What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

"Εκεί εμφανίστηκε ξαφνικά η 15χρονη μαζί με τέσσερα ακόμη άτομα. Κοιτάχτηκαν και η 15χρονη έδωσε εντολή επίθεσης"

Κάποια έβλεπε Cobra Kai τελευταία.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Ποια φυτα; χθες το βραδυ πετυχα 2 κουνουπια μεσα στο σπιτι και με πετυχαν και αυτα. πηγα να ξεθαψω τα εντομοκτονα κατω απο τα καλοκαιρινα. Την ζημια που εχει γινει την ειδα σε μερη οπου στην διαρκεια του raining season δεν ειδα σταγονα βροχης.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Παιδιά είναι κάποιος που αντιμετωπίζει πρόβλημα με το section Forum της σελίδας?
Στον υπολογιστή μέσα από τον Chrome δεν μου δίνει την πρόσβαση στο φόρουμ της σελίδας. Έκανα εκκαθάριση cookies αλλά τίποτα.
Να σημειώσω εδώ ότι με Opera που δοκίμασα και Edge δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
CTRL-F5 ενώ είσαι στο φόρουμ, δοκίμασες?
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
υπαρχει αλλη μια λυση αλλα πρεπει να βρεις στραβωμενο μαχαιρι, μαρμαρινο τραπεζι. αυτα εινα τα ευκολα.
το δυσκολο μερος ειναι οτι πρεπει να βρεις παρθενα και το πολυ δυσκολο μερος ειναι να βρεις φωτογραφια απο το Σουνιο, χωρις φεγγαρι.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Παίρνω συνέχεια το ποσταρισμενο μήνυμα : An unexpected database error occured. Please try again later.
Δοκιμάστηκε και το cntrl f5, με καμία επιτυχία...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
"Σταματήστε να ακούτε Queen και Fleetwood Mac στο ίντερνετ, ανερχόμενοι καλλιτέχνες όπως ο KSI (?) δεν μπορούν να τους ανταγωνιστούν".

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Οταν θα γραψουν κατι σαν αυτο, το συγκεκριμενο σημειο ουτε καν ολοκληρο το κομματι



Και βαλουν στο εξωφυλλο μπαλακια να κρεμονται χωρις να τα σχολιασει κανενας, κατι θα γινει.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Ενώ χάζευα βίντεο στο youtube για την αλλαγή προεδρίας στις ΗΠΑ έπεσα πάνω στην παρακάτω συνέντευξη του Bernie Sanders από τον Αύγουστο του 19. Απορώ πραγματικά πως κατάφερε να διεκδικήσει την υποψηφιότητα του Δημοκρατικού κόμματος. Αν είχαν λίγο μυαλό και τον είχαν βγάλει υποψήφιο θα είχε κερδίσει τον Τραμπ για πλάκα.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
αφού τον έφαγε με πουστιά η χίλαρι
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
φυσικα για την καταντια αυτων των 4 χρονων φταινε και οι δημοκρατικοι. τον φαγανε τον μπερνη. δεν ξερω τι που πως αλλα ηταν αρκετα αργα οταν αρχισαν να σκανε τα σκανδαλα εναντιων της δεν υπηρχε δρομος επιστροφης.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Ενώ χάζευα βίντεο στο youtube για την αλλαγή προεδρίας στις ΗΠΑ έπεσα πάνω στην παρακάτω συνέντευξη του Bernie Sanders από τον Αύγουστο του 19. Απορώ πραγματικά πως κατάφερε να διεκδικήσει την υποψηφιότητα του Δημοκρατικού κόμματος. Αν είχαν λίγο μυαλό και τον είχαν βγάλει υποψήφιο θα είχε κερδίσει τον Τραμπ για πλάκα.


Δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσουν έναν άνθρωπο με τέτοιες ιδέες να διεκδικήσει την προεδρία. Τον καθάρισαν στεγνά με τους εκλέκτορες.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Δεν υπήρχε περίπτωση να αφήσουν έναν άνθρωπο με τέτοιες ιδέες να διεκδικήσει την προεδρία. Τον καθάρισαν στεγνά με τους εκλέκτορες.
Εγω απορω πως εφτασε εκει που εφτασε και δεν κατεληξε απομονωμενος και αγνωστος απο ολους.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
social media, young people
δεν μπορω να σου δώσω agree γιατι στο fb κυκλοφορούν τυπισσες ηλικιας μανας μου μη πω γιαγιας μου.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
δεν μπορω να σου δώσω agree γιατι στο fb κυκλοφορούν τυπισσες ηλικιας μανας μου μη πω γιαγιας μου.
facebook και teens δεν πάνε μαζί, τα παιδιά έχουν instragram και tiktok.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
facebook και teens δεν πάνε μαζί, τα παιδιά έχουν instragram και tiktok.
καλα και instagram δεν παει πισω. tiktok δεν ξερω κατι κινεζοι μου ειπαν οτι ειναι δεν τσεκαρα
 

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Αυτό το είχε αναφέρει ξανά ο ρογκαν πως αν ήταν ο μπερνη θα έβγαινε άνετα. Πάνω στην συζήτηση, δεν θυμάμαι με ποιον καλεσμένο, είχε πει μάλλον ότι δεν θα ήταν διαχειρισιμος.
 

stefan24

Half-Ogre
Joined
Jun 4, 2016
Messages
608
Γνωρίζει κάποιος τι συμβαίνει για όσους έχουν ήδη Αμερικανική Βίζα σε ισχύ (σχεδόν 8 έτη ακόμα ), αν τους επιτρέπετε να ταξιδέψουν-περάσουν Αμερικα για εργασία, λόγω κορωνοιου ?
 
Top Bottom