What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Συζήτηση για τις next gen κονσόλες

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
Εμένα μια χαρά μου φάνηκε από ότι έδειξαν, οι γκιώζιδες από κάτω που το βρίζουν το S δεν έχω καταλάβει τι ζόρι τραβάνε.
Γενικά τα αιγοπρόβατα της Sony έχουν αφηνιάσει για κάποιο λόγο... τόσο πολύ τους έχει τσούξει; :p
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Εμένα μια χαρά μου φάνηκε από ότι έδειξαν, οι γκιώζιδες από κάτω που το βρίζουν το S δεν έχω καταλάβει τι ζόρι τραβάνε.
Γενικά τα αιγοπρόβατα της Sony έχουν αφηνιάσει για κάποιο λόγο... τόσο πολύ τους έχει τσούξει; :p

Αυτό που μου φάνηκε συγκεκριμένα παράξενο είναι η επιμονή του δημοσιογράφου στο μάρκετινγκ για 1440p που δεν ισχύει για όλα τα games. Ταυτόχρονα το PS5 έχει στο κουτί του ένα μεγάλο αυτοκόλλητο "8Κ" και από τα next-gen games που έχουμε δει, αυτά που τρέχουν όντως σε 4Κ είναι μειοψηφία.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Κανένα παιχνίδι θα δούμε ή θα πήξουμε στη σπέκουλα των σπεκς;
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Παιχνίδια δεν έχει και τίποτα, μόνο τα παλιά. Συνάδελφος που πήρε το Series S είναι μια χαρά ικανοποιημένος και το θεωρεί σαφή αναβάθμιση από το One S που είχε. ΜΙλάμε πάντα για 1080 έτσι;
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Κανένα παιχνίδι θα δούμε ή θα πήξουμε στη σπέκουλα των σπεκς;

Για κανονικό "next-gen" μάλλον του χρόνου τέτοια εποχή.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,148
Παιχνίδια δεν έχει και τίποτα, μόνο τα παλιά. Συνάδελφος που πήρε το Series S είναι μια χαρά ικανοποιημένος και το θεωρεί σαφή αναβάθμιση από το One S που είχε. ΜΙλάμε πάντα για 1080 έτσι;

σκέφτομαι ότι για όσους έχουν και gaming pc το s είναι πολύ καλήν επιλογή γιατί εκτός από τα game που παίζεις εκεί μην ξεχνάμε ότι μπορείς να στριμάρεις gaming και περιεχόμενο από το pc σου.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
σκέφτομαι ότι για όσους έχουν και gaming pc το s είναι πολύ καλήν επιλογή γιατί εκτός από τα game που παίζεις εκεί μην ξεχνάμε ότι μπορείς να στριμάρεις gaming και περιεχόμενο από το pc σου.
+gamepass ultimate που δουλεύει και στα 2, ταμάμ είναι, αν δεν είχαμε κορώνες και μλκίες θα το αγόραζα με την πρώτη ευκαιρία να το βάλω κάτω από την TV.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,148
και εγώ επειδή θέλω να πάρω και το xbox μάλλον προς τα εκεί θα πάω την στιγμή που μπορώ να στριμάρω μελλοντικά απαιτητικούς τίτλους από το pc
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,148
Σε αυτό το τίτλο στο switch έχω ρίξει στις 200 ώρες.



πως τα καταφέρνει αυτή η nintendo με φαινομενικά σαχλαμαρίτσες να φτιάχνει τέτοια game κολλήματα. Μιλάμε δεν υπάρχει άλλος στην gaming βιομηχανία να κάνει κάτι τέτοιο.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,148
ναι τώρα το είδα ότι δεν υποστηρίζει τις νέες κονσόλες. Η πάνε το καταργήσουν η θα το βάλουν μετά. Δεν υπάρχει άλλος λόγος να μην παίζει εκέι.
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,148
έφαγα delay από vodafone για 15 Δεκέμβρη.
Aυτός ο covid τα έχει διαλύσει όλα. Μια με τις κάρτες γραφικών που τις βλέπουμε μόνο σε φωτογραφίες και στο youtube τώρα με τις κονσόλες που είναι όποιος προλάβει πρώτος.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Εν τω μεταξύ αύριο λανσάρει το PS5 στο UK και η Sony στόλισε τους δρόμους του Λονδίνου κατάλληλα

Αρκετές φωτο από σταθμούς μετρό





Στολίσανε και έξω από το κατάστημα της MS
screenshot-2020-11-18-at-111055.png
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
έξω από τ κατάστημα της MS ένα BOX icon? Φιλικές φαπούλες είναι; :p
 

tinapeis

Mind-flayer
Joined
Nov 29, 2015
Messages
2,000
Λυπηρο ρε γμτ...ετσι οπως ειναι το δωματιο, παιζει ο τυπος να πασχει απο καμια καταθλιψη
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
console peasants... τι να πεις...
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,315
Ερώτηση προς το φιλοθεάμον κοινό::

Αν πάρω το Χ, παίρνω τα δισκάκια του 360 και του OG Xbox, και τα τρέχω κανονικά!
Αν πάρω το S, πως θα τα παίξω εκεί, που δεν έχει drive?
 
Top Bottom