What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Incels στρατολόγησε ο Βλαδίμηρος;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Δεν ξέρω πως είναι δυνατόν τόσα χρόνια να μην έχει αρχίσει το space race, because money, για να βλέπουμε λίγη κίνηση
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Δεν ξέρω πως είναι δυνατόν τόσα χρόνια να μην έχει αρχίσει το space race, because money, για να βλέπουμε λίγη κίνηση

Δεν είναι νέο!! Το Η3 που περιέχει το ορυκτό (βασικά βασάλτης - βράχος), είναι αρκετά κοινό στην επιφάνεια του φεγγαριού!! Αλλά ας φτιάξουμε πρώτα αντιδραστήρα σύντηξης (γιατί εκεί χρησιμοποιήται) και μετά βλέπουμε για H3 (που στην τελική υπάρχει και άφθονο, στους αέριους υπεργίγαντες τύπου Δίας)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Οι αλήθειες της Τετάρτης.
Το κλειδί του αμαξιού σου έχει περισσότερα χιλιόμετρα από το αμάξι σου.
 

lucinos

Death Knight
Joined
Nov 16, 2015
Messages
2,667
Πολύ δυνατό το σύστημα με τα σημαιάκια🤣🤣🤣
Κάτι τέτοιες καταπληκτικές ιδέες είμαι σίγουρος ότι μόνο απόφοιτοι Χάρβαντ έχουν.

Εν τω μεταξύ εγώ έχω μια πιο απλή ιδέα. Να καταργήσουμε φανάρια, διαβάσεις, σήματα, πεζοδρόμια. Και γιατί όχι να βάλουμε δέντρα μέσα στον δρόμο. Ακούγεται αστείο, αλλά σοβαρολογώ.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Νομίζω ότι αυτό το τυρί θα ταίριαζε γάντι με εκείνο το κόκκινο ζουμί που έμοιαζε με κρασί και βρέθηκε σε μία άλλη σαρκοφάγο. Αν περίσσεψε βέβαια, γιατί είχαν λυσσαξει να το πιουν ορισμένοι.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
Σε περίπτωση που δεν το καταλάβατε χθες, γιατί διαφωνούσαμε για το αν το Dark είχε το τέλος που άξιζε στο μεγαλείο της σειράς (ΔΕΝ ΕΙΧΕ), η NASA έστειλε ένα σκάφος σε τροχιά σύγκρουσης με μετεωρίτη για να του αλλάξει πορεία. Το τεστ ήταν επιτυχές. Marco Inaros, ρουφα την (ούτε το expanse τελείωσε τόσο εκπληκτικά όσο ήλπιζα, ξεκινήστε)



 
Top Bottom