What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Πρόβλημα με το Φόρουμ; Pull the other one!

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,682
Να θυμηθώ να περάσω από το μάρκετ να πάρω φέτες γαλοπούλα. Και στο χάλοουιν έφαγα κολοκυθόπιτα, τα τιμώ εγώ τα έθιμα.
Δεν είμαι σίγουρος αν θέλω να μάθω τι κάνεις στο Μπουρανί
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,789
ας το γιορτάσουμε κατάλληλα!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Ποτε ειναι η μερα της μητερας; εχω την περιεργεια για το πως θα ανταποκριθει η ΑΙ μηχανη του φορουμ.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,477
Διαολε! Νόμιζα πως εδώ έκανα το ποστ μου για το "άσπρη σκόνη" outfit του Ρεητζκουητ.

Well...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Το Πασχα θα πεφτουν εσταυρωμενοι; καρφια; καδρονια; Χμ! μαλλον αυγα, το γιαουρτι θα λειπει.
Χασαμε και την ευκαιρια να κανουμε τον @The Nameless One να νομιζει οτι εχει χαλασει η καρτα γραφικων του.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,127
Το Πασχα θα πεφτουν εσταυρωμενοι; καρφια; καδρονια; Χμ! μαλλον αυγα, το γιαουρτι θα λειπει.
Χασαμε και την ευκαιρια να κανουμε τον @The Nameless One να νομιζει οτι εχει χαλασει η καρτα γραφικων του.

Το Πάσχα θα πέφτουν βεγγαλικά... :Ρ

Για τα Χριστούγεννα περίμενα κάτι πιο γιουνίκ. Να αιωρούνται κουραμπιέδες ασούμ'.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Για τα Χριστούγεννα περίμενα κάτι πιο γιουνίκ. Να αιωρούνται κουραμπιέδες ασούμ'.

Το σωστό το θημ θα έχει να αιωρούνται μικρές Μαράιες με το εορταστικό ντύσιμο.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,682
Το σωστό το θημ θα έχει να αιωρούνται μικρές Μαράιες με το εορταστικό ντύσιμο.
Ακόμα καλύτερα, κάθε φορά που μπαίνεις στο site να παίζει αυτόματα το All I Want For Christmas στην ακεραιότητα του των 235 δευτερολέπτων χωρίς δυνατότητα skip, είμαι σίγουρος πως θα μας βάλει όλους στο πνεύμα των γιορτών και θα προσελκύσει και νέο κόσμο.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Ακόμα καλύτερα, κάθε φορά που μπαίνεις στο site να παίζει αυτόματα το All I Want For Christmas στην ακεραιότητα του των 235 δευτερολέπτων χωρίς δυνατότητα skip, είμαι σίγουρος πως θα μας βάλει όλους στο πνεύμα των γιορτών και θα προσελκύσει και νέο κόσμο.

Θες να πεις ότι εσύ ανοίγεις και τα ηχεία όταν βάζει το All I want for Christmas?
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Με σκουφάκι ο Τιναπίδης θα είναι η προσωποποίηση του πνεύματος των Χριστουγέννων.
 
Top Bottom