What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Stuff that is Interesting

asparagus_12

Gelatinous Cube
Joined
Nov 26, 2019
Messages
179
Τις τελευταίες ημέρες έχω κολλήσει με το κανάλι Timeline - World History Documentaries και κυρίως με τα ντοκυμανταιρ που αφορούν τον εντοπισμό και τη σύλληψη ( ή και εκτέλεση αν μιλάμε για τη Μοσαντ) εγκληματιών του Β Παγκοσμίου που παρέμεναν ασύλληπτοι και δεν είχαν λογοδοτήσει για τα εγκλήματά τους.


 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Οι κοκκινοι γιγαντες και ασπροι νανοι ηταν πολυ σημαντικη στιγμη για την Ελληνικη τηλεοραση και σπουδαιο παραδειγμα για τον ρολο που πρεπει να εχει η τηλεοραση. Μετα ηρθε η νεα εποχη της τηλεορασης και γεμισαμε με ηλιθιους.
Πολυ σημαντικο σημειο στο video ειναι καπου στο 55', ναι το ειδα ολο, και περιγραφει αυτο που ζουμε και σημερα.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,500

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Το διαβαζα αργα το πρωι και δεν υπηρχε περιπτωση να μην γελασω μονος μου, σαν ψυχοπαθης. Η απαντηση των δικηγορων οτι τοσα χρονια παριστανε οτι ειναι μελος του συγκροτηματος, με επετειακες φωτογραφιες κτλ ηταν η επιτομη του εβαλα τα χερακια μου και εβγαλα τα ματακια μου.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Νταξ το παλικάρι είχε προσπαθήσει να γίνει influencer όταν έκανε την φωτογράφιση πριν και μετά, νόμιζε ότι δεν του έκατσε, λέω νόμιζε γιατί να πω την αλήθεια εμένα μια χαρά μου φάνηκε το boost που πήρε από αυτό, μάλλον νόμιζε ότι θα χέζει λεφτά κανένα σύννεφο μετά από αυτό και το παράτησε, απλά επέλεξε να προσπαθήσει να βγάλει λεφτά μέσα από το χαοτικό νομικό σύστημα των ΗΠΑ.
Τυπικός ηλίθιος, γιατί πραγματικά είχε μια ευκαιρία αλλά την πέταξε γιατί δεν έρχονταν τα δις μέσα σε μια βδομάδα, αμ πουλάκι μου θέλει σάλιο και υπομονή.

Η φάση που βρίζουν τον φωτογράφο του πριν και μετά είναι τυπική ιντερνετική παρακμή όμως...
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
πεταχτε τους λαθρο στην θαλασσα!
yuprn8qumu981.png
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,323
Απο τις μεγαλες επιτυχιες, οχι το τραγουδι, της ελληνικης αστυνομιας. Επιασαν δυο τουρκους ναυτες και το καρφι πηρε το μυθικο ποσο των 1,5 μυριων. Μεγαλο πληγμα για την εμπορια που συνεχισε κανονικα το εργο της.
 

Dark Archon

Mind-flayer
Joined
Dec 21, 2012
Messages
1,655
 
Top Bottom