What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Μήπως έκανε καμιά λαδιά ο Κλάρενς όσο δεν κοίταγες;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Η λυση για το 90% των προβληματων ειναι restart και uninstall - install.<br>Μπες βγες κατασταση. Σαν σεξουαλικο υπονοουμενο. Με την ευκαιρια των υπονοουμενων.<br>εισαι σε μια χωρα οπου η ξιφομαχια μεταξυ ευαισθητων αγοριων που δεν εγιναν αντρες. Ειναι παρανομη και η φυλακα ειναι μονοδρομος.<br>αντε να πας φυλακα και να μαθουν οι εγκλειστοι γιατι σε πηγαν στο μπουντρουμι.<br><br>Τσοσμπα απολαμβανε την μουσικη που επαιζε στο σουπερ μαρκετ. Δεν ηθελα να τον ξενερωσω, γιατι εδειχνε να απολαμβανει το take me to church.
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
@Epitaph: στο νέο έναντι λογαριασμό της δεη, είχα πάλι έκπτωση.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
και γω το ίδιο.<br>Τελικά ισχύει ότι άμα πληρώσεις στην ώρα του τον εκκαθαριστικό θα σου ρθει η έκπτωση στον έναντι.<br>Το κακό είναι ότι δεν ισχύει και για τους εκκαθαριστικούς.  :whatever:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
ψιλοελειωσα σημερα να βλεπω animated short films. απαξ και δεις <u>ενα</u>, δεν σταματας.<br>ειπα να μοιραστω <u>δυο </u>μαζι σας. overkill.<br>αυτα τα δυο τα ειδα πανω απο τρεις φορες. αυτο με το κουνελι σε πρωτο, δευτερο και τριτο ρολο, ειναι πολυ δυνατο. οχι επειδη παιζει κουνελος που ξεκιναει με "εγω δεν δινω μια". τα γραφικα και το στορυ ειναι εξαιρετικα. δινει μια αισθηση πολυ motorhead <br>[youtube]https://youtu.be/Cwn3Ru0o8Io[/youtube]<br><br>αυτο με την ψειρου τα σπαει και ειναι στα ιχνη του τομ και τζερυ και για ενηλικες. παιζει και αγριες ροκιες.<br>[youtube]https://youtu.be/8nDP0ke3tfU[/youtube]
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
<br><br><blockquote><br>απαξ και δεις <u>ενα</u>, δεν σταματας.<br><br></blockquote><br><br><br>Ισχυει!<br>
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Παλιότερα σου έλεγε η άλλη βγάλε με/μας μια φωτογραφία, επιανες κουβέντα, γινόταν κάτι. Τώρα βγάζει μόνη της. Εμ δεν καυλαντιζεις, εμ πέφτει κιόλας.<br>Τους κάνω σσσ και γυρνάνε το κεφάλι σαν τις κότες όταν μπαίνω στο κοτέτσι ναουμ.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Έχουν συμβεί πράματα Λελο. Πλήρης απομυθοποίηση του γυναικείου φίλου. Υπεραναλυση των σκατων της κοινωνίας, λακι στραηκ κι ένα κασονι γκλενφιτις που δεν ήθελε ένας και το μοίρασε δεξιά κι αριστερά. Έχω άρχισε να πιστεύω ότι η κοινωνία είναι πιο πουριτανη και οι άνθρωποι πιο κλειστοί σε σχέση με το παρελθόν.<br><br>Πάντως με το σσσ γυρνάνε σχεδόν όλες. Άμα έρθει η ώρα να ζευγαρώσω έτσι θα κινηθώ.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
οπως ειχε πει ο Αγγελακας. φιλαρακο, τα πραγματα ηταν απο παλια δυσκολα, δεν δυσκολεψαν τωρα. Η μαυρουλα που παιζει αυτον τον καιρο, με ρωτησε σε τι φαση ειναι οι ελληνιδες γκομενες.<br>Το φυλανε για την αλλη ζωη. εσκασε απο τα γελια. μου το πεταει καθε μερα.<br>Τσιμπησα την πιο δυσκολη της χωρας. Αντι για 2 λεπτα, μου πηρε 2 μερες. Η χωρα ειναι πουριτανη του κερατα με τα λαμπιονια. Σκεψου οτι την ημερα δεν κυκλοφορει καμια με κοντη φουστα, θα φαει κραξιμο. Στην ελλαδα δεν ειναι πουριτανισμος, ηλιθιοτητα ειναι.<br>
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Μήπως να το δούμε λίγο από την ανάποδη, και το πώς ακόμη και ενδόμυχα υπάρχει κοινωνικός στιγματισμός απέναντι στις γυναίκες που δικαίως είναι ειλικρινείς με τη σεξουαλικότητά τους και τις ορμές τους?<br><br>Γιατί το κλισέ "άνδρας πηδήκουλας, γυναίκα πόρνη" για όποιον έχει πολλές εμπειρίες δυστυχώς ισχύει.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Εγώ βλέπω ντυμένες γδυμενες που παίρνουν και τα κάγκελα, αλλά στο παίζουν...ουουου. Εγώ είμαι σοβαρή και ψάχνω σοβαρή σχέση κτλπ, κι άμα ανοίξεις το μπουκάλι το πράμα της βαράει παλαμάκια. Αντίστοιχα, οι άντρες είναι εξίσου τσουλοι. Το δε κέρατο πάει συνεφοοο και στο τέλος της ημέρας τα δύο φύλα που κάνουν όργια αλληλοκατακρινονται, λες και αυτοί είναι άγιοι.
 

