What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τα νέα της επικαιρότητας

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
οποιονδήποτε γουστάρει να χαζεύει hypercars,

Δεν τα γουσταρα ποτε. Δεν ειναι θεμα μισους αλλα αδιαφοριας.
Βλεπω ολους αυτους με τα καλογυαλισμενα φερραρικα, τα πορσικα και τα λαμπροκινια, κολημενους στο φαναρι, στην κινηση και λεω, τι σκτ κανεις με αυτο το αυτοκινητο; που πας; τι το κανεις; Απο τα πιο αχρηστα πραγματα που μπορει να εχει καποιος, μονο image.
Οχι και τοσο αχρηστο, οταν περνανε απο μπαλωματα και λακουβες, ενα γελακι, οχι χαιρεκακο, το προκαλουν.

Ναι, κυριακες πρωι το πανε στην πιστα και οχι για καφε στην πλατεια.
Ας μην εξετασουμε τι θα εκανε ο καθενας απο εμας, εαν το ειχαμε.

Το αυτοκινητο μου το εχω πολλα χρονια και μου κοστισε 17 χιλιαρικα.
Αυτο το αυτοκινητο το εχω χαρει τοσο πολυ και το χαιρομαι καθε μερα. οσο ποτε δεν θα χαρει καποιος μια ferrari και οποιοδηποτε super car.
Πρωτα πρωτα, σε αντιθεση με τον μεσο οδηγου super car που εχω συναντησει στην ελλαδα, Εγω, εχω αμησει πολλες και πολλες φορες μεσα στο αυτοκινητο μου.
Μεσα στην διασκεδαση ειναι να γρατζουνας και το αυτοκινητο σου.
Σαν εμπορικη προσεγγιση, η ferrari προστατευει πολυ εξυπνα το ονομα της.

Απο την αλλη, τα super bikes, εχουν μια θεση στην καθημερινοτητα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,086
View attachment 3506Αυτη ειναι η Ελλαδα που μας αξιζει. Δε παραιτηθηκε κανεις, απλα ειπε ο υπουργος οτι δεν θα επαναληφθει
Ο τυπος επισης τους ειπε και ευχαριστω.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Ο τυπος επισης τους ειπε και ευχαριστω.
Καλα, αυτα ειναι Politics. Τον πηραν τηλεφωνο, του εταξαν πραγματακια για να βγει και να ξελασπωσει τον υπουργο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Καλα, αυτα ειναι Politics. Τον πηραν τηλεφωνο, του εταξαν πραγματακια για να βγει και να ξελασπωσει τον υπουργο.

Απο την φωτογραφια, καταλαβα τι εγινε.
Δεν ξερω τι εκδηλωση ηταν αυτη, δεν ξερω ποιοι ειναι αυτοι οι ανθρωποι και δεν εχω ιδεα πως γινεται να κουκουλωσεις κατι τετοιο.
Στην φωτογραφια φαινονται 500 νοματαιοι, που θα μπορουσαν ανετα να λυσουν το θεμα.
Το πραγματικο προβλημα ειναι οτι οταν βλεπεις παπαδες στην σειρα, καλο μην περιμενεις.
Πανω στο παλκοσενικο υπαρχουν τουλαχιστον 7 ατομα που μπορουν να λυσουν το θεμα.
Κατω, φαινονται 2 ατομα και σιγουρα ειναι περισσοτεροι. επισης μπορουσαν να λυσουν το θεμα.
Σε γενικες γραμμες, οι παροντες, ειναι ολοι μαλακες και αν ο ανθρωπος στο καροτσακι, που δεν εχω ιδεα ποιος ειναι, δεν τους εκραξε ολους, ειναι χειροτερος μαλακας και αποδειξη οτι δεν χρειαζεται να ασχολουμαστε με αυτα τα πραγματα.

endo με taxi, το ολο σκηνικο ειναι το σπιτι του μαστερ κιτς. σανιδες ντυμενες με χρυσο υφασμα, σε μια κατασκευη που υπερτερει το μαυρο χρωμα και που εχει λυγισει επικινδυνα.
Τι μιζερια ειναι αυτη;

Endo με taxi #2 δεν χωρανε ολοι σε αυτη την κατασκευη και δεν υπαρχει λογος να ειναι ολοι εκει πανω. κομπλεξικα ανθρωπακια.
ΟΙ δυο χαρτοφυλακες, στα αριστερα, στο ring του Μπαλμποα. θα κανουν καμια συναλλαγη μετα την εκδηλωση; ή ειναι τα μηχανηματα για το μικροφωνο; που δεν ειναι συνδεμενο και μακρυα απο ολους;

Σε αυτη την φωτογραφια, ολα ειναι λαθος και οσο την κοιταζω ανακαλυπτω περισσοτερα λαθη.
 
Last edited:

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,277
ΣΟΚ!

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,382
Θα είναι άραγε η αντικαταστάτρια της Μαλέσκου στο κανάλι του Αλ;
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494

Καλησπέρα! Ήρθα για την προσφορά στα αντιηλιακά

Αμερικη γιναμε
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544


#MercedesMafia

Εχει ανεβάσει ξανά βίντεο που βρίζει την Mercedes. Στο τέλος θα του απαγορεψουν να έχει μια όπως έκανε η Ferrari με τις Kardashians 😁😁😁
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Τι του έκαναν? Ότι και να είναι μπράβο στην Μερσεντές xD
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,277
Τι του έκαναν? Ότι και να είναι μπράβο στην Μερσεντές xD


Απλά δεν του βρήκαν ανταλλακτικά

εξαιρετικό touch είναι το ντηλεη στο *μπιπ*
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,494
Ποιος του ειπε να αγορασει 40 ιδια αυτοκινητα;
Εμενα μου αρεσε το κραξιμο που εριξε γιατι πρεπει να ακουγονται και αυτα. 4 αυτοκινητα, 4 μηνες στο συνεργειο.
Βλαβη στο σασμαν; ουτε τα κινεζικα δεν το παθαινουν αυτο;
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Αμερικη γιναμε
Αμερικαν ΜΠΑΡ

για Γιαννακοπουλο, ποιος του φταιει? Τοχουμε πει χιλιες φορες οχι προπληπομενες αγορες απο "πλεσιο"
 
Last edited:

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Περα απο την πλακα, αν δεν εχει και η μερτσεντα, after sale service και δεν μπορει να τηρησει τις εγκυησεις της, αστα να πανε. Μαρεσει που γκρινιαζουμε για ισοπια, πλεσια και κωστοβολους. Καραπουτσαρα μπουλουκι ειμαστε, οχι σοβαρο κρατος
 
Top Bottom