What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Τους έχουμε νίτρο. Χρόνο με χειρό 100% θα πιάσουν κουβέντα για τακτικές στο manager, τι training βάζουν στους παίκτες. Μέχρι να φτάσουν στον Πογιάτος και τον Μπόλονι θα τους έχουμε κάνει stunlock gg qq.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
αχαχαχα....
στασου να σου πω κατι χανκ πριν αρματωθείς.
ασε με μενα, οκ.
ο χρονό ομως ειναι σκληρος καργιόλης φιλε μου.
δεν χανω ευκαιρια να ξαναπω την ιστορια οπου ηρθε σε συναντηση για καφε χωρις να με ξερει (ισως γι αυτο, τωρα που το σκεφτομαι) με την σπάθα του την κανονικη πισω στην πλατη (σε θηκη ευτυχως) σαν τον Ασπρο Λυκο της Ρίβια.
ειχα μεινει αλαλοθ.

ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΘΕΣ, ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΤΟΣΟ ΟΡΕΞΑΤΟ, ΧΑΝΚ!!!! 💪🤺🔪⚔️🛡️
ΧΑΡ ΧΑΡ ΧΑΡ !!!!!
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Άμα βασιζόμουνα στις ικανότητές μου να μαλώσω με κάποιον, ακόμα και χωρίς σπαθί, η μάνα μου θα με έκλαιγε χρόνια τώρα.

Αντ' αυτού πρέπει να προετοιμαστείς. Να μελετήσεις τον αντίπαλο και την κατάλληλη στιγμή να μιλήσεις για Μαξίμ Τσιγκάλκο, Φρέντυ Αντού, το cheat με τους wingers σε ένα από τα παλιά manager που τώρα μου διαφεύγει και, αν έχεις να κάνεις με βάζελους, την κατάλληλη στιγμή να αναφερθείς στο Γουέμπλεϊ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
μαζι σου σ αυτο...
δεν ειπα οτι δε θα μας μιλας. θα μας μιλας και θα σ ακουμε προσεκτικα και θα συμμετεχωμε σε εποικοδομητικο διαλογο.
απλα δεν ξερω σε τι ακριβως φαση θα εισαι εκεινη τη στιγμη, αυτο ειπα.

tis-a-flesh-wound.jpg
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Καλά θα φέρω εγώ τα πιτογυρα να δεις πως θα ορμήσει ο λύκος ο χρονομαντης.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Για αφυγραντήρα δοκίμασε να ψάξεις σε αγγελίες φοιτητών.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το νερό του στο ψυγείο του αυτοκινήτου και στο ατμοσιδερο, οπότε να έχεις και απόσβεση σε βάθος χρόνου 😛
Μιλας για βαθος χρονου αμετρητο.Το σκεφτηκα οτι αυτο το νερο ισως να μπορει να χρησιμοποιηθει καπου, αλλα ειδα πολλα καταλοιπα.
Για τις αγγελιες, τωρα ειναι too late too late Motorhead©
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
"Πωπω δύσκολα τα πράγματα με τον Covid, αλλά τι να κάνουμε, ας κλειστούμε μέσα κι ας ελπίσουμε να μη συμβεί τίποτα χειρότ-"

 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Το τσουναμι και το ηφαιστειο ποτε παιρνουν σειρα;
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Μας έχω ικανούς να βγούνε το βραδάκι και να γράφουνε όσους γκρεμίστηκαν τα σπίτια τους, επειδή απαγορεύεται η κυκλοφορία. μετά τις 12.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
"Πωπω δύσκολα τα πράγματα με τον Covid, αλλά τι να κάνουμε, ας κλειστούμε μέσα κι ας ελπίσουμε να μη συμβεί τίποτα χειρότ-"


Τώρα μας λείπει μια εισβολή εξωγήϊνων για να συμπληρώσουμε τα achievements!!!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ανοιγω το ματι, το ενα, το δευτερο θελει τον χρονο του. γυριζω πλευρο γιατι δεν θελω να σηκωθω, δεν υπαρχει λογος να σηκωθω και το κρεβατι αρχιζει να κουνιεται εναντια στους νομους της φυσικης. Η δυναμη που διεθεσα για την αλλαγη πλευρου δεν μπορει να δωσει 3,4,5,6,7,8 κουνηματα.... σεισμος.... ξαναγυριζω πλευρο και το κουνημα συνεχιζει με ρυθμο κοκετας, συνεχιζει,συνεχιζει και σκαει και ενα κουνημα προς τα δεξια μου, χωρις επιστροφη, ολο δεξια και καθως το σπιτι ερχεται αργα προς την ευθηγραμμιση με τα θεμελια, συνεχιζει με την αρχικη ενταση και συνεχιζει. ειναι η στιγμη που σκεφτηκα οτι αυτη την στιγμη, καπου, μακρυα, πεθαινει κοσμακης.
σηκωνομαι και σε 5 λεπτα ειμαι ηδη στο αυτοκινητο για να ξεκινησω την μερα μου με τσιγαρα και καφε. παω στο καταστημα ψιλικων της περιοχης και η κοπελια εβλεπε στην τηλεοραση του καταστηματος γκρεμισμενα κτιρια. Τον καταλαβες τον σεισμο;
Ρε μαγκες, ποτε προλαβαν και εστησαν καμερες;
Τωρα που διαβαζω τις ειδησεις ολο το υλικο ειναι απο την Τουρκια, Για την Σαμο λενε για μερικες υλικες ζημιες.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Εγώ εκείνη την ώρα είχα καθαρίσει 2 αυγά και τα βλέπω ξαφνικά να γλιστρούν δεξιά-αριστερά στο πιάτο (πολύ σέξι, δε λέω...). Τελικά αποφάσισα να τα φάω αντί να πεταχτώ έξω από το διαμέρισμα. Τουλάχιστον να πάω χορτάτος βρε αδερφέ!
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Την ακούσαμε και μεις, εγώ δε το κατάλαβα γιατί εκοβα χαρτί για τυπώματα, αλλά πετάχτηκαν τα παιδιά να με ενημερώσουν, μέχρι να μου το πουν είχε τελειώσει :gap:
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Την ίδια ώρα στη λεβεντογέννα πατρίδα μου:


 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563
Παρενέργειες της 70ετούς έκθεσης στο ντουμάνι από τα λιγνιτορυχεία μάλλον.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ξαφνικά το 2016, όταν διάφορα celebrities έπεφταν σαν τις μύγες, μοιάζει όαση.
 
Top Bottom