Grotenfrod

Prophet of Nihilism
Staff member
Approval of the Admiral Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Feb 12, 2014
Messages
3,507
Καλό είναι σε κάποιον αιώνα να απενοχοποιήσουμε τη σεξουαλικότητα και να την αποσυνδέσουμε από την υποκειμενικότητα της ηθικής.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Ποτέ γοδεφρειγο μου. Ποτέ. Πάντα τα δύο φύλα θα έχουν τέτοιου τύπου συγκρίσεις και κατηγορίες και πιστεύω σχετίζεται με το ζωωδες μας κομμάτι.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
λαθος πρωτο. διαχωριζουμε τα ελαττωματα σε αντρικα και γυναικεια.<br>λαθος δευτερο. Πιστευομε οτι οι αναγκες χωριζονται σε αντρικες και γυναικειες.<br>οπως υπαρχει ο χαρακτηρας της πιστης γυναικας, υπαρχει και του αντρα. ναι, υπαρχουν και αυτοι.<br>Αυτο που μενει σταθερο, ειναι η μεταδοση των κομπλεξ και των μεσαιωνικων νοοτροπιων στις επομενες γενιες. δεν γινεται να γνωρισεις καποιον που να ειναι μαλακας ενω ο πατερας του να ειναι cool. η τηρηση της μεταδοσης γινεται με ευλαβεια και τηρειται η παραδοση.<br>
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
σε ενα μηνα οι εξετασεις :pope: <br><br>https://www.youtube.com/watch?v=ll1GCzl4Bxg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
τον μελανιασε στη καρπαζια, για να πει την μαλακια του για το Αikido. Wing Chun λεμε.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
καλο το wing chun, αλλα εχει πολλα kata
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Tsok τι γίνεται τελικά στον Ασπρόπυργο ? Τι λένε οι ειδήσεις?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
για τον ασπροπυργο δεν ξερω, αλλα διαβασα για τον δημαρχο πατρεων. του εκανε μηνυση η χα και παιζει δικαστηριο.<br>μαλλον τους ετσουξε η εκλογικη ηττα και οτι ο ο δημαρχος ειναι αριστερος. παντως μονο καλα πραγματα εχω διαβασει για τον δημαρχο. υποθετω οτι αυτοι που ειναι στην πατρα, ξερουν καλυτερα.<br>
 
Top Bottom