What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Αμφιβάλλω ότι εννοούσε αυτό, το οποίο δεν το ξέρει η μάνα του, κι όχι το Descent που ως λέξη υπάρχει και στον τίτλο του παιχνιδιού που έβαλε η Βάσσια (και έχει και παρόμοιο gameplay)... :gap:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
να πω την αλήθεια δεν ξέρω ποιο λέω, θυμάμαι ότι το είχα δει στο pcmaster, αν το πρώτο δεν το ξέρει ούτε η μάνα του μάλλον πράγματι έμπλεξα τις ημερομηνίες και είχα την εντύπωση ότι ήταν παιχνίδι των 90s
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Καλώς την και την Amazon.

Και είμαστε ακόμα στην αρχή. Στην πορεία θα πλακώσουν όλοι, αν φυσικά η παγκόσμια υποδομή του internet φτάσει στα επιθυμητά επίπεδα μέσα σε ένα λογικό χρονικό διάστημα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Και είμαστε ακόμα στην αρχή. Στην πορεία θα πλακώσουν όλοι, αν φυσικά η παγκόσμια υποδομή του internet φτάσει στα επιθυμητά επίπεδα μέσα σε ένα λογικό χρονικό διάστημα.
ipv6 και νέες τεχνικές συμπίεσης είναι η μόνη ελπίδα πλέον.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Καλώς την και την Amazon.

Έχω την εντύπωση ότι η Amazon, υιοθετώντας αν κατάλαβα καλά το μοντέλο του GamePass όπου έχεις πρόσβαση σε όλη την βιβλιοθήκη μόνο με την συνδρομή, μόλις σκότωσε το Stadia. Αν τα πράγματα είναι όπως αφήνει το άρθρο να εννοηθεί, αν και δεν είναι ξεκάθαρο, το Stadia μένει η μόνη υπηρεσία που θα πρέπει να αγοράζεις τα παιχνίδια.

Επίσης η συμφωνία με την Ubisoft της δίνει πρόσβαση σε μια σημαντική βιβλιοθήκη με το καλημέρα και day 1 releases. Τέλος είναι η μόνη, νομίζω, που υποστηρίζει iPhone κάτι πολύ σημαντικό για την αγορά των ΗΠΑ, όπου δείχνει κυρίως να στοχεύει.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Έχω την εντύπωση ότι η Amazon, υιοθετώντας αν κατάλαβα καλά το μοντέλο του GamePass όπου έχεις πρόσβαση σε όλη την βιβλιοθήκη μόνο με την συνδρομή, μόλις σκότωσε το Stadia. Αν τα πράγματα είναι όπως αφήνει το άρθρο να εννοηθεί, αν και δεν είναι ξεκάθαρο, το Stadia μένει η μόνη υπηρεσία που θα πρέπει να αγοράζεις τα παιχνίδια.

Επίσης η συμφωνία με την Ubisoft της δίνει πρόσβαση σε μια σημαντική βιβλιοθήκη με το καλημέρα και day 1 releases. Τέλος είναι η μόνη, νομίζω, που υποστηρίζει iPhone κάτι πολύ σημαντικό για την αγορά των ΗΠΑ, όπου δείχνει κυρίως να στοχεύει.
δεν είναι η μόνη για iphone, απλά η apple θέλει ταριφούλα και δεν της αρέσει να έχεις πάρει εσύ πχ gamepass στο pc σου και να μπορείς να παίξεις μετά στο iphone σου χωρίς να βγάλει και αυτή το κατιτής της. Οπότε αυτό έχει δημιουργήσει κάποια εμπόδια που είναι υπό διαπραγμάτευση για gamepass και κάποιο άλλο που δεν θυμάμαι.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Λόγω των περιορισμών της Apple οι άλλοι δεν υποστηρίζουν iPhone. Δεν επιτρέπει η Apple τέτοιου είδους εφαρμογές στο AppStore. Ακολουθεί ο τρόπος με τον οποίο η Amazon κατάφερε να το υποστηρίζει.


Επίσης το οικονομικό μοντέλο του Luna τελικά θα είναι διαφορετικό και από το GamePass. Στην ουσία θα έχει κανάλια στα οποία θα γράφεσαι συνδρομητής για να μπορείς να έχεις πρόσβαση στο περιεχόμενό τους. Ένα τέτοιο είναι της Ubisoft.

 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Έχω την εντύπωση ότι η Amazon, υιοθετώντας αν κατάλαβα καλά το μοντέλο του GamePass όπου έχεις πρόσβαση σε όλη την βιβλιοθήκη μόνο με την συνδρομή, μόλις σκότωσε το Stadia.
Εγώ πάλι είχα την εντύπωση ότι το stadia ήταν ήδη νεκρό.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,505
Right in the childhood. Πάω να βάλω μπαταρίες μία στο gameboy παντοφλέ και έρχομαι :geek:
 

j_lynx

Death Knight
Joined
May 27, 2014
Messages
3,287
Right in the childhood. Πάω να βάλω μπαταρίες μία στο gameboy παντοφλέ και έρχομαι :geek:

O εφιάλτης επιστρέφει...
Ποιο gameboy;;; Εδώ Pc θα το πάρω. Να τις βλέπω χρωματιστές τις φάπες αυτή τη φορά.....

battletoads... Rtype....Τι γίνεται;;;;
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564


3uUDgJywsFsFsgYTEftwsD-650-80.jpeg


g2PiCWzcHx29opoCwugtV8-650-80.jpeg


Άσχημο λολ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Μας στείλανε press release για ένα indie game που αφορά... ένα μεσιτικό γραφείο στα 80ς.



Ξεκίνησε το κιξτάρτερ του πριν λίγες ημέρες.

 
Top Bottom