What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Σε κάνα παλαιοβιβλιοπωλείο θα σου τα πάρουν για 1 ευρώ το κιλό (ναι, με το ζύγι τα παίρνουν, εκτός κι αν έχεις κάτι ευπώλητο). Για κάτι παραπάνω δεν το βλέπω με αυτά που λες, ούτε μου ακούγονται σαν κάτι που θα βοηθήσει σε κάποια δημοτική βιβλιοθήκη.
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Παίδες έχω κάτι βιβλία που δεν χρειάζομαι. Τα περισσότερα είναι βοηθήματα Γυμνασίου και Λυκείου για Μαθηματικά/Φυσική/Χημεία. Τα βοηθήματα είναι αρκετά παλιά και κάποια έχουν πολυτονικό. Έχω και 2 πανεπιστημιακά που θέλω να πετάξω. Ξέρει κανείς που απευθύνομαι για να μην τα στείλω στην ανακύκλωση;

Κοιτα καποια χρησιμοτητα δεν θα εχουν για να τα διαβασει καποιος αφου ειναι παλια βοηθηματα. Οποτε η μονη λυση ειναι ανακυκλωση. Αλλα καλυτερα να μη τα πεταξεις σε καδο αλλα να συνεννοηθεις με καποιο κοντινο σου σχολειο για να τα βαλουν στο προγραμμα "Διόφαντος" που κανουν ανακυκλωση γραφικης πρωτης υλης. Περισσοτερες ινφο εδω MyFutureMyPaper
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
να τα ανακυκλώσεις μόνος σου, όπου να 'ναι τελειώνει το κωλόχαρτο και θα τα χρειαστείς :D
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Σε αυτη την περιπτωση, για να το πεις ανακυκλωση, θα πρεπει να ξεπλενει τις σελιδες και να τις ξαναχρησιμοποιει.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
θα ελεγα οτι το εριξα στα βαρια, ομως ακομα δεν εχετε δει που επεσε το ματι μου.
5.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
λελο,
αν διαβασεις ΕΝΑ πραγμα απο σπινραντ, φροντισε να ειναι το Little Heroes
για καποιο λογο που δεν καταλαβε ποτέ κανεις εδω κυκλοφορησε ( τωρα ειναι εξαντλημενο βεβαια) ως: η μηχανη του ροκ & ρολ.
δυστοπικο, σαιανσφίξο Επος. μελλοντολογια, ροκεντρό, οτι χρειαζεσαι. Απαραιτητο.

ασχετο. ρε καποτε ημουνα πιο ανοιχτομυαλος. πες μου τωρα δυστοπικο, επιστ. φαντασιας και τετοια και δε θα προλαβεις να δεις που ειχα κρυμμενο το γιαουρτι και για πότε εφυγε (με την πετσουλα του μαζι) για τα πανω σου.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Η επιστημη το αποκαλει γεραματα. εχω ξεκινησει κι εγω να νοιωθω κατι περιεργες μετακινησεις στους πολους του εγκεφαλου μου.
Συντομα θα ξεχασω την Leovince τιτανιου και ελευθερας εξαγωγης των καπνικων καταλοιπων και θα τρεχω οργισμενος πισω απο μηχανοβιους.
οσο περιμενω να ψηθει το μπιφτεκι μου με γεμιση φετα. Ανοιγω πρεσβειες στις θρησκειες, γιατι παιζει να πεθανουμε ολοι. Μια πισινη πρεπει να την κραταμε, τι διαολο; καμικαζι ειμεθα; ειδατε τι εκανα εδω ε;

Αυτα γιατι δεν τα λεει ο Βελοπουλος; μονο για κρεμες νυκτος με πολυεστερικο αγιασμο θα μιλαει;
Το κορανι αναφερει τα ατομα, οχι μονο τα αναφερει αλλα δινει και την λεπτομερεια οτι ειναι οτι μικροτερο υπαρχει, εκτος ισως απο το μοριο του Τραμπ. Προφητευει και την μαστιγα....
krn.png


Γιατι μας τα κρατανε κρυφα αυτα τα πραγματα; τι προσπαθουν να κανουν; δοιαγδοσται.

βαριεμαι απιστευτα........
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
,,, δινω σκυταλη στον εαυτο μου
ετοιμαζω προιον με visual novel maker. περιεργαζομουν την φαση πριν πολυ καιρο και εντελως τυχαια, τωρα βρηκα τον χρονο να ασχοληθω.
προς το παρω τσουλαει σιγα σιγα επειδη ακομα μαθαινω. Εαν τελειωσει το πρωτο πειραματικο βημα, να το ανεβασω να του ριξετε μια ματια; αυτο βεβαια εαν δεν παιξει κανενα βατερλο.
σας εχω και screenshot
b.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
δεν θα εχει ταραντουλες με ντικια απο καλαμαρια ρε, θα εχει πολυ χειροτερα πραγματα οπως καθημερινες ανθρωπινες καταστασεις.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
προς τι η αμφιβολια φιλτατε nitro? δεν με εχεις ικανο για φυσιολογικες καταστασεις; μη κοιτας που μπαινω στο RQ.
 
Top Bottom