What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Είναι ξεκάθαρο ότι ετοίμαζαν άρθρο πρωταπριλιάς και καταλάθος το ανέβασαν νωρίτερα
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Ok νόμιζα ότι τρολάρει ο Hellion επειδή "ντάξει δεν έβαλαν πρώτο ή δεύτερο κάποιο από τα παλιά" αλλά αυτό όντως πάει πολύ. Είναι σαν να έγραψε τη λίστα αντίστροφα.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Screen rant say no more. Ότι λίστα έχουν βγάλει είναι η μία χειρότερη από την άλλη. Και αυτοί οι άνθρωποι ψηφίζουν.
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
-Ξέρεις τι θα έκανε αυτήν την όμορφη ημέρα ακόμα ομορφότερη? Ένα ελεεινό καρκινοάρθρο που θα μου ανεβάσει την πίεση.
-Say no more, fam.


H "Fuck logic" προσέγγιση του άρθρου συνοψίζεται σε 5 γραμμές.

Τα 1 και 2 είναι turn-based, point-and-click με παλιά γραφικά. (σε αντίθεση με τα γαμιστερά γραφικά του 1997 που είχαμε συνηθίσει :p)

To online-only Fallout 76 δεν έχει τα στοιχεία των offline games.

To New Vegas ήταν το σωστό.

Το 3 ήταν σωστότερο

Το 4 is by far the most polished game in the series.

Μια χαρά μου φαίνεται :p
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,851
Λίγη αισιοδοξία. Τουλάχιστον πες, δεν έβαλε το 76 ως το καλύτερο Fallout.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Μου στείλανε Press Release για δαύτο.




Βγήκε πέρσι στα Στάδια, και 6 ταπρίλη έρχεται και στο Στημ κτλ.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
οπως εγραψα και στο δισκορδιον επισημοποιηθηκε η εξαγορα


ηδη τα sony fanboy εκει που εξυμνουσαν skyrim φολα 4 τωρα τα παρουσιαζουν σαν μετριαντζες και οτι δεν θα τους λειψουν τα παιχνιδια της.

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ωραία η μουσική υπόκρουση στο τρέηλερ.

Προσπαθούν πολύ σκληρά να με κάνουν να τους συμπαθήσω, αλλά όταν μου πλασάρουν το Fallout franchise ως "μέρος του επικού ταξιδιού τους", ο μίζερος παππούς μέσα μου θέλει να τους πετάξει νεκταρίνια.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Ότι αρπάξει το χέρι, εκείνη τη στιγμή αν θολώσεις δεν κάνεις διαλογή. Είμαστε και μιας ηλικίας άλλωστε.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Κυκλοφόρησε σήμερα.


 

tyrion395

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,887
οπως εγραψα και στο δισκορδιον επισημοποιηθηκε η εξαγορα


ηδη τα sony fanboy εκει που εξυμνουσαν skyrim φολα 4 τωρα τα παρουσιαζουν σαν μετριαντζες και οτι δεν θα τους λειψουν τα παιχνιδια της.


Πραγματική μαρτυρία αγανακτισμένου sonakia: Eίχε πάει επίσκεψη σε ένα πιτσιρικάκι και και του χάριζε ο μικρός ένα "γαμάτο" mouse με το halo infinite γιατί : << Δεν το ξέρω το franchise κύριε :cry:>> Εκεί μας κατάντησε η άτιμη η ΜS. Και να κλαίει από πίσω το μπουζουκάκι.
Γενικά θα διαβάσουμε ομορφιές το αμέσως επόμενο διάστημα..
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
τυπικοί ηλίθιοι που κυνηγάνε views και δημοσιότητα με το να γράφουν παπαρίες που τις βαπτίζουν unpopular opinions.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,851
Για το από πάνω κλαιν. Αλλά όχι και το DA 2 το καλύτερο της σειράς. Λίγη τσίπα δλδ.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Θα συμφωνούσατε με ένα άρθρο " Το Torment: Tides of Numenera είναι εν τέλει ένα παρεξηγημένο υπερέπος RPG αριστούργημα"?
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
heroes in a half shell
TURTLE POWER
 
Top Bottom