What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,532

The plot thickens.
Αυτό ειναι δεδομένο από την αρχή ρε συ. Ποιός βίαζε τα ανήλικα του Ντιτρού και του Επστάην; Ποιός παραγγέλνει κοπέλες σε σουϊτες ξενοδοχείων; Ο φτωχομπινές με τρεις και εξήντα ή ο κάθε λαρτζ πλούσιος γόνος που ζει πάνω από νόμους; Προφανώς είναι χωμένοι επώνυμοι κοπρίτες που έχουν λεφτά και ψάχνουν φτωχά ή/και ευάλωτα άτομα για να βγάλουν τα γούστα τους.

Ο λεχρίτης από τα Σεπόλια "Θεοσεβούμενος, οικογενειάρχης και με πολιτικές φιλοδοξίες", με μαγαζί χαρτικών έκανε μπίζνες με το δημόσιο και υπέγραφε συμβάσεις με τα υπουργεία από το 2011 ενώ το μαγαζί του δεν είχε καν άδεια. Η γυναίκα του χωμένη στα πολιτικά με τον Μπακογιάννη. Με πολιτικές διασυνδέσεις και οι δυο, με το παπαδαριό χέρι χέρι.

Τώρα πάμε να τα ρίξουμε στη μάνα και τον πατέρα της μίκρης "τι έκαναν τόσα χρόνια, που ήταν, γιατί δε ήξεραν, μήπως έπαρναν μερίδιο" κλπ.
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,661
Εννοείται πως αυτά τα συστήματα εκμετάλλευσης, όπως και των ακριβών ναρκωτικών, συντηρούνται από μια συγκεκριμένη οικονομική ελίτ που "ψωνίζει" από εκεί. Εννοείται επίσης πως τη μπίζνα που έκανε αυτό το κτήνος, ΔΕΝ την κάνεις αν δεν έχεις τις πλάτες πολιτικών και αστυνόμων από πίσω ώστε να σε καλύπτουν.

Η υπόθεση ζέχνει από χιλιόμετρα ως προς το μέχρι που μπορεί να φτάσει. Αλλά ναι φοβάμαι κι εγώ πως θα τα ρίξουν στους γονείς ("καμιά Αλβανίδα θα ήταν μωρέ, θα έπαιρνε και τίποτα ναρκωτικά, δεν την πρόσεχε"). Και οι υπόλοιποι 50+ που ψώνιζαν από τον παιδεραστή, ΑΝ τους προσεγγίσει η δικαιοσύνη (που πολύ αμφιβάλλω) θα ισχυριστούν πως "ε ναι με προσέγγισε ναι αλλά ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΛΙΚΗ είπα όχι". Παπαριές καμαρωτές δλδ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,545
δε νομιζω οτι εδω μεσα τουλαχιστον, αθωωσε καποιος τον κυρ παντελη της διπλανης πορτας που εξεδιδε το κοριτσακι. το αντιθετο. και δεν πιστευω οτι καλυψαμε τις σχεσεις του με εκκλησια και συγκεκριμενο πολιτικο χωρο, ειδικα εγω π.χ. κιολας που ειμαι και πολακης του κερατά.

ωστοσο στα χαρτια μου, χιλιες φορες πιο σάπιος απο καποιον που γουσταρει ανωμαλιες με 12 χρονα, ειναι ο γονιος του 12χρονου, ΑΝ το γνωριζει και βοηθαει, δηλ. γινεται μαστροπος του ιδιου του παιδιου του. αδιανοητο το θεωρω και να το συζηταμε.

