What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
"Σταλινικές μέθοδοι και ψυχιατρείο για τους αρνητές του εμβολίου"

ΕΜΠ1

28160241.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Χωρις αμφιβολια, αναφερεται στην καθηγητρια η οποια, δεν ξερω αν το αναφερει το αρθρο, την πηραν για ψυχιατρικη παρακολουθηση υστερα απο εντολη της μητερας της. Ειχα την απορια γιατι δεν ειχα διαβασει για τον διωγμο των αντι-εμβολιαστων με την μεθοδο του τρελαδικου.
Ενας μεγας προβληματισμος ξεπηδησε απο την διαμαχη σιωνιστων με το ισλαμ με σκοπο να καταστραφει ο χριστιανισμος.
Η απορια μου ποτιστηκε και απο τον τιτλο "απαντηση στις θεωριες για εξωγηινους" αν κρινω απο την φωτογραφια, οι εξωγηινοι ειναι δαιμονες του μπλακ μεταλ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
Χωρις αμφιβολια, αναφερεται στην καθηγητρια η οποια, δεν ξερω αν το αναφερει το αρθρο, την πηραν για ψυχιατρικη παρακολουθηση υστερα απο εντολη της μητερας της. Ειχα την απορια γιατι δεν ειχα διαβασει για τον διωγμο των αντι-εμβολιαστων με την μεθοδο του τρελαδικου.
Ενας μεγας προβληματισμος ξεπηδησε απο την διαμαχη σιωνιστων με το ισλαμ με σκοπο να καταστραφει ο χριστιανισμος.
Η απορια μου ποτιστηκε και απο τον τιτλο "απαντηση στις θεωριες για εξωγηινους" αν κρινω απο την φωτογραφια, οι εξωγηινοι ειναι δαιμονες του μπλακ μεταλ.
μάλλον την γιατρό στο κέντρο υγείας θα λέει
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326

Μολις ξυπνησε και ο Γεωργιαδης γιατι δεν ηξερε οτι αυτο το πραγμα βγαζει λεφτα με ουρα. Το κριτηριο για να αλλαξει γνωμη, που δεν εχει γινει ποτε :p
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,848
Από την περασμένη εβδομάδα παίζει το παρακάτω σκηνικό. Προσπεραστε το πρώτο λεπτό.
Ο συνοδηγός μετανιώνει κάθε δευτερόλεπτο της στιγμής που επέλεξε αυτό το επάγγελμα.



Κι εδώ μια ντασκαμ. 👌👌

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Θα έλεγες πως είναι οι αρκούδες της θάλασσας; Ιτς ολ φαν εν γκέιμς μέχρι κάποιος να χάσει ένα πόδι;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Καποια στιγμη στο παρελθον, ειχα την χαρα να ειμαι κατοχος ενος ποιμενικου καυκασου που ειναι ζωα γνωστα για την ξεροκεφαλια τους και την αγαπη για τον κατοχο τους. Κοιμοταν και θεωρησα αστειο να την ξυπνησω με δυνατη φωνη και παλαμακια.
Αγιο ειχα γιατι ειναι ζωα που παρα το βαρος τους, κινουνται σαν αιλουροι (σοβαρα). Αν τα δευτερολεπτα, μεχρι την αναγνωριση, ηταν 1 περισσοτερο θα ειχα γινει ροδελες.

Ειναι η πρωτη φορα που διαβασα τετοια ειδηση και οι φωκιες υπαρχουν απο τοτε που ανακαλυφθηκε το δαγκωμα. Θα πρεπει να εκανε την χειροτερη προσεγγιση στο ζωντανο.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Οφείλω να σας ενημερώνω με την επικαιρότητα που μου αραδιάζει ο αλγόριθμος του Γιουτουμπ.
Η Νικόλ μετά από τα 21 έτη, πήγε 22!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925

Το κείμενο έχει ανακρίβειες! Στην αρχή λέει ότι έβγαλε κοπάδι με κατσίκες και μετά οι κατσίκες μεταμορφώθηκαν σε πρόβατα...

Δεν θα τα πάμε κα-α-αθόλου κα-λά-α-α-α...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Εχω την εντυπωση οτι ο βοσκος, εν γνωση του, πηγε τα ζωντανα να βοσκησουν εκει επειδη στα @@ του και επειδη εκει εχει πολυ χορταρι.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
Εχω την εντυπωση οτι ο βοσκος, εν γνωση του, πηγε τα ζωντανα να βοσκησουν εκει επειδη στα @@ του και επειδη εκει εχει πολυ χορταρι.
αποκλείεται τέτοιο πράγμα στην χώρα μας.
είμαστε εμείς σταρχίδιαμουεχωδικαιωματαδιαβασατοσυνταγμαδεθαμουπειςτιθακανωγιατιξερειςποιοςειμαιεγωρεμαλακα;
 
Top Bottom