What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Marvel Cinematic Universe: το επίσημο thread

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Καμπύλες και ζουμερές κοκκινομάλες ήθελες Μιτσάκο'μ
Εμενα που μου αρεσουν οι μελαχροινες, μετριο υψος, λεπτη σιλουετα.... που να απευθηνθω;

EDIT
καμπυλες σε ζουμερες κοκκινομαλλες ηταν στο to do πριν παντρευτω.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Εμενα που μου αρεσουν οι μελαχροινες, μετριο υψος, λεπτη σιλουετα.... που να απευθηνθω;
Στο hub που είπε ο Τόνης, αλλά δε διευκρίνισε ποιο από όλα. Δηλ νταξ, χαμπ έχει και το Diablo, χαμπ και το Mario64.

Εδώ είσαι
Demon's_Souls_20201112203339.jpg

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Γιατι η εικονα δεν ειναι απο κοντα; τι μου κρυβεις;
been there φιλαρακι, Παντρευτηκα δαιμονικη ψυχη. Κορυφη στα αμαρτωλα αλλα στα υπολοιπα, στα παντα ολα, ανθυγιεινη.

Αυτο ειναι καλο hub;

hubiola.png
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Γιατί είναι 4k, οπότε έβαλα θαμπ (μη μου πεις ότι δεν προσπάθησες να πατήσεις πάνω του). Νοιάζομαι για όσους έχουν μικρό πάνελ και δε θα χωράει ολόκληρη, τι με πέρασες;
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
152
Madame Web (2024) ⭐ 3.8 | Action, Adventure, Sci-Fi

3.8;;;; Άουτς. Διάβαζα ότι είναι κακό αλλά έλεγα ότι θα έχει μια βαθμολογία γύρω στο 5. Πιο κάτω κι από το Morbius που έχει 5.2.

Δεν το έχω δει κι ούτε ψήνομαι η αλήθεια είναι να το δω απλά μου έκανε εντύπωση η βαθμολογία.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Madame Web (2024) ⭐ 3.8 | Action, Adventure, Sci-Fi

3.8;;;; Άουτς. Διάβαζα ότι είναι κακό αλλά έλεγα ότι θα έχει μια βαθμολογία γύρω στο 5. Πιο κάτω κι από το Morbius που έχει 5.2.

Δεν το έχω δει κι ούτε ψήνομαι η αλήθεια είναι να το δω απλά μου έκανε εντύπωση η βαθμολογία.

Ναι από ότι φαίνεται είναι χάλι μαύρο. Η Sony εκτός από το Venom (που και αυτό οριακά βλέπεται) τα έχει κάνει μούσκεμα με τις ταινίες της με χαρακτήρες του Spider-man.
 

Robin Hood

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Jul 7, 2023
Messages
152
Η Sony εκτός από το Venom (που και αυτό οριακά βλέπεται)
Το πρώτο η το δεύτερο; Το πρώτο είναι αρκετά καλό και το δεύτερο βλέπετε αρκετά ευχάριστα μπορώ να πω.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Το πρώτο η το δεύτερο; Το πρώτο είναι αρκετά καλό και το δεύτερο βλέπετε αρκετά ευχάριστα μπορώ να πω.

Θα σου πω. Αντικειμενικά έχεις δίκιο εσύ, έτσι είναι. Απλά επειδή εγώ έχω μια συγκεκριμένη ιδέα για το πώς θα έπρεπε να μεταφερθεί ο χαρακτήρας του Venom και οι ταινίες είναι εντελώς διαφορετικές, δεν μου κάθισαν καλά εξαρχής. Το πρώτο το είδα και μου φάνηκε οκ, το δεύτερο το έκλεισα στο μισάωρο.



...Black Panther;
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268
Θα κάνει τον Dr. Doom :O
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Μπα είναι πολύ BASED ο εν gaming αδερφός για να δεχτεί τέτοιες μαλακίες.
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,867
wtf γιατι το ανεβασα εδω στο interesting ειχα σκοπο να το βαλω :ROFLMAO:
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
wtf γιατι το ανεβασα εδω στο interesting ειχα σκοπο να το βαλω :ROFLMAO:
''Other visitors often ask receptionists to explain the “modern art” on the wall or ask if those are the things from the Iron Man 2 movie—which indeed they are.''

Νόμιζα γι'αυτό. Βέβαια και πάλι μου φάνηκε περίεργο :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,379
Φαγωθήκατε ρε με την καημένη την Captain Marvel, όταν η επόμενη ταινία βγάλει τρία δις στο box office θα κλαίτε πάλι με μαύρο δάκρυ.
 
Top Bottom