What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,049
In other news, θα βγουν οι κουμμουνισται και θα σας παρουν τα σπιτια!!!

oh wait....!
Ανέκαθεν ήταν έτσι και όχι μόνο λόγω χρεών
Στην περιοχή μου ό θείος Καραμανλής είχε απαλοτριώσει χωράφια με την βία για ψίχουλα για να τα δώσει στον φίλο του τον Πάπα (γνωστός και για τον σκανδαλο Watergate) φυσικά όταν ο κόσμος ξεσηκώθηκε ήρθε η αστυνομία τους πλάκωσε στο ξύλο και πολλούς τους πήγαν μέσα
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,372
Κοίτα να δεις σύμπτωση. Κι εδώ ο εθνάρχης έκανε ακριβώς το ίδιο για να εξυπηρετήσει κάτι Γάλλους. Μάλλον θα είναι προπαγάνδα των κομμουνιστών.
Και ένα άρθρο που αναφέρει κι άλλες λεπτομέρειες

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,789
Κοίτα να δεις σύμπτωση. Κι εδώ ο εθνάρχης έκανε ακριβώς το ίδιο για να εξυπηρετήσει κάτι Γάλλους. Μάλλον θα είναι προπαγάνδα των κομμουνιστών.
Και ένα άρθρο που αναφέρει κι άλλες λεπτομέρειες



Ο Μυτηλινέος γιατί αγοράζει από την ΔΕΗ δεν έχει δικιά του εταιρία ρεύματος :trollface:
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,372
Θυμήθηκα και το σύνθημα που λέγανε για τους Γάλλους όταν ο Καραμανλής έδειρε και φυλάκισε όσους δεν συμφωνούσαν με τις απαλλοτριώσεις.
Αλό αλό μας πήραν τον γιαλό

Γιατί μπορεί, με μαφιόζικο τρόπο ε; Γενικά η όλη υπόθεση για το πως ήρθε το αέριο στην Ελλάδα για να εξυπηρετήσει κάποια σόγια, έχει ψωμάκι. Εννοείται εις βάρος της ΔΕΗ.
Η συγκεκριμένη εταιρεία εκτός, από τα περί ενέργειας και ΔΕΗ συνεχίζει να υποβαθμίζει την γύρω περιοχή με τις ενέργειές της, αλλά ο κόσμος πρέπει να το βουλώνει γιατί τρώει ψωμάκι. Και όχι δεν αναφέρομαι στις ανεμογεννήτριες, αυτό είναι το κερασάκι στην τούρτα, pun intended.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,890

jimmy213

Death Knight
Joined
Nov 26, 2012
Messages
4,118
fRXFdCw.png
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,478
θα υπάρξει κόντρα με την θεολογική σχολή;
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,946
Το cheerleading γίνεται εδώ και χρόνια ρε από
κάποια σάιτ σε κονσολοεταιρίες (ο Μάκης ξέρει) 😏 :trollface:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,789
νοιώθετε ποτέ ότι έχετε γεννηθεί σε λάθος εποχή; :p

(τρελό φέιλ όμως... συμφωνώ με @tinapeis , έβγαλαν κάτι χρήσιμο για κάτι που η αξία του καλύπτεται από την γυμναστική έτσι και αλλιώς).
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,789
πάντως τελικά η όλη φάση είναι απλά να πάνε κάποιοι αντιπρόσωποι της ομοσπονδίας ή ότι είναι, από τις μαζορέτες για να παρουσιάσουν το άθλημα...

Όχι μάθημα... μου αρέσει που τσιμπάω και εγώ, λες και δεν ξέρω τι μοσχαροχώρα είμαστε.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,372
Εγώ πάντως αν βάλουν μαζορέτες στα σχολικά πρωταθλήματα θα ξεκινήσω να υποστηρίζω το Λύκειο του χωριού μου
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,890

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,890

Συλλαλητήρια από χριστιανούς με φωνές για χάραγμα του αντιχρίστου σε 3...2...1...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,789
ρε τι γίνεται αυτές τις μέρες... έχω κουραστεί να βαράω διαγραφές και block στο facebook.

Στους ψεκασμένους 5g coronamask ήρθαν να προστεθούν και οι ρατσιστές που βρήκαν για άλλη μια φορά ευκαιρία λόγο των γεγονότων στην Μόρια να βγάλουν όλη την σκατίλα τους στην επιφάνεια. Που τους μάζεψα όλους αυτούς να πάρει και να σηκώσει;
Και να φανταστείτε ΔΕΝ έκανα ποστ για την Μόρια, σε άσχετο ποστ μου έκανα share για εμετική συμπεριφορά φασίστα οδηγού ΚΤΕΛ σε έναν τυπάκο πετάχτηκε μια τσουτσου να πει τα δικά της για την Μόρια...

Ρε δεν πάμε καλά, ευτυχώς δεν μου τα έγραψε στο ποστ με nvidia και πιτόγυρο, αλλά όπως πάει...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,890

"Φιλόδοξο αλλά υλοποιήσιμο" το σχέδιο για μετρό Σαλονίκης το 2023, "ΑΝ δεν υπάρξουν καθυστερήσεις από τις προσφυγές στο ΣτΕ για τα αρχαία".

Με μετρό θα γυρίσω στο σπίτι μου όταν θα γυρνάω από τη δουλειά και θα θέλω να παίξω για πρώτη φορά το Star Citizen, που μόλις θα έχει κυκλοφορήσει.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,907

"Φιλόδοξο αλλά υλοποιήσιμο" το σχέδιο για μετρό Σαλονίκης το 2023, "ΑΝ δεν υπάρξουν καθυστερήσεις από τις προσφυγές στο ΣτΕ για τα αρχαία".

Με μετρό θα γυρίσω στο σπίτι μου όταν θα γυρνάω από τη δουλειά και θα θέλω να παίξω για πρώτη φορά το Star Citizen, που μόλις θα έχει κυκλοφορήσει.

Ακόμα και το μετρό Θεσσαλονίκης θα έχει ολοκληρωθεί (με κάνα δυο επεκτάσεις μαζί) πριν το star citizen!!!
 
Top Bottom