και πιστευετε οτι θα γινει κατι, οτι καπου θα καταληξει ολο αυτο αν βγουν τα ονοματα? θα συζητηθουν μια βδομαδα και μετα θα ξεχαστουν. εδω υπαρχει βουλευτης με καταδικη για παιδεραστια απο κανονικο δικαστηριο και δεν εχει ιδρωσει τ αυτι κανενος. νομιζω δεν τον εχουν διαγραψει καν (αν κανω λαθος, διορθωστε με, δεν ειμαι 100% σιγουρος) απ το κομμα του.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,532
δηλ. γινεται μαστροπος του ιδιου του παιδιου του. αδιανοητο το θεωρω και να το συζηταμε.
Κάποιος που βρίσκεται σε ανάγκη και δεν έχει στήριξη από τους επίσημους φορείς, είναι δεδομένο ότι θα προβεί σε ακραίες επιλογές. Είναι προφανώς τραγικό και καταδικαστέο αλλά ενδέχεται να χάσουμε το δάσος του κυκλώματος των βιαστών.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,532
"Ένα έμβασμα των 20 ευρώ"

Τεσπα, αναμονή λίγες μέρες να δούμε. Πάντως τα γνωστά πλυντήρια έχουν πάρει μπρος για τον εξαίσιο οικογενειάρχη με την εξαιρετική σύζηγό και τον πολύ καλό γιο.
 
Last edited:

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,256
Κάπου στο 2019-2020, ο γιος του σιχάματος προσλαμβάνεται ως δημοσιογράφος σε ένα έντυπο μέσο ενός γνωστού κυρίου (είχαμε και οπαδό του). Δίχως να έχει ακόμα πτυχίο, μιας και ήταν μόλις στο 2ο έτος.
Τυχαία πράματα...
Πάντως ότι και να λένε/λέμε οι "εμπειρογνώμονες". Τα τραύματα αυτών των παιδιών (σίγουρα θα υπάρχουν και άλλα θύματα) δεν μπορούν επουλωθούν.
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,661
Κάπου στο 2019-2020, ο γιος του σιχάματος προσλαμβάνεται ως δημοσιογράφος σε ένα έντυπο μέσο ενός γνωστού κυρίου (είχαμε και οπαδό του). Δίχως να έχει ακόμα πτυχίο, μιας και ήταν μόλις στο 2ο έτος.
Τυχαία πράματα...
Πάντως ότι και να λένε/λέμε οι "εμπειρογνώμονες". Τα τραύματα αυτών των παιδιών (σίγουρα θα υπάρχουν και άλλα θύματα) δεν μπορούν επουλωθούν.

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,256
Δάκρυα συγκίνησης κατέκλυσαν τα μάγουλα μου, την ώρα που έτρωγα την προβατίνα μου


PS. Δεν ξέρω scuba diving
 

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
181
Όταν με τις πλάτες της οικογένειας βρήκες δουλειά στην εφημερίδα του πρεζέμπορα, με τις ιδιες ακριβώς πλάτες που εξασφάλιζαν ασυλία για να βιάζει παιδιά ο πατέρας σου, τότε είναι το λιγότερο υποκριτικό να μιλάς για οικογενειακή ευθύνη.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
Εχουμε Μετρο στον πειραια ρε μαλακες, συγκεντρωθειτε
 

