What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Σκληροί Σαν Μέταλλο

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Η φάση όπου οι Paradise Lost ανακοινώνουν λαιβ ακριβώς έναν χρόνο πριν, θεωρείται εγγλέζικο στοιχείο ή απλώς μας έχουν κάνει μαγαζάκι;
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
Επικό heavy/doom, από τα καλύτερα που έχω ακούσει εδώ και καιρό


(btw μήπως σιγά-σιγά να παραθέταμε τίποτα λίστες με τα καλύτερα που ακούσαμε φέτος, metal ή κι από οποιοδήποτε είδος για να μην είναι exclusive φάση, Θα πρότεινα νέο θρεντ με 12-15 μέγιστο, ενώ αν πάμε για την πρώτη περίπτωση το κάνουμε εδώ με 10άδα το πολύ. ο @Chronomancy που το οργάνωνε συνήθως, το παραμέλησε πέρυσι 😕)
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Μέσα στο μυαλό μου είσαι. Έλεγα να το σηκώσω στις 15 του μήνα, για να είναι κοντά στην αλλαγή και να έχει προλάβει ο κόσμος να ακουσει τις κυκλοφορίες του Δεκέμβρη
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
79921563_2808400905845536_1965893251063873536_o.jpg
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,704
ελληνοπολωνική σύμπραξη, φέρνει λίγο στο ανατολίτικο(!) vibe των Melechesh αλλά το πάει πιο πέρα...
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224


Καινούργια κομματαρα από τον Μπιφφαρο. Να ναι καλά ο άνθρωπος και είθε να μπορέσει να μας επισκεφθεί για μία τελευταία φορά
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
λολ ποιες διακοπές. Μόνο Μπορκναγκαρ.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
02/01/2020 αιτουμαι άδεια για το λαιβ της Αθήνας. Δεν είναι να παίζεις με κάτι τέτοια
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
Ειναι καιρος να το παρω αποφαση. Η ζωη δεν με θελει να αραζω. Καθε τρεις και λιγο πρεπει να παιζει τσουναμι.
9 το πρωι επαιξε το τσουναμι των τσουναμι. ολα 9 το πρωι γινονται.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,325
ναι φιλτατε Hellion, χωρις να μπω σε λεπτομερειες. Εγω τους το ειχα πει στο μαγαζακι. Δεν ειμαι ντοπιος, απελπισμενος νοτιοαφρικανος και πιονι. ελληναρας ειμαι.
επεσα για υπνο 5 το πρωι και 9 με πηραν τηλεφωνο απο το HR. 9με5 ατομο, πηρε εμενα. μου αρχισε κατι μπουρδες για καταγγελιες και της ειπα να σκασει. πηγε να μου πεταξει κατι γραφειοκρατικα και της ειπα δεν κανω τιποτα απο αυτα που θελει. αμησου και το εκλεισα.
σε 5 λεπτα σκαει email με cc τους ιδιοκτητες με θεμα τι παιχτηκε (η ρουφιανα) και σε 1 λεπτο email απο τον εναν ιδιοκτητη, απολυσε τον.
τον πηρα τηλεφωνο και του ειπα να μου το ρουφηξει. εχω αναρρωτικη και απαγορευεται να με απολυσουν και συν κατι αλλες αμαρτιες, τους κλεινω το μαγαζι μεχρι να κλασουν το πρωινο τους. εχω και τα email με τις μπουρδες και την απολυση. μετα καταλαβαν τι μαλακια εκαναν και το βουλωσαν. εχω κανονισει νεα δουλεια, γιαυτο και ο τσαμπουκας. πηρα και εξτρα μερες αναρρωτικη επειδη ειμαι μαγκας και εφαγαν πηξιμο.

επειδη τους γλεντησα για το καπριτσιο, ολη μερα παιζει σπιντα μουσικη. θα το φαω το κεφαλι μου αλλα δεν μπορω να αντισταθω.

 
Top Bottom