What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Steam Deck: To handheld της Valve

Status
Not open for further replies.

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,149
εγώ ήδη έκανα παραγγελία το μεσαίο. Bλέπω πάντως να έχει δημιουργηθεί ένα ρεύμα στην gaming κοινότητα με το συγκεκριμένο.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
5y6thv6h9mb71.png
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Σίγουρα ο αποθηκευτικός χώρος δεν περιορισε το switch. Όσο για το steam deck πέρα ότι και αυτό δέχεται SD cards επιβεβαιωμένα μπορείς να βάλεις μεγαλύτερης χωρητικότητας nvme.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272

Βλακώδες meme από κάποιον πονεμένο οπαδό της Nintendo που δεν έχει ιδέα από τα προϊόντα που αναφέρει και από τον τρόπο που λειτουργεί η Valve. Όλα όσα κάνει η εταιρία είναι iterative, όλα προσθέτουν στο επόμενο προϊόν και το βελτιώνουν. Ο Steam Controller είναι αυτούσιος ενσωματωμένος στο Deck. Το Steam Link το έχει πλέον ενσωματωμένο στο Steam και σε εφαρμογή για κινητά. Τo Steambox γέννησε το SteamOS και το Proton. Το Steam Deck είναι η ωρίμανση και κατάληξη όλων των παραπάνω.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
@Admiral Έλα, πες αλήθεια, τις μετοχούλες ο Χοντρός Νεοζηλανδός στις δίνει με εκπτωσούλα 15% ή έχετε φτάσει σε τίποτε ακραία insider 25-30%;

... είπε το μεγαλύτερο γκομενάκι του Σουίνι στο φόρουμ. Όποιος διαφωνεί με αυτό που λέω ας αντιπαρατάξει τα δικά του επιχειρήματα για να κατατροπωθεί καταλλήλως.

JampackedBlandAndalusianhorse-size_restricted.gif
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
... είπε το μεγαλύτερο γκομενάκι του Σουίνι στο φόρουμ. Όποιος διαφωνεί με αυτό που λέω ας αντιπαρατάξει τα δικά του επιχειρήματα για να κατατροπωθεί καταλλήλως.

JampackedBlandAndalusianhorse-size_restricted.gif

Τι να το κανουμε το steam deck? Εχουμε τα τερατα pc μαε δεν το χρειαζομαστε!
ΠΩΣ ΣΕ ΠΕΤΣΟΚΟΨΕ ΕΤΣΙ.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Η αμήχανη στιγμή που ο Σρέδερ στη λέει αρχοντικά ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ.

Επίσης, ο Μπαμπάκας Τίμ μου πληρώνει φούλ μισθό, κότερο και πέλφε. Εσύ Αλεκυθούκο μου με λούμπεν σκόντο στις μετοχές του Αγιοβασίλη, ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΑΝΑ ΜΟΥ;
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Όλες οι αλήθειες βγαίνουν στην φορά. Μετοχές ο ναύαρχος στην valve και ο μπορατσος στην epic.

Σρεντερα συμφωνώ μαζί σου. Αλλά μπορείς να πάρεις το pc μαζί σου όταν σε τραβολογανε στις παραλίες? Όχι. Το steamdeck μπορείς όμως. Αράζεις κάτω από ένα δέντρο και παρέξηγουνται αυτοί που σε πήραν με το ζόρι :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Η αμήχανη στιγμή που ο Σρέδερ στη λέει αρχοντικά ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΔΙΚΙΟ.

Επίσης, ο Μπαμπάκας Τίμ μου πληρώνει φούλ μισθό, κότερο και πέλφε. Εσύ Αλεκυθούκο μου με λούμπεν σκόντο στις μετοχές του Αγιοβασίλη, ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΑΝΑ ΜΟΥ;

Έτσι κάνουν οι sugar daddies, αυτοί πληρώνουν και εσύ κάθεσαι και την τρως. Η σχέση που έχουμε με τον Gaben είναι αλληλοσεβασμού.
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Η αμισθί διαφήμιση νοσηρά παχύσαρκων Νεοζηλανδών εποχιακών Αγιοβασίληδων δεν είναι μαγκιά, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΤΑΠΕΙΝΩΣΗ, Αλέκυθο.

Κάτι σαν το handheld gaming ένα πράγμα :D
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Η αμισθί διαφήμιση νοσηρά παχύσαρκων Νεοζηλανδών εποχιακών Αγιοβασίληδων δεν είναι μαγκιά, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΤΑΠΕΙΝΩΣΗ, Αλέκυθο.

Κάτι σαν το handheld gaming ένα πράγμα :D

Για πες μας εσύ λοιπόν που δεν διαφημίζεις, ποια είναι η γνώμη σου για το Deck;
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,316
Έτσι κάνουν οι sugar daddies, αυτοί πληρώνουν και εσύ κάθεσαι και την τρως.

Όταν είσαι άνω των πενήντα δεν παίζει κανένα ρόλο πλέον, αν θα την φας!!

Εάν σου αρέσει, είσαι μέσα στο πνέυμα της εποχής και αναζητάς νέες εμπειρίες!!

Αν δεν σου αρέσει, το δικαιολογείς σαν εξέταση παχέος εντέρου!!!

Η σχέση που έχουμε με τον Gaben είναι αλληλοσεβασμού.

 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
... είπε το μεγαλύτερο γκομενάκι του Σουίνι στο φόρουμ. Όποιος διαφωνεί με αυτό που λέω ας αντιπαρατάξει τα δικά του επιχειρήματα για να κατατροπωθεί καταλλήλως.

JampackedBlandAndalusianhorse-size_restricted.gif

Η αμισθί διαφήμιση νοσηρά παχύσαρκων Νεοζηλανδών εποχιακών Αγιοβασίληδων δεν είναι μαγκιά, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΤΑΠΕΙΝΩΣΗ, Αλέκυθο.

Κάτι σαν το handheld gaming ένα πράγμα :D


Η αμήχανη στιγμή που τα φανμπόυς μαλώνουν για το ποιανού billionaire το χέρι τους κάνει να νιώθουν καλύτερα όταν τους πιάνει τον κώλο, ενώ οι billionaires κάνουν χαρούμενο circlejerking πάνω από τα κεφάλια τους.

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Η αμήχανη στιγμή που τα φανμπόυς μαλώνουν για το ποιανού billionaire το χέρι τους κάνει να νιώθουν καλύτερα όταν τους πιάνει τον κώλο, ενώ οι billionaires κάνουν χαρούμενο circlejerking πάνω από τα κεφάλια τους.

712.gif
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom