What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Let’s Play Darkest Dungeon - Series

Snipereye

Umber Hulk
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral
Joined
Sep 17, 2013
Messages
774
Η αληθεια ειναι οτι με τον τροπο που "διαφημισες" το επεισοδιο, περιμενα μεχρι τελευταιο βημα εναν collector η κατι τετοιο να σου καταστρεψει το run, kudos για το σεταρισμα!
Χαλαρη βδομαδα, αν και ο συνδυασμος 0λβλ ηρωας που τρωει 5 stress attacks με τη μια πανω του (και 2 κρασια απο τους courtier) ειναι απο αυτες τις περιπτωσεις που σκουζεις "τι θα μπορουσα να κανω ρε γαμωπαιχνιδο, 0-100 stress με τη μια" :LOL:
Επισης νομιζω οτι ξεχασες να κανεις unequip τα τρινκετς απο οσους εστειλες για stress relief.. ελπιζω ειδικα ο τζογαδορος να επιστρεψει με τα τρινκετς ;)
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
Σχετικά με το τελευταίο
απλά γελάω με το χαρακτήρα. Έχει ήδη αποκτήσει δικό του story arc. Δεν θα μπω σε περισσότερες λεπτομέρειες. Τα υπόλοιπα σε δύο ημέρες
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Η αληθεια ειναι οτι με τον τροπο που "διαφημισες" το επεισοδιο, περιμενα μεχρι τελευταιο βημα εναν collector η κατι τετοιο να σου καταστρεψει το run, kudos για το σεταρισμα!
Χαλαρη βδομαδα, αν και ο συνδυασμος 0λβλ ηρωας που τρωει 5 stress attacks με τη μια πανω του (και 2 κρασια απο τους courtier) ειναι απο αυτες τις περιπτωσεις που σκουζεις "τι θα μπορουσα να κανω ρε γαμωπαιχνιδο, 0-100 stress με τη μια" :LOL:
Επισης νομιζω οτι ξεχασες να κανεις unequip τα τρινκετς απο οσους εστειλες για stress relief.. ελπιζω ειδικα ο τζογαδορος να επιστρεψει με τα τρινκετς ;)

Κάθε φορά που διαβάζω τις λέξεις Darkest Dungeon και Collector μαζί, η αντίδρασή μου είναι κάπως έτσι:

tenor.gif


Πόσα runs μου έχει καταστρέψει αυτό το ΚΑΘΙΚΙ
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Όντως ο Hank ήταν MVP, πολλά ctrits πολύ ξύλο. Αλλά και υπόλοιποι CCWR και Myrmidonas καλοί ήσασταν, όχι εσύ Άρη, αν και σε στοχοποίησαν αμέσως. Εγώ το είπα πως σχήμα με healer έχει υψηλό ποσοστό επιτυχίας ακόμα κι αν ο healer καρδιοχτυπά.

Αφιερωμένο από τη μια Vestal στην άλλη. Άντε γίνε γρήγορα καλά έχουμε δρόμο μπροστά μας.

 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214


Σας έσωσα πάντως, όλο εμένα στόχευαν. Κόλπο ήταν για να πάω στο brothel φυσικά.
Το badge μου παρακαλώ.
Α, και η φωνή τέλεια.

Παραλίγο να το ξεχάσω. A BLAZING STAR IS BORN!
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Μπράβο στον @Hank Chinnaski για τα συνεχόμενα criticals αλλά αυτά τα *snort* που έκανε συχνά-πυκνά με κάνουν να υποπτεύομαι ότι κάτι ύποπτο έπαιζε.

scarface-o-simademenos-epistrefei.jpg
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μαλάκααααα. Τέτοιο άκυρο έχω να φάω από το δημοτικό που βγάζαμε ομάδες για μπάλα... :p
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Η αποστολή ήταν ο ορισμός του

GG EZ

Πάντως η απόφαση να προχωρήσεις κι άλλο μετά την πτώση του Necromancer θα μνημονεύεται στα εγχειρίδια τακτικής ως παράδειγμα προς αποφυγήν :p
 
Top Bottom