What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
εγώ τόσο καιρό γιατί διαβάζω θραξιλιά δε ξέρω. Ότι θέλω βλέπω μου φαίνεται.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

Myrmidonas

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,037
Καλά εντάξει όλα θα ξεχαστούν όπως πάντα....
Ποιος θυμάται άλλωστε την μελέτη Τσιοδρα; Και τότε δεν έλεγε ότι δεν ενημερώθηκε;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
τι έγινε ρε παιδιά; ούτε μισό trigger για το ρεύμα;
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000


Αξιζει να σημειωθει οτι ο Αλεξαντερ Κλαπ, που γραφει το αρθρο γνωμης, εχει παρει το βραβειο ποιοτικης δημοσιογραφιας Πουλιτζερ, ενω εχει ασχοληθει δημοσιογραφικα και στην υποθεση του Νουρ1
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500
299956452_5553283171418862_6831834983698840949_n.jpg

αυτο ερχομουνα να ποσταρω και γω, θαξξλλσσλλξξλλξξλ.
και δεν ειναι μπαγκσμπανης εδω, μιλαμε για δημοσιογραφικο κολοσό (κυκλοφοριακα τουλαχιστον).
αλλά επειδη ξερω και τους συμπατριωτες μας, δυστυχως νομιζω οτι οσο πιο πολλοι και σοβαροι διεθνως τα βαζουν με τον πρωθυπουρογό μας, τοσο εκεινοι θα τον στηριζουν και θα τον ψηφιζουν. κατι παρομοιο με τραμπ στην αμερικη.
 

Thaxll'ssillyia

Φραγκολεβαντίνος μπιφτεκάς
Joined
Feb 11, 2021
Messages
2,000
και δεν ειναι μπαγκσμπανης εδω, μιλαμε για δημοσιογραφικο κολοσό (κυκλοφοριακα τουλαχιστον).
αλλά επειδη ξερω και τους συμπατριωτες μας, δυστυχως νομιζω οτι οσο πιο πολλοι και σοβαροι διεθνως τα βαζουν με τον πρωθυπουρογό μας, τοσο εκεινοι θα τον στηριζουν και θα τον ψηφιζουν. κατι παρομοιο με τραμπ στην αμερικη.

Εχεις δικιο, ειχα μια συζητηση με εναν απαραδεκτο τυπο που ελεγε οτι ο συγγραφεας ειναι κακιστης ποιοτητας και το οτι το πουλιτζερ ως οργανισμος ειναι υπερ φιλελευθερων αξιων και εναντια στους συντηρητικους γιαυτο πολεμαει τον Κουλη... FML
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
έχει κανείς ακάου NWT? :p
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Ένα pass για να αλλάξουμε κάρτα γραφικών δεν έχει δωσει

Να κάνω μια ηλιθια ερώτηση? Όλα αυτά τα pass, από που παίρνει λεφτά για να τα δώσει? Εννοώ, φαντάζομαι, το ένα μετά το άλλο τα δημόσια νοσοκομεία αναβάλουν τις προγραμματισμένες επεμβάσεις γιατί δεν έχουν ούτε τα βασικά, αλλά έλεγα μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Τελικά ο Μητσοτάκης ζει το σοβιετικό όνειρο. Όπου να 'ναι θα ανοίξουν και τα γκουλάγκ για τους αντιφρονούντες.

@munkinnousu από τον μαλάκα τον φορολογούμενο τα παίρνει. Αντί να μειώσει το ΦΠΑ να φάμε όλοι, δίνει ψίχουλα δεξιά και αριστερά να φάνε 2-3 να λέει ότι έκανε κοινωνικό έργο or something. Έχει τόσα ψιλά γράμματα που είμαστε ξέρω εγώ 10 μύρια; θα πάρουν 500Κ οικογένειες κάτι λίγα.

Λέει κιόλας θα ανακοινώσει στην ΔΕΘ λύσεις για το στεγαστικό, με ψιλά γράμματα λέει ότι θα είναι για νέα ζευγάρια/οικογένειες μέχρι 29 ετών... wtf 29 μόλις τα είχα φτιάξει με την τώρα σύζυγό μου ξέρω εγώ... γενικότερα δεν έχω γνωστό που να παντρεύτηκε/έκανε σύμφωνο νωρίτερα, όλοι τρέχαμε με τις σχολές μέχρι τα 30 μας.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,925
Τελικά ο Μητσοτάκης ζει το σοβιετικό όνειρο. Όπου να 'ναι θα ανοίξουν και τα γκουλάγκ για τους αντιφρονούντες.

@munkinnousu από τον μαλάκα τον φορολογούμενο τα παίρνει. Αντί να μειώσει το ΦΠΑ να φάμε όλοι, δίνει ψίχουλα δεξιά και αριστερά να φάνε 2-3 να λέει ότι έκανε κοινωνικό έργο or something. Έχει τόσα ψιλά γράμματα που είμαστε ξέρω εγώ 10 μύρια; θα πάρουν 500Κ οικογένειες κάτι λίγα.

Λέει κιόλας θα ανακοινώσει στην ΔΕΘ λύσεις για το στεγαστικό, με ψιλά γράμματα λέει ότι θα είναι για νέα ζευγάρια/οικογένειες μέχρι 29 ετών... wtf 29 μόλις τα είχα φτιάξει με την τώρα σύζυγό μου ξέρω εγώ... γενικότερα δεν έχω γνωστό που να παντρεύτηκε/έκανε σύμφωνο νωρίτερα, όλοι τρέχαμε με τις σχολές μέχρι τα 30 μας.

Agree σε όλα όμως!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Top Bottom