What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Τις τελευταιες ωρες διακρινω εναν νιχιλισμο.

apmario.png


proper version
apmario-II.png


Επειδη οι αριστεροι δεν μασανε απο bullying.
 
Last edited:

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Πόσταρε ο Βαβράς στο Twitter πως πωλείται ο real-life μύλος της Theresa του Kingdom Come Deliverance στο Skalitz.


@Chronomancy αν έχεις το κεφάλαιο, προχώρα το.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Τιμουλα δεν βλέπω. Αν το δίνουν σε καλή τιμή είναι ότι πρέπει. Θα πάρω και μερικούς από εσάς για εργάτες γης ώστε να το κάνουμε κοινόβιο
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Γιατί εγώ δεν είμαι αρκετά κομψός;
Δεν εισαι αρκετα καλωδιομενος εν gaming αδερφε. Η Μαρεβα εχει τα λεφτα. εχει την καλωδιωση να το παρει και να μην φανει πουθενα και εχει την καλωδιωση να φιμωσει οποιον βρει την ακρη του νηματος. Μπορει να το παρει με τα λεφτα του δημοσιου και να μην πληρωσει καμια φορολογια. Μπορει να εχει εσοδα απο την αγορα αλλα να μην φαινονται πουθενα. Μπορει να εχει διαζυγιο χωρις να παρει διαζυγιο. Εσυ κι εγω ρε μαν, οσο και να την τιναξουμε, η τελευταια σταγονα θα απλωθει στο βρακι μας.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Με διαφορά ότι καλύτερο έχει συμβεί στον αθλητισμό τους τελευταίους δύο τρεις αιώνες
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Ταιριαζει με ολα τα θεματα του off topic.
Με ταξι κοιτα να γελασεις και το ψιλοπιστευω, ενας φιλος μου εδειξε αυτο το video.


Το video και τα σχολια ανηκουν στην περιφερεια του διαχρονικου "τοματιμου". Μερικα δευτερολεπτα ηταν αρκετα να καταλαβω το νοημα της υπαρξης του video. Μασωνοι, νεα ταξη πραγματων και ο αριθμος 33 που ακολουθει αυτα τα πραγματα κτλ.
Η ερωτηση μου ηταν, ωραια και καλα ολα αυτα. Οι μασωνοι δολοφονουν, βαζουν βομβες, αρρωσταινουν τον κοσμακη και αφηνουν σαν υπογραφη το 33. γιατι να το κανουν αυτο;
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Η ερωτηση μου ηταν, ωραια και καλα ολα αυτα. Οι μασωνοι δολοφονουν, βαζουν βομβες, αρρωσταινουν τον κοσμακη και αφηνουν σαν υπογραφη το 33. γιατι να το κανουν αυτο;

Τι... δεν ξέρεις;;;;;;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Αυτο με τα καπακια, ειναι παλιο σαν την πιτυριδα της κασσιδιαρας και εχει εξηγηθει με επιχειρηματα.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Αυτο με τα καπακια, ειναι παλιο σαν την πιτυριδα της κασσιδιαρας και εχει εξηγηθει με επιχειρηματα.

Ισχύει (για την παλαιότητα - για την πιτυρίδα δεν ξέρω). Θυμάμαι κάπου στην οδό Φιλελλήνων έχει κάτι "ύποπτα" καπάκια.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Εγω, σαν υπαρξη που πιστευει στην λογικη, ζητησα απο τον φιλο να αναφερει ενα random συμβολο/νουμερο και εγω θα του εφτιαχνα ενα σεναριο συνωμοσιας το οποιο θα ζηλευε ακομα και ο τυπος που βλεπει το προσωπο του Ιησου στα ψωμακια του τοστ.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Εγω, σαν υπαρξη που πιστευει στην λογικη, ζητησα απο τον φιλο να αναφερει ενα random συμβολο/νουμερο και εγω θα του εφτιαχνα ενα σεναριο συνωμοσιας το οποιο θα ζηλευε ακομα και ο τυπος που βλεπει το προσωπο του Ιησου στα ψωμακια του τοστ.

Λογικό να βρίσκεται ΚΑΙ στα ψωμάκια του τοστ, αφού ο Ιησούς είναι παντού, μας περιβάλλει... κάτι σαν το MATRIX. :Ρ
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,705
Τα παραπάνω σχόλια -> (M)ystersikos 3: The Derailing (ποτέ δε μάθαμε τι απέγινε ο Mysterikos 1, τον έφαγε η Κουνένα; δε συνέβη ποτέ σαν το Postal 3; τι μας κρύβουν?)
 

Elric

Blackguard
Joined
Dec 16, 2012
Messages
1,138
Αυτο με τα καπακια, ειναι παλιο σαν την πιτυριδα της κασσιδιαρας και εχει εξηγηθει με επιχειρηματα.
Ποια είναι η εξήγηση;
 
Top Bottom