What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
http://www.huffingtonpost.gr/2017/02/14/eidhseis-tech-nokia-3310_n_14744172.html?1487087263&utm_source=News247&utm_medium=huffpost_homebig&utm_campaign=24MediaWidget&utm_term=Pos2" class="bbcode_url">Το επόμενο κινητό μου
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,166
εχεις αδεια οπλοφοριας;  :silly:
 

steel_havoc

Death Knight
Joined
Dec 3, 2012
Messages
4,161
Χαμός γίνεται πλάκα πλάκα με αυτή την επανέκδοση, θα πλακώσουν όλοι οι δεινόσαυροι να το πάρουν  :lol:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
διατηρεις για χρονια αυτο το κακοφημο ψευδωνυμο. σε ξερουν απο το ρεκουι μεχρι την σπηλια του νταβελη στο infosec. ξυπνας ενα κακασχημο πρωινο, επειδη το ματι μολις ανοιξε και δεν εχεις πιει καφε. βλεπεις το χαμογελαστο γκομενακι να σε καλημεριζει.......... good morning honey bunny. wtf που οδευει αυτη η κοινωνια; δηλαδη ο σεβασμος δεν επαρκει ουτε για να τυλιξεις ενα κουλουρι; ξερεις τι ιστορια κουβαλαει αυτο το κορμι με αυτο το ονομα;<br>honey bunny;; <br>δεν μπορεις να παρεις σοβαρες αποφασεις σε τουτη την γεματη παγιδες κοινωνια, χωρις να πεις τις σκεψεις σου σε εναν ragequit admin.<br>φιλαρακι και admin, εχω μπει σε ενα βαγονι που τα τοιχωματα του αναγραφουν παντου την λεξη γαμος. ναι, σκεφτομαι οτι μπορει να παιξει. Η απαντηση του admin, ηταν και ερωτηση. <br>γιατι; ποιος ο λογος;<br><br>βαζω να δω τουτοριαλ για τον μπερντε που λεγαμε. σκαει μυτη το γκομενακι με το πρωινο χαμογελο. honey bunny πηρα  δυο εβδομαδες αδεια ανευ αποδοχων, για να ειμαστε μαζι ολη μερα.<br>σταματα να χαμογελας γιατι ανεβαινει η ενταση μεσα στο κεφαλι μου, με την απαντηση-ερωτηση. γιατι; ποιος ο λογος;<br><br>ουφ! τα εβγαλα απο μεσα μου.
 

sarpedon

Gelatinous Cube
Joined
Feb 12, 2017
Messages
59
το τηλεοπτικο δελτιο του σταρ συνεχιζει ενδοξα την δημοσιογραφια του τρας που το ιδιο ξεκινησε χρονια τωρα.<br>https://www.thepressproject.gr/article/107480/Dolofonontas-ton-Giani-Baroufaki
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
μα δεν υπαρχει ελληνικη δημοσιογραφια. απο μετεωρολογικη ενημερωση με μαγιο εως τα "βιογραφικα" video των πρωιναδικων. μεχρι εκει φτανει η ελληνικη ενημερωση. αναθεμα κι αν ξερουν τι σημαινει δημοσιογραφια.
 

Epitaph

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
4,488
<blockquote><br><br><br>Pitaphio τι παίζει με το Black Mesa? Είναι πλήρες, να πάμε για την αγορά?<br></blockquote><br><br>Ισχύει ότι είχανε πει τέλη του 2016. Ότι δηλαδή θα ναι έτοιμο το Καλοκαίρι του 2017 ολόκληρο.<br>Δεν έχουν πει κάτι άλλο από τότε οι devs, αλλά τους εμπιστεύομαι.<br>Και τώρα να το αγοράσεις πάντως (σε έκπτωση), θα πεις ότι τα λεφτά πιάσανε τόπο.
 

Tsok

Moderator
Staff member
Giveaway pioneer PCMaster Veteran
Joined
Nov 30, 2012
Messages
5,933
Με τους Τουρκους πως τη βλεπετε τη φαση; Θα το γλειτωσουμε το μπαμ;
 

sarpedon

Gelatinous Cube
Joined
Feb 12, 2017
Messages
59
εγω εχε ηδη αρχισει να αποθηκευω τροφιμα,ειδικα κονσερβες,για παν ενδεχομενο.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
<blockquote><br>εγω εχεω ηδη αρχισει να αποθηκευω τροφιμα,ειδικα κονσερβες,για παν ενδεχομενο.<br></blockquote><br><br>Το ΑΚ-47 μην ξεχάσεις. Αν δεν έχεις, να σου πέψω ένα απ&#039;επαέ 
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Εγώ έχω πάρει ένα νιβα, εκρηκτικά, όπλα, τόξο και βέλη. θα τελειώσω με το καλύβι και μετά πρέπει να βρω μία όμορφη παραδοσιακή γυναίκα, το Ευρωπαία εννοείται!
 

