What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Pathfinder: Wrath of the Righteous

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
Horse ε; ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΒΑΛΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, Ε;
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
ε ναι τωρα κατι τρικερατοψ και ψωλατοψ ειναι λιγο τσιρκο για τα γουστα μου.
ελπιζω να υπαρχει επιλογη να παρκαρεις το mount εξω απο τα dungeons.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
Εγώ αρχικά θέλω να δω πώς θα ντύνεται και τι cosmetics θα παίρνει.
Ξεκινάς χωρίς καν σέλα ξέρω 'γω.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
ποτε λετε να δωκουν σε μπακερς το κλειδι να κανουμε πρε λοαντιγκ για να γευτουμε πρωτοι τα bugs?
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
ποτε λετε να δωκουν σε μπακερς το κλειδι να κανουμε πρε λοαντιγκ για να γευτουμε πρωτοι τα bugs?
Θα εντυπωσιαστείς με το πόσο bug free θα είναι το παιχνίδι, ειδικά στα πρώτα 1-2 τσαπτερς. Απ' το 4ο τσαπτερ και μετά θα αρχίσουν τα δύσκολα, αλλά μέχρι να φτακουμε εκεί πέρα θα περάσουμε και καμία τριάρα πάτς ξέρω γω.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
ποτε λετε να δωκουν σε μπακερς το κλειδι να κανουμε πρε λοαντιγκ για να γευτουμε πρωτοι τα bugs?

Για πήγαινε στο Site τους, εμένα (που περιμένω κουτάτη) μου έχει επιλογή "Get Key". Και άρχοντες διαλέγεις από Steam/GOG/Epic
Στο gog έχει ανοίξει το pre-load, λογικά και στο Steam.

 
Last edited:

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,825
Μου ήρθε το email για να κάνω claim το κλειδί, αλλά δεν το δέχεται γιατί είναι dublicate.
Φαντάζομαι ότι τα έχει παίξει το σύστημα τους αλλά πείτε οι υπόλοιποι εάν το καταφερατε πριν μιλησω με το support τους
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Φαντάζομαι ότι τα έχει παίξει το σύστημα τους αλλά πείτε οι υπόλοιποι εάν το καταφερατε πριν μιλησω με το support τους

Δεν είχα θέμα, διάλεξα πλατφόρμα και το έκαψα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
Μόλις το είδα κι εγώ, όλα ομαλά, steam, downloading as we speak (γράφει μόνο του πάνω στην beta)
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,082
22 μισό γίγα, λογικά θα κατεβάσει και άλλα την Πέμπτη που ξεκλειδώνει.
Στις 19:00 btw.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
Μου ήρθε το email για να κάνω claim το κλειδί, αλλά δεν το δέχεται γιατί είναι dublicate.
Φαντάζομαι ότι τα έχει παίξει το σύστημα τους αλλά πείτε οι υπόλοιποι εάν το καταφερατε πριν μιλησω με το support τους

στο στιμ ειδα οτι αν κανεις refresh την σελιδα που πηρες το κλειδι θα το δεχτει.
 
Top Bottom