What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Official Off-Topic Thread

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925

Μάλλον ήταν κακής ποιότητας η τυρόπιτα...

Μήπως δεν είχε εμβολιαστεί; Όχι η τυρόπιτα, η ηλικιωμένη κυρία...
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321

Αυτό παίζει να ισχύει.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Έχει κάτι τυρόπιτες εκεί ο σταθμός στην Λαμία που την τρως σήμερα και έχεις απόθεμα στον ουρανίσκο για μια εβδομάδα.
Σαν τις παλιές τυρόπιτες στο σχολείο ένα πράμα
 
Last edited:

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Η ειδηση ηταν οτι για καλη της τυχη επαιζε γιατρος σε αποσταση ζωης. Τετοιες καταστασεις οπως αυτο το περιστατικο, λιποθυμιες, κανενα καρδιακο κτλ θα επρεπε να ειναι σοβαρο μαθημα στα σχολεια. Μια φιλη μου εχασε τον μπαμπα της απο καρδια. Οταν ειχε φτασει το ασθενοφορο της ειπαν οτι μπορουν να δοκιμασουν να τον επαναφερουν αλλα εχει περασει πολυ ωρα και η εγκεφαλικη ζημια θα ειναι τεραστια.
Μετα απο χρονια πηγε σε ενα σεμιναριο για πρωτες βοηθειες και μου ειπε οτι εαν ηξερε τοτε αυτα τα πραγματα, ισως να τον ειχε σωσει τον μπαμπα της. Οπως εκεινη ετσι κι εγω εχω μαθει μερικα πραγματα για την δουλεια μου. Δεν τα ζητανε αλλα καλο ειναι να τα ξερεις επειδη εχουμε να κανουμε με πολυ κοσμο που βαρανε ενθουσιασμους. Τα εχω ξεχασει αλλα στην αναγκη ολα θα επανερθουν στην μνημη.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Αυτή η ιστορία με τα διόδια στην πρωτεύουσα είναι ένα ακόμη δείγμα του πως αντιμετωπίζεται ο κόσμος από την εδώ κυβέρνηση. Ο ορισμός των μισάνθρωπων που ζουν στην φούσκα τους.

Σε άλλα νέα, ο Ευαγγελάτος τρελάθηκε
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Απλα φημη ειναι. Δεν εχει δυνατοτητα η Αθηνα για διοδια στο κεντρο. Σαν μετρο ειναι καλο, οταν τηρουνται καποιες προυποθεσεις, που στην Αθηνα ουτε σε φιλοσοφικη κουβεντα δε βρισκεις.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Έχω ξεσκιστεί να πληρώνω διόδια στο Euro Truck Simulator! Ε όχι και στο κέντρο της Αθήνας!!!111!!!
(όχι ότι πατάω και ποτέ δηλαδή, απλά είπα να βγάλω μια αγανάκτηση... :Ρ)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
Έχω ξεσκιστεί να πληρώνω διόδια στο Euro Truck Simulator! Ε όχι και στο κέντρο της Αθήνας!!!111!!!
(όχι ότι πατάω και ποτέ δηλαδή, απλά είπα να βγάλω μια αγανάκτηση... :Ρ)
κέντρο με αμάξι πρέπει να είναι ή τεράστια ανάγκη ή να είσαι ανώμαλος για να πας. Όσο ήμουν επάνω πάρκαρα κοντά σε σταθμό και έπαιρνα το μετρό να πάω κέντρο. Ακόμα και με την μηχανή το απέφευγα
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268
Κοιτάζω συνταγές για αγριογούρουνο και έπεσα σε αυτό το σχόλιο:

Βγηκε σούπερ! Κ να σκεφτεις οτι δυστυχώς αφησα τον αντρα μου να το μαριναρει κ αντι για κρασι εβαλε μισο μπουκάλι lagavulin!

@Borracho η κυρά σου σχολιάζει στο site του Άκη; :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Lagavulin; Σαν μπράβος του Πούτιν ακούγεται... :Ρ

Ή κάνας συνάδερφος του σύντροφου Ντιάτλοφ.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
κέντρο με αμάξι πρέπει να είναι ή τεράστια ανάγκη ή να είσαι ανώμαλος για να πας. Όσο ήμουν επάνω πάρκαρα κοντά σε σταθμό και έπαιρνα το μετρό να πάω κέντρο. Ακόμα και με την μηχανή το απέφευγα

Η Αθήνα είναι μόνο, να κυκλοφορείς με τα πόδια και με το μετρό!! (Και κατά συνθήκη με το τραμ). Όλα τα άλλα είναι ταλαιπωρία!!

Και γιατί οι υποδομές πλέον δεν αντέχουν, αλλά και γιατί η συμπεριφορά τον οδηγών, ειδικά των επαγγελματιών, είναι απαράδεκτη!!
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326

Πιστευω οτι αυτο θα γινει καθημερινο φαινομενο.


ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΚΡΕΑΣ!
Μπορουν να πουν οτι αφου ειναι 3 ή 4 συσκευες σε μια, ειναι λογικο να μην λειτουργει τιποτα οταν η μια συσκευη εχει προβλημα.
Αν και σαν αρθρο φλερταρει με τις μηνυσεις για τα παγωμενα παγακια, η αληθεια ειναι οτι εχει συμβει και σε μενα και ειναι ακρως εριστικο και μεγιστη αλητεια γιατι στην ουσια τρως ταλαιπωρια για μια εταιρικη πολιτικη
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,268

Απίστευτο! Δεν θέλουν οι υπάλληλοι να τους συμπεριφέρονται σκατά και να παίρνουν 3 και μια! Ποιος θα το περίμενε αυτό το πράγμα;
 
Top Bottom