What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Nintendo Discussion Thread

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,799
347080971_783071650069299_3628081244756370091_n.jpg

Τελικά αυτό λέει τίποτα; Είδα κάποιες γνώμες που λένε ότι το crafting είναι περισσότερο gimmick και για να καβλαντίζεις (είδες τι έκανα εκεί) και μετά από μερικές ώρες γίνεται κάπως βαρετό.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Κάνει το botw να φαίνεται tech demo.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,154
10 εκατομμύρια έχει πουλήσει το zelda τις 3 πρώτες μέρες
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,799
Κάνει το botw να φαίνεται tech demo.
Βασικά ήθελα να μάθω αν από ουσία λέει τίποτα, ξέρεις, ιστορία, σχεδιασμός dungeons, αν ο κόσμος σε τραβάει να τον εξερευνήσεις με καλά points of interest και δεν είναι άδειος κλπ.
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,958
Πάντως βλέποντας το βίντεο του dunkey δεν ζήλεψα καθόλου που δεν έχω Switch. Ξέρω ότι ο τύπος σαχλαμαρίζει σε όλα τα games και επίτηδες δεν παίζει "σωστά" για τα lols, αλλά το συγκεκριμένο παίγνιο σίγουρα δεν είναι για μένα. Μπράβο, ωστόσο, στη Nintendo που ξέρει το κοινό της και με κάθε μεγάλη κυκλοφορία βάζει τα γυαλιά στους ανταγωνιστές και δίνει πίστωση χρόνου στη συσκευή της. Τους παραδέχομαι.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932


Το ζήσαμε και αυτό. Ο Mercer παίζει τον Ganondorf στο totk btw.


 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
10 εκατομμύρια έχει πουλήσει το zelda τις 3 πρώτες μέρες

Πραγματικά σέβομαι και θαυμάζω την ικανότητα της Nintendo να κάνει τέτοιες πωλήσεις ακολουθώντας έναν εντελώς δικό της δρόμο. Οι ιδέες τους δεν πετυχαίνουν πάντα (π.χ. WiiU που τώρα καταλαβαίνουμε ότι ήταν ένα πρώιμο Switch, απλά η τεχνολογία δεν είχε προχωρήσει ακόμη αρκετά) αλλά οι άνθρωποι έχουν και πλάνο και όραμα, και φυσικά developers παγκόσμιας κλάσης.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
δεν ζήλεψα καθόλου που δεν έχω Switch
Κριμα παντως που ενα παιχνιδι που φαινεται καλο να ειναι κλειδωμενο πισω απο μια παναρχαια συλληψη αποκλειστικοτητας και σε μια -προσωπικη γνωμη- μουφα οπως το σουιτς
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,273
Βασικά ήθελα να μάθω αν από ουσία λέει τίποτα, ξέρεις, ιστορία, σχεδιασμός dungeons, αν ο κόσμος σε τραβάει να τον εξερευνήσεις με καλά points of interest και δεν είναι άδειος κλπ.
Παίξε το Elden Ring καλύτερα...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Βασικά ήθελα να μάθω αν από ουσία λέει τίποτα, ξέρεις, ιστορία, σχεδιασμός dungeons, αν ο κόσμος σε τραβάει να τον εξερευνήσεις με καλά points of interest και δεν είναι άδειος κλπ.
εχει περισσοτερο ζουμι σε στορυ. ο κοσμος αξιζε την εξερευνηση και στο προηγουμενο αλλα και σε αυτο εχει γινει καλη δουλεια για εμενα.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Δηλαδή μου λες πως πρέπει να αγοράσω Switch OLED, και μάλιστα το Tears of the Kingdom edition, αυτό θες να πεις; :giankos:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Δηλαδή μου λες πως πρέπει να αγοράσω Switch OLED, και μάλιστα το Tears of the Kingdom edition, αυτό θες να πεις; :giankos:
ξεκαθαρα.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,431
Δηλαδή μου λες πως πρέπει να αγοράσω Switch OLED, και μάλιστα το Tears of the Kingdom edition, αυτό θες να πεις; :giankos:

Νομίζω πως η μοναδική ρεαλιστική επιλογή περιορίζεται στο ποιο νεφρό θα δώσεις.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,381
Δηλαδή μου λες πως πρέπει να αγοράσω Switch OLED, και μάλιστα το Tears of the Kingdom edition, αυτό θες να πεις; :giankos:

Εγώ θα έλεγα να περιμένεις το Switch 2. Φάγαμε το μισό 2023, κατά 90% θα το κυκλοφορήσουν μέσα στο 2024. Το αρχικό Switch είναι μια χαρά μηχάνημα αλλά πλέον μιλάμε για αρχαία τεχνολογία.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
@mits@kos Μη περιμένεις, κάθε μήνα βγαίνουν φήμες πως θα βγει Switch 2 σήμερα αύριο και δεν βγαίνει.

Η Nintendo έλεγε πέρσι πως είμαστε στα μισά του κύκλου ζωής του.


Η τεχνολογία του Switch είναι μια χαρά για τα Nintendo games. Εκτός αν σε ενδιαφέρει να παίξεις 3rd party games εκεί.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Νταξ, αν μιλάμε για επιλογή βάσει λογικής διεργασίας, δεν είμαι να παίρνω τίποτα, backlog παντού και αστείος διαθέσιμος χρόνος, χωρίς καν να εξετάσει κανείς θέματα πλατφόρμας. Impulse buy θα είναι, για να τσιμπήσω επιτέλους και το Skyward Sword. Χώρια που δεκαετίες τρώγομαι για μια Zelda edition σε hardware, ε, πόσο ακόμα...
 
Top Bottom