Miden Agan

Mind-flayer
Joined
Dec 3, 2012
Messages
1,626

Εχει τα δικια του κι αυτό το παιδι.
Οπως και ο καημενος ο Θανος ο Πλευρης που σοκαριστηκε οταν ειδε το μπαμπα να χαιρεταει ναζιστικα...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Αυτη η ιστορια ειναι σε εξελιξη και ακομα δεν ξερουμε ποσο μεγαλο θα ειναι το σεντονι του κουκουλωματος. Το περιστατικο ομως με τον Γεωργιαδη, οχι τον βιβλιοπωλη, ειναι τελειωμενη και επισης ανατριχιαστικη ιστορια. Αυτος ο καλος ανθρωπος, χρησιμοποιησε την διπλωματικη του ασυλια για να φυγει απο την Μολδαβια, οπου ειχε συλληφθει με ακραδαντα στοιχεια. Η Ελλαδα δεν ακυρωσε την ασυλια του. Η ΕΕ που τον εστειλε στην Μολδαβια δεν ασχοληθηκε καθολου, για να του αφαιρεσει την ασυλια. Ο τυπος εφυγε ανενοχλητος απο το τμημα και γυρισε στην Ελλαδα. Τι συζηταμε τωρα;
Ειναι γνωστο οτι παιζουν μεγαλα κυκλωματα για τους αρρωστημενους, σε Ευρωπη και Αμερικη, τα οποια δεν τα αγγιζει κανενας.
Ναι, παει να παντρευτει ο νικητης του σαρβαιβορ 1859 και γινεται πρωτοσελιδο παντου. Ο Γεωργιαδης, ισα που ακουστηκε η ειδηση και περασε το ποταμι με ενα μαλωμα. κακο παιδι.
Για την γενικη σαπιλα, τι να συζητησουμε; εδω μπηκε φυλακη ο κουμπαρος του Κυργιακου. Εχουμε για πρωθυπουργο και βουλευτες, ατομα που αναφερθηκαν σε διαφορα σκανδαλα. Την μια μερα ειχαν στοιχεια για να τους καλεσει ο ανακριτης και την αλλη μερα, οι αποδειξεις ηταν φημες,
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,256
Ας περάσουμε τώρα στα ενδόμυχα του σεξουαλ kung fu

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Το age restriction του ΥΤ μου εδωσε πολλες πορτες στα μουτρα. Τωρα τελευταια, οταν κανω κλικ για να το δω στο ΥΤ, μπορω να δω τα βιντεο. Ναι, εκανα κλικ, ενω ηξερα οτι ουτε στο ΥΤ θα δω το video. Εχω αφθονο ελευθερο χρονο.
Εχει αλλαξει κατι;
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,532
Αποκλειεται ενας ανηλικος να εκανε το δικο σου roadtrip. Ο Αλγοριθμος γνωριζει...
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
Το age restriction του ΥΤ μου εδωσε πολλες πορτες στα μουτρα. Τωρα τελευταια, οταν κανω κλικ για να το δω στο ΥΤ, μπορω να δω τα βιντεο. Ναι, εκανα κλικ, ενω ηξερα οτι ουτε στο ΥΤ θα δω το video. Εχω αφθονο ελευθερο χρονο.
Εχει αλλαξει κατι;
Καλύτερα που δεν το είδες.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,661
Ας αναθαρρήσουμε ότι υπάρχει κάποιο σχετικό επίπεδο δημοσιογραφίας σε παγκόσμιο επίπεδο.



Έπρεπε να τους απαντήσει "you have not been to Samos".
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,462
Αφού οι Τόρις δεν μπορούν ας κηρύξουν εκλογές... μλκ μου η πιο γρήγορη πρωθυπουργός τους κόσμου θα είναι αυτή. Πόσο είναι επάνω; 2 μήνες;

edit: φαντάσου τώρα δημοσιογράφο της ΕΡΤ να κάνει τέτοιες ερωτήσεις σε Μητσοτάκη ή Τσίπρα...
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Ενταξει με ολα αυτα τα προβληματα με το ρευμα και την θερμανση αλλα ο κουνελος εχει παθει σοβαρες ζημιες.
Πηγα Ζαμπια και ξεχασα τον δισκο με τα παιχνιδια. κοντεψα να περασω κιτρινο πυρετο απο τα νευρα μου. Πηγα Γκανα για λιγες μερες και δεν χρειαζοταν να παρω πολλα πραγματα μαζι μου. Εκανα την αναρχικη μου επανασταση και γυρισα Ελλαδα. Ετρεξα οπως οι ναυτικοι στα πορνεια, για να ανοιξω το pc και η καρτα γραφικων μου ειναι στην Αφρικη. Δεν ξερω γιατι πρεπει να συνεχισω να ζω.
 
Top Bottom