sarpedon

Gelatinous Cube
Joined
Feb 12, 2017
Messages
59
<blockquote>Το ΑΚ-47 μην ξεχάσεις. Αν δεν έχεις, να σου πέψω ένα απ&#039;επαέ <br>  </blockquote><br><br>μα γιαυτο αποθηκευω κονσερβες......
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Οτι λενε οι προφητειες αν κι εγω πιστευω μονο στα χρηματιστηρια. Τι λενε οι μετοχες πολεμικου υλικου?
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PaNcgGlyMQc  [/youtube]<br><br>ροδα ειναι και γυριζει που λεει μια παροιμια.
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
"δημοσιογραφος" του σκαι:<br>"μη μου τραβατε το χαντς φρη μου, σας παρακαλω...."<br> :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2: :rofl2:
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
"δημοσιογραφος" του σκαι<br>-μας διωχνεται?<br>θυληκο ορκ<br>-ναι σας διωχνουμε γιατι <i>παρανομειτε</i> το κοινο σας :rofl: :rofl: :rofl:
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ο δαιμονας της καταστροφης ειναι ακομα στο σπιτι μου. Μετα την τηλεοραση που επεσε πανω στο λαπτοπ μου, καταστρεφοντας το ολοκληρωτικα, καταστρεφοντας τα usb ηχειακια μου, ενα usb stick και διαφορα αλλα.<br>χθες το βραδυ ημουν τεντα στο κρεββατι με το γκομενακιο. Βαριομασταν να κουνησουμε φρυδι. Σε καποια στιγμη μου λεει.<br>μωρο μου μπορεις να μου φερεις ενα ποτηρι νερο?<br>Χωρις διαθεση να κουνησω και προσπαθωντας να κερδισω λιγο χρονο ξαπλας. Γιατι μωρο μου σε ποτηρι? Να σου φερω νερο στη χουφτα που ειναι και ρομαντικο?<br>οχι! μου λεει<br>γιατι μωρο μου? Δεν σου αρεσουν τα ρομαντικα?<br>οχι γιατι εξυνες τα balls σου.<br>μας πιανει νευρικο γελιο. Παω να σηκωθω και παραπαταω. Το ποδι μου πεφτει με ολο το βαρος του σωματος. Που να ημουν και βαρυς. Πανω στο πολυμπριζο που εχω κουμπωσει το charger του κινητου μου, που ειναι κουμπωμενο πανω σε ανταπτορα γιατι η πολυπριζη φαση ειναι σαουθαφρικανικη και ασυμβατη με τα ολα. Μαμηθηκε το charger. Εσπασε το ανταπτορακι. Παιζει  hell on earth βραχυκυκλωμα και πεφτει η ασφαλεια. Το ποδι μου μαμηθηκε και αυτο. <br>Ουτε ο επιθεωρητης κλουζω. Μεσα στο σκοταδι ψαχνω με την μεθοδο της αφης για αιματα. Ευτηχως τιποτα. Προσπαθω κουτσαινοντας να παω να ανεβασω την ασφαλεια και παταω με το αλλο ποδι το thai stick. Ευτηχως που δεν πατησα την καφτρα.<br>λεω οτι δεν θα παω γυμνος στο δωματιακι που ειναι ο πινακας. Συνηθως ειναι γεματο κουνουπια εκει. Παιρνω μαζι μου το εντομοκτονο. Με το doom θα κανω δουλεια. @@.<br>Ξεκιναω να ψεκαζω και εχει διαρροη η βαλβιδα και το εντομοκτονο χυνεται στο χερι μου και στο πατωμα. Παραλιγο να γλιστρυσω απο την μαλακια. Και επειδη αντι να ψεκαζει χυνοταν, με τσιμπησε και ενα κουνουπι στο χειροτερο μερος. Αναμεσα στα δαχτυλα του ποδιου.<br>επειδη με τσιμπησε στο ποδι την εκανα φρικη. Αυτα που τσιμπανε στα ποδια, συνηθως μεταφερουν και την ελονοσια. Η ανοσια μου πρεπει να ειναι παρελθον, αφου ειχα παθει τον ιουνιο και μεσολαβησε επισκεψη στην ελλαδα. Επισκεψεις σε μη μολυσμενες περιοχες κανει την ανοσια να ληγει γρηγοροτερα.<br>Λογικα θα ειμαι ενταξει. Συνηθως πρωτα την τρωει ο guard. Αφου ειναι κομπλε ο τυπος, παει να πει οτι η περιοχη ειναι καθαρη. Τι αλλο θα παθω μαμω την γκαντεμια μου?
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Karma&#039;s a bitch. Πας να κλείσεις ένα σπίτι, σου γκρεμίζεται και το δικό σου. :silly:
 

Brother Bruce

Lich
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
5,443
ναι, αυτο ηθελα να ρωτησω κουνέλο μας. χωρις να υπονοω κατι.<br>η κοπέλα της ιστοριας ειναι η κοπέλα του "φιλου" σου (σορυ για τα εισαγωγικα,αλλά δατς μη) που μας ελεγες πριν κανα διμηνο?
 
Top Bottom