What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

PC-Gaming News

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
Ελπίζω πως δεν κληρώνεται το "δικαίωμα" στο να μπορεί κάποιος να το αγοράσει.

Εντμεταξύ, με την πτώση των τιμών, μπορεί μέχρι να ολοκληρωθεί η κλήρωση, ο νικητής να βρίσκει την GPU πιο φτηνά στην αγορά από ότι στην"προσφορά"
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Μέχρι τα Χριστούγεννα έχουμε ακόμα.


Τόσο κακή ταινία; Από trailers ενδιαφέρον μου φάνηκε.
είναι απλά ένα ενδιαφέρον action flick, χωρίς κάποιο ιδιαίτερο νόημα ή κάποια προσπάθεια συναισθηματικής τριβής του κοινού, πχ στα παλιά υπήρχε ένας προβληματισμός με την ψυχολογία του Μέρφι, είχαν δώσει μια βάση σε όλο αυτό που περνάει, τώρα η φάση είναι "ω θεοί τι μου κάνατε, είμαι ένα τέρας, ok let's kill some bad guys"... Γενικότερα είναι απλά μια ακόμα αστυνομική ταινία δράσης, τα παλιότερα σκάλιζαν πολύ ενδιαφέρον θέματα ηθικής και κοινωνικής φύσεως με δόσεις horror, περισσότερο αστυνομικό cyberpunk θρίλερ θα έλεγα τις παλιές.

Επίσης αυτό που θα την καταστρέφει για πάντα στα μάτια μου, κράτησαν στην νέα ταινία πνευμόνια, κεφάλι κτλ ΚΑΙ το δεξί χέρι; WTF?
Έφτιαξαν μια φονική μηχανή και το πιο σημαντικό χέρι, αυτό που θέλει τέλειο precision και πρέπει να είναι άτρωτο και κρατάει βασικά το όπλο, δεν το έκαναν βιονικό; Γιατί; Για να χαϊδεύει κανά βυζί να θυμάται πως ήταν να έχει σώμα;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Επίσης αυτό που θα την καταστρέφει για πάντα στα μάτια μου, κράτησαν στην νέα ταινία πνευμόνια, κεφάλι κτλ ΚΑΙ το δεξί χέρι; WTF?
Ούτε το θυμάμαι αυτό. Παίζει να ήταν τέρμα αδιάφορη για να μη θυμάμαι τπτ από την ταινία. Μόνο ότι την είδα θυμάμαι.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,563

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Αν παίζει η εκστρατεία στην Ιταλία, πιθανών να έχει και την 3η Ορεινή Ταξιαρχία!!
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947

Ενδιαφέρουσα εξέλιξη. Πιθανολογώ ότι θα ξεκινήσουν με μια δεξαμενή παλιότερων, αγαπημένων παιχνιδιών και σταδιακά θα ψαχτούν με δικές τους παραγωγές, όπως συνέβη με τον κατάλογο των σειρών/ταινιών τους.
Πάντως το gaming θέλει διαφορετική προσέγγιση και έχω περιέργεια αν θα τα πάνε καλύτερα από την Amazon, που ως τώρα τρώει τα μούτρα της μεγαλοπρεπώς σ'αυτόν τον τομέα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265

Ενδιαφέρουσα εξέλιξη. Πιθανολογώ ότι θα ξεκινήσουν με μια δεξαμενή παλιότερων, αγαπημένων παιχνιδιών και σταδιακά θα ψαχτούν με δικές τους παραγωγές, όπως συνέβη με τον κατάλογο των σειρών/ταινιών τους.
Πάντως το gaming θέλει διαφορετική προσέγγιση και έχω περιέργεια αν θα τα πάνε καλύτερα από την Amazon, που ως τώρα τρώει τα μούτρα της μεγαλοπρεπώς σ'αυτόν τον τομέα.
Reportedly, Netflix's current plan is to offer games as part of its existing subscription offering - rather than as a separate package or additional pricing tier.

Ενδιαφέρον έτσι, αφού πλερώνει η γυναίκα neftlix anyway, θα τσιμπάω και εγώ τα παιχνιδάκια τζάμπαχαχαχαχα
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,516
Μπράβο ρε @maladroid , πέστα γαμώτο. ΜΟΝΟ 16.99 Ultra 4Κ tier στο Netflix, να παίζει 4Κ M.E.G.A.L.E.I.O σε κάθε οθόνη της έπαυλής μας ξεχωριστά.

 
Top Bottom