What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

OK yes, OK yes, Πάει η Ελλάδα για Εκλογές...

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Έτσι φαίνεται ο σωστός ο παλιοημερολογίτης.

Αύριο Φώτα δηλαδή άρα ξεστολίζουμε.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,471
ρε σατανά... πως δε το σκέφτηκα να το λέω που μου ζαλίζουν ότι σήμερα ξεστόλισα το δέντρο στο γραφείο; :p
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,265
Ανεξαρτησία Λαμίας για ένα καλύτερο αύριο....
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,543

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,532
Καταιγιστικές πολιτικές εξελίξεις

Εγώ πάντως για πω την αλήθεια, δεν κατάλαβα από την εμφάνιση ότι η αφίσα ήταν fake.
Το κατάλαβα μόλις είδα το "γουρνοπούλα" να συνοδεύεται από το "Δυτ. Αττικής" αντί για το "Ηλεία" όπου τη σερβίρουμε και στις κηδείες,
 
Last edited:

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,543
Εγώ πάντως για πω την αλήθεια, δεν κατάλαβα από την εμφάνιση ότι η αφίσα ήταν fake.
Το κατάλαβα μόλις είδα το "γουρνοπούλα" να συνοδεύεται από το "Δυτ. Αττικής" αντί για το "Ηλεία" όπου τη σερβίρουμε και στις κηδείες,
Εγώ πάντως την πίστεψα. Και κάναμε μάλιστα και πλάκα χθες στην δουλειά μήπως πηγαίναμε γιατί είμαστε κοντά 😂😂😂
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,987
Όχι ρε γμτ, χάσαμε τη γουρνοπούλα δηλαδή;;; :Ρ
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Εγω ηξερα οτι ερχονται εκλογες απο την στιγμη που βγηκε η ειδηση. Κανενας δεν παει να δουλεψει σε οικοδομες και χωραφια. Δουλειες υπαρχουν, εσεις δεν τις θελετε. Μαζι με την εξαφανιση της ειδησης για τις παρακολουθησεις.
Υπαρχουν και μερικες ακομα ειδησεις, πολυ μικρες για να τις θυμαμαι αλλα με την ιδια αξια.
Αυτο που κραταω ειναι οτι πλειοψηφια δεν σημαινει σωστο.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Ανθρακες ο θησαυρος τελικα...κατι παπατζηλικια και αερολογιες ανεφερε, δεν ειπε κατι ουσιαστικο, αλλα και τα ανουσια που ανεφερε ηταν βαρετα. Στεκεται στο υψος της Ηλιθιοτητας του
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,664
^Επικίνδυνη λογική και ερμηνεία αυτή. Πιστεύω ότι ο Μητσοτάκης παίζει πρώτο βιολί τους πάντες και είναι πραγματικά πανέξυπνος στους χειρισμούς του. Μόνο με το σκάνδαλο των υποκλοπών, άλλοι θα είχαν κάνει σεπούκου, αυτός τη βγάζει λάδι ακόμη.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
πανεξυπνος δεν ειναι, σε καμια περιπτωση. Ο ελεγχος των ΜΜΕ λειτουργει ως φραγμα και οχι ο ιδιος.
Ειμαι σιγουρος, ουτε ο ιδιος δεν συνειδητοποιει την σοβαροτητα της μαλακιας που εκανε. Ξερει τι εκανε αλλα αυτο, μαζι με καποιες αλλες αηδιες, πνιγονται απο την αναγκη για εξουσια. Δειχνει και την εμπιστοσυνη που εχει στα ατομα που εχει επιλεξει ο ιδιος.
Ο τυπος εχει ψυχολογικα προβληματα και ως τετοιος, εννοειται οτι δεν "νοιωθει", γενικα.
Σοβαρα τωρα, χωρις πολιτικη χροια. Βαζουμε στην ακρη την ιστορια της οικογενειας και ολα τα πολιτικα θεματα.
Ποιος θα καθοταν να πιει καφε με τον Μητσοτακη;
Εχω πιει καφε με φιλους, εχθρους, σιχαμερους. Με μοντελα και κακασχημες με χρυση καρδια. Εχω πιει καφε με πρεσβευτες ξενων κρατων, με φυλακοβιους αλλα και με αρχηγο αστυνομιας. Εχω πιει καφε με ατομα που εχουν σεβαστη λογικη αλλα και με ατομα ασταθη, με ψυχολογικα θεματα. Μου αρεσει ο καφες.
Με τον Μητσοτακη, δεν υπαρχει περιπτωση να καθομουν μαζι του για ενα καφεδακι.

Τον Μητσοτακη τον συνοδευουν και ανθρωποι που θελουν επισης την εξουσια. Ανθρωποι που πουλανε το νεφρο της μανας τους για +0.01% θετικης δημοσιοτητας. Αδιαστακτοι, εξουσιομανεις και δολοπλοκοι.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
Πιστεύω ότι ο Μητσοτάκης παίζει πρώτο βιολί τους πάντες και είναι πραγματικά πανέξυπνος στους χειρισμούς του.
Παρα πολυ αμφιβολο. Το μονο σιγουρο που μπορω να του δωσω ειναι οτι ειναι αδιστακτος (ισως στην αγνοια του), απληστος, εγωπαθης και πως ακολουθει ιδανικα κατα γραμμα τις συμβουλες των υπευθυνων για αυτον, αλλα θα χρειαστουν αρκετες αποδειξεις ωστε να μπορω να δεχτω οτι ο τυπος ειναι τοσο μηχανορραφος. Δεχομαι απολυτα οτι η "αυλη" του που τον καθοδηγει ειναι πανεξυπνη και ικανοτατη σε διαφορους τομεις βεβαια (Βλ Σκερτσος, Πιερρακακης, Χατζιδακης κλπ) .
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,701
Μόνο με το σκάνδαλο των υποκλοπών, άλλοι θα είχαν κάνει σεπούκου, αυτός τη βγάζει λάδι ακόμη.
Η μόνη ικανότητα που έχει είναι να μην τού καίγεται καρφί. Το ότι μπορεί να την βγάζει «λάδι» δεν έχει καθόλου σχέση με τον ίδιο, ελάχιστη σχέση με την «αυλή» του και κυρίως με την καταστροφή τής δημοκρατίας που έχει υποστεί η χώρα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,471
Φοβάμαι ότι ο @Northlander έχει δίκιο. Χαζός δεν είναι, σε ανοιχτά φρεάτια δεν πέφτει, ούτε μεταφορικά, ούτε κυριολεκτικά.
Μας ξεγελάει η ηλίθια φάτσα και το φτηνό μπούλινγκ προς την φάτσα του που κάποιοι βαπτίζουν αντιπολίτευση.

Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά...
 
Top Bottom