What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

STALKER series (LTTP & more)

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
Φανταστικο ναι. Αλλα κανεις δεν ξερει σιγουρα ποτε θα βγει γιατι παει απο αναβολη σε αναβολη συνεχεια. Κανονικα θα ειχε βγει εδω και 1,5 χρονο αν ο τρελος ο Πουτιν δεν ειχε κανει πολεμο στηνΟυκρανια!
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,888
shit φαίνεται φανταστικό, και απαιτητικό :eek:
Καλά τα face animations αλλά όταν ρίχνεις με dragunov τον άλλον στο κεφάλι περιμένεις να βγει πεταχτεί κ λίγο αιματάκι...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Καλά τα face animations αλλά όταν ρίχνεις με dragunov τον άλλον στο κεφάλι περιμένεις να βγει πεταχτεί κ λίγο αιματάκι...
το στρογκανοφ ξέρω εγώ
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Σίγουρα? Πρέπει να είναι πολύ ακριβό για σένα!!! :p:p:p:p
ε είχα φάει επί ΠΑΣΟΚ σε ένα palmie bistro στην πλατεία Βικτωρίας :p
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
ε είχα φάει επί ΠΑΣΟΚ σε ένα palmie bistro στην πλατεία Βικτωρίας :p

marilou-marilu.gif
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Το made in Ukraine το ειδα σαν βοηθηστε τον πτωχο, αγοραστε να σωθουμε αλλα ποιος το χρηματοδοτει; Η Σια;
Οπτικα δειχνει πολυ δυνατο αλλα ειναι αναγκη να μιλανε;
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
O Nitro θα το παίξει με όλα medium όταν το παιχνίδι γίνει δωρεάν στο Epic.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
τι καρτα γραφικων εχει ο nitro? Εγω με ολα ultra οταν βγει.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Εγω με ολα ultra οταν βγει.


Εκτός κι αν οι devs είναι τίποτα tech wizards και μας εκπλήξουν με το optimization, μάλλον εννοείς όλα ultra, στα 20 frames. Εντάξει δεν είναι τόσο δύσκολο αυτό, σαν να κάνεις ice bucket challenge.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418


Εκτός κι αν οι devs είναι τίποτα tech wizards και μας εκπλήξουν με το optimization, μάλλον εννοείς όλα ultra, στα 20 frames. Εντάξει δεν είναι τόσο δύσκολο αυτό, σαν να κάνεις ice bucket challenge.

oλα ultra 60 fps. Μεχρι τωρα ολα ultra 1440p 60 fps παιζουν. Θα ειναι αυτο το πρωτο παιχνιδι που δεν θα παιζει utlra 1440p 60 fps? Αποκλειεται. Απο τα βιντεο που εχουμε δει τα γραφικα του δεν ειναι καλυτερα απο οτι ολων των αλλων παιχνιδιων που βγηκαν φετος και περσι αρα δεν υπαρχει λογος ανησυχιας.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Το πρώτο Stalker με τα stand alone expansions έρχονται σε ps5 και xbseries. Όσο πιο πολλοί τα δουν αυτά τα games, τόσο το καλύτερο. To πόσοι στο σύγχρονο console crowd θα τα εκτιμήσουν είναι άλλο θέμα βέβαια.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
δύσκολο με τους κονσολοπλεμπέους. Ακόμα και εγώ όταν έβαλα να παίξω πριν μερικά χρόνια έβαλα κάποια εξτραδάκια για γραφικά, αν και κρατιούνται, ε δείχνουν τα χρόνια τους.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
δεν είναι αρκετά σμουθ για τα σμουθ κονσολοκολαράκια τους; :p
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Δεν είναι τα γραφικά, ούτε καν το (ελαφρύ μετά από τόσα patches) jankiness, αλλά το ότι δεν έχουν συνηθίσει σε αυτό το στυλ gameplay, παιδιά.
Όχι όταν τα 9/10 shooters στις κονσόλες είναι μια συρραφή scripted set pieces: μένω πίσω από κάλυψη, σκύβω, πυροβολώ μέχρι να ρίξω τον εχθρό (με aim assist και health regen φυσικά) και μετά προχωρώ σαν μέσα από cutscene στο επόμενο πεδίο μάχης, ενώ όλα γύρω μου διαλύονται αλλά ουδόλως με επηρεάζουν ως παίκτη. Περιστασιακά εμφανίζεται και κάνα πιο δύσκολο mob που αμολά ρουκέτες ή χειροβομβίδες, οπότε πρέπει να πηγαίνω από τον τοίχο Α στον τοίχο Β για να αισθάνομαι ότι έχω skilzz σπάει λίγο η cinematic μονοτονία.
 
Top Bottom