What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Περιεργα frame drops

tasos9851

Gelatinous Cube
Joined
Dec 28, 2013
Messages
61
Λοιπον παιδια παω για καθαρο uninstal των driver με ddu και περασμα καινουργιων να δω μηπως φταει αυτο.Γνωριζει κανεις ποια εκδοση για r7-r9 σειρα τρεχει πιο απροβληματιστα???Εαν δεν γινει τπτ παω για φορματ εχω παρα πολυ καιρο ουτως η αλλως παντως θα την βρω την λυση και με την βοηθεια σας.Με το συστημα που εχω πρεπει να τρεχω παιχνιδια σαν το blacklist με ενα 50 fps μεσο ορο τουλαχιστον σε medium-high ρυθμησεις.
 

infamousjohn

Death Knight
Joined
Dec 7, 2012
Messages
2,516
Πήγαινε μια έκδοση πίσω στους οδηγούς.... Έχω ένα καλό προαίσθημα.
Αν όμως δεν βγει αποτέλεσμα του πάμε για registry clean, μαλγουερ κλπ... Η αλλιώς δνα φορματ
 

kuivamaa

Death Knight
Staff member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
3,207
Ποιους ετρεχες ειπαμε; Οι omega ειναι ωραιότατοι σε μενα.
 

elessar

Hobgoblin Captain
Joined
Nov 27, 2012
Messages
337
Με τους omega είχα πρώτη φορά θέμα με AMD drivers, έχω ΑΤΙ πάνω από 10 χρόνια.
Frame drops, το pc βάρυνε αναίτια, πολύ δουλειά ξαφνικά ο δίσκος κλπ.
Γύρισα στους 14.11.2 beta και όλα οκ.
 

tasos9851

Gelatinous Cube
Joined
Dec 28, 2013
Messages
61
Λοιπον φιλοι συμφορουμιτες και συμφορουμιτισες καταρχην καλη χρονια και χρονια πολλα σε ολους με υγεια πανω απο ολα.Λοιπον στο θεμα μας τωρα
εκανα φορματ στο πισι και παλι τα ιδια δοκιμασα και αλλους drivers αλλα τα ιδια,μετα λοιπον απο ψαξιμο στο internet κατεληξα στο φαινομενο bottleneck
μαλον η καρτα μου φρεναρετε απο τον επεξεργαστη μου πραγμα πολυ πιθανο μιας και επεξερφαστης κλεινει 5αετια μαζι με την μητρικη και η καρτα ειναι μομτελο σχεδον του 14.
 
Top Bottom