What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,268

Ντροπής πράματα...
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Περα απο την πλακα, αν δεν εχει και η μερτσεντα, after sale service και δεν μπορει να τηρησει τις εγκυησεις της, αστα να πανε. Μαρεσει που γκρινιαζουμε για ισοπια, πλεσια και κωστοβολους. Καραπουτσαρα μπουλουκι ειμαστε, οχι σοβαρο κρατος
Φαντάζομαι τον διάλογο
"Συγνώμη κύριε έχετε 100Κ χιλιόμετρα και δεν το έχετε φέρει ούτε για αλλαγή λαδιών"
"ΑΙΣΤΑΔΙΑΛΑΜΠΟΡΝΤΕΛΑΜΕΡΣΕΝΤΕΓΜΤΧΤΙΠΟΤΑΔΕΝΕΧΕΤΕΚΑΛΟΕΔΩΜΕΣΑΝΑΜΟΥΔΩΣΕΤΕΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ"
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Φαντάζομαι τον διάλογο
"Συγνώμη κύριε έχετε 100Κ χιλιόμετρα και δεν το έχετε φέρει ούτε για αλλαγή λαδιών"
"ΑΙΣΤΑΔΙΑΛΑΜΠΟΡΝΤΕΛΑΜΕΡΣΕΝΤΕΓΜΤΧΤΙΠΟΤΑΔΕΝΕΧΕΤΕΚΑΛΟΕΔΩΜΕΣΑΝΑΜΟΥΔΩΣΕΤΕΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ"

Πιστευω οτι η περιγραφη του ηταν αρκετα γλαφυρη ωστε να μην αφησει καμια αμφιβολια οτι τα μερσεντικα του ψοφολογανε στους δρομους και εκτιουν ποινη 4 μηνες στην αντιπροσωπεια, χωρις ανταλλακτικα.
Επειδη εχω χρονο για να σπαταλησω, πηγα μια βολτα στις ιντερνετικες μαντρες αυτοκινητων της μερσεντες. Πολλα προβληματα, πολλα νευρα και πολλα προβληματικα σασμαν, για λογους. Δεν το περιμενα αυτο απο τους Γερμανους και θα συνεχισω την ιαπωνικη παραδοση.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Και ακόμα τα αγοράζει; Γενικά ποτέ δεν κατάλαβα τους αγοραστές μερσέντες και μπεμπε αλλά δεν μου πέφτει λόγος για τα γούστα που βγάζει ο καθένας.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Και ακόμα τα αγοράζει; Γενικά ποτέ δεν κατάλαβα τους αγοραστές μερσέντες και μπεμπε αλλά δεν μου πέφτει λόγος για τα γούστα που βγάζει ο καθένας.
Φαρμακοβιομήχανος είναι. Τι να πάρει? Τα Ζάσταβα είναι για μας😜. Πάντως, για τις τιμές που έχουν, περιμένεις και μια άλφα αξιοπιστία. Τι πληρώνεις? Μόνο το σήμα και το δερμάτινο σαλόνι?
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Φαρμακοβιομήχανος είναι. Τι να πάρει? Τα Ζάσταβα είναι για μας😜. Πάντως, για τις τιμές που έχουν, περιμένεις και μια άλφα αξιοπιστία. Τι πληρώνεις? Μόνο το σήμα και το δερμάτινο σαλόνι?
θα κολλάει και μηλαράκι πίσω λογικά :p

Γενικά πάντως όποιο αγωράζει για πουλ μουρ, καλά τα παθαίνει κάτι τέτοια.

Ας αγόραζε lexus (γειασαςητογιόταείμαι) να μην σπάει να μην χαλάει.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Μηπως, λεω μηπως φταιει κ ο τροπος οδηγησης? Σε καθε περιπτωση αν δε σε ικανοποιει κατι το αλλαζεις.
Φαρμακοβιομήχανος είναι. Τι να πάρει? Τα Ζάσταβα είναι για μας😜. Πάντως, για τις τιμές που έχουν, περιμένεις και μια άλφα αξιοπιστία. Τι πληρώνεις? Μόνο το σήμα και το δερμάτινο σαλόνι?
Πιστευω οτι ειναι αξιοπιστα.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
Εγώ μόνο χάρτινα καλαμάκια και άμι😍😍

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Εγώ μόνο χάρτινα καλαμάκια και άμι😍😍


μπαναίαμ, άλλο ένα deathtrap.... δεν τα βάζουν τυχαία στην κατηγορία quadricycle, γιατί έτσι δεν τα περνάει το ncap.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544

Ευχαριστούμε για αυτό. Οι μπότες στην παραλία δεν είναι κακή ιδέα. Άντε να βρει τρόπο η άμμος να μπει. Με το σορτσάκι του τένις όμως είμαι αντίθετος γιατι θυμίζει τσιτσιπά και ειμεθα σε αντίπαλα στρατόπεδα
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
μπαναίαμ, άλλο ένα deathtrap.... δεν τα βάζουν τυχαία στην κατηγορία quadricycle, γιατί έτσι δεν τα περνάει το ncap.
Όταν ανέβει η στθμη της θάλασσας και το Αίγιο γίνει υποβρύχιος προορισμός θα με θυμηθείς :trollface:
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473
Όταν ανέβει η στθμη της θάλασσας και το Αίγιο γίνει υποβρύχιος προορισμός θα με θυμηθείς :trollface:
το Αίγιο είναι ψηλά στον βράχο δεν μασάμε :p τουλάχιστον το σπίτι μου :D
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544

Να πούμε ένα μπράβο στην ελληνική κυβέρνηση που κρατάει ασφαλείς τους πολίτες και από αυτόν τον κίνδυνο, μην αφήνοντας τους λεφτά για διακοπές
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,473

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Σεβαστες οι αποψεις σας Κυριοι και ... Λακη, αλλα. Ως, Ελλην, εχω απο τα μικρατα μου, τρεις αδιαπραγματευτες αρχες. ΘΕΛΩ την μπεμπα μου γρηγορη! την μπυρα μου παγωμενη! και την γυναικα μου καυτη!
Ο λυκος κι αν εγερασε ...
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333

Να πούμε ένα μπράβο στην ελληνική κυβέρνηση που κρατάει ασφαλείς τους πολίτες και από αυτόν τον κίνδυνο, μην αφήνοντας τους λεφτά για διακοπές

Ποιό φοβισμένος θα ήταν ο καρχαρίας, παρά οι λουόμενοι!! Δεν έχουμε επικίνδυνα καρχαριοειδή στις ελληνικές θάλασσες.
 
Top Bottom