What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
:cry::cry:
για μια ακόμα χρονιά ibiza 2007 1.4 255€, θέλει ο μεγιστάνας να κρυφτεί και τα τέλη δεν τον αφήνουν :(
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,331
για μια ακόμα χρονιά ibiza 2007 1.4 255€, θέλει ο μεγιστάνας να κρυφτεί και τα τέλη δεν τον αφήνουν :(

Και που να είχες και δίλιτρο!!!! Εγώ νιώθω Ωνάσης, κάθε Νοέμβριο!!!

%CE%88%CE%BD%CE%B1%CF%82%CE%AC%CF%86%CF%81%CE%B1%CE%B3%CE%BA%CE%BF%CF%82%CE%A9%CE%BD%CE%AC%CF%83%CE%B7%CF%82.jpg
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,670
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,469
Οταν ο Κουνελος λεει σε διαφορους να μην το παρακανουν με το νερο, του πετανε σαπια καροτα.
μεχρι 3 λιτρα την ημερα. Κι εγω που νομιζα οτι τον εφαγε η γυναικα του. Ή ο μπατλερ ή η γυναικα, πισω απο περιεργους θανατους συζυγων.

EDIT
Καποια στιγμη, ανακαλυψα οτι μια γειτονισσα μπουκαρει σε διαφορες ομαδες στο φουμπου, τυπου μαμαδες του φουμπου κτλ και τρολαρει χωρις ελεος. Εχει προτιμηση στα γκομενικα προβληματα και δινει συμβουλες-φυτιλι. Ενα απλο τρολακι θα ριξει το πακετο και θα φυγει. Αυτη επιστρεφει για να ριξει χαριστικες βολες.
Η επιτυχια της εχει σχεση με το ιματζ της. Κανει μπλεντ με αυτους τους ανθρωπους σαν τον λυκο που φοραει την προβια του προβατου.
Αν ξεκινησω να κανω screenshot τα ποστ της, θα ανοιξω ακαδημια τρολαρισματος.
 
Last edited:

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,538

Όταν άκουσα για πρώτη φορά ότι το ετοίμαζαν, νόμιζα ότι ήταν φάρσα
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422

Όταν άκουσα για πρώτη φορά ότι το ετοίμαζαν, νόμιζα ότι ήταν φάρσα
Τελικά τι έγινε με την Λίντα ρε Βαγγέλη;
Ο Μπάμπης πλύθηκε;

μλκ πρέπει να το ξαναδώ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,422
το βάζω εδώ γιατί δε βλέπω μπάλα, μακάρι να τους σκίσουν στις μηνύσεις... αυτό το πράγμα φέτος ξεφτίλα σε όλα τα μέτωπα εκεί που έδωσαν την διοργάνωση οι ξεφτίλες.
Δεν ξέρω πόσα είναι τα πετροδόλαρα, αλλά μακάρι να χάσουν περισσότερα...

lemalakasfifatsipoutsas.jpg
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Live your myth with British railway

Χθες πάω και παίρνω εισητήριο στις 15,00 για το τραίνο των 15,15.
15,10 μας λένε ακυρώθηκε να πάμε στην ουρά για λεωφορείο
15,11 ήρθε το τραίνο να πάμε στην πλατφόρμα να το πάρουμε

Αφού μπαίνουμε μέσα και ξεκινάει ανακοινώνει ο οδηγός όσοι πηγαίνατε στις επόμενες δυο στάσεις (η μια ήταν αεροδρόμιο) χεστήκαμε το τραίνο θα σταματήσει στην 3η από εκεί να βρείτε άλλο μέσο να γυρίσετε ανάποδα. Ο τύπος μίλαγε για στάσεις τραίνου λες και ήταν σταθμοί μετρό, αφού δεν φτάσαμε Aberdeen πάλι καλά.

Άλλο περιστατικό
Μια διαδρομή 1,5 ώρα με το τραίνο κατέληξε 5 ώρες
Μπαίνω στο τραίνο μας παρατάνε κάπου σε κάποια άκυρη στάση. Φέρανε 1 λεωφορείο για 4 βαγόνια τραίνου, προφανώς η πλειοψηφία του κόσμου έμεινε απέξω να περιμένει το επόμενο λεωφορείο που θα ερχόταν σε 1 ώρα να παραλάβει το επόμενο τραίνο. Εγώ πήρα ταξί μέχρι την επόμενη λειτουργική στάση, μετά άλλο τραίνο για το υπόλοιπο της διαδρομής.

Ο εσωτερικός τουρισμός όμως ενισχύεται, έχω βρεθεί σε ένα σωρό περιοχές χωρίς να έχω καμία πρόσθεση να πάω.

Ανακοίνωσαν το πρόγραμμα των απεργιών για μέσα στις γιορτές των Χριστουγέννων. Ματσάρει τέλεια το ταξίδι μου στην Ελλάδα. Θέλω δυο τραίνα για να φτάσω αεροδρόμιο... Uber 1 + Uber 2

1669315119849.png
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,537
ω μαλακαμου, δεν υπαρχει ελπιδα.

οι αλλοι προσκυναγανε το πασουμι του αγιου παχουμίου ή οπωςτονελεγανε.
τουτοι εδω καθονται στην ουρα για να δουνε το βαγονι σα ναναι μουσειο (καλα, σιγα μην πατανε σε μουσειο, αλλά λεμε τωρα...).
ο αλλος με ευτυχισμενο υφος δοκιμαζει με τον πωπο του το καθισμα που ισως να κατσει σε καμια δεκαετια και χαιρεται. γελαει ολοκληρος.
πισα και πουπουλα.
 
Top Bottom