What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Thief 4

f2bnp

Mind-flayer
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,737
Είχα παρατήσει το Thief Gold σε μία από τις αποστολές με τα Talismans για 2-3 μήνες και αποφάσισα πριν καμιά βδομάδα να συμμορφοθώ και να στρώσω κώλο να το τερματίσω. Τι το 'θελα;

Return to The Cathedral και δεν ξαναφοράω ακουστικά. Ελπίζω να την περάσω λίαν συντόμως, δεν παλεύεται άλλο να είμαι με την τρίχα κάγκελο από το άγχος μην μου πεταχτεί ...

<span class="bbcode_spoiler"> κανά ζόμπι ή ghost hammerite και εγώ δεν έχω πυρομαχικά </span>

Άσχετο, αλλά πόσο μπροστά ήταν αυτό το παιχνίδι ρε παιδιά; Α ρε TLGS τι κληρονομιά άφησες...
Αγαπημένη μου αποστολή μέχρι στιγμής αυτή που κάνεις διάρρηξη στην έπαυλη του Constantine. Ξεκινά ως μία κοινότυπη αποστολή και 10-15λεπτά αργότερα παθαίνεις 2-3 σοκ.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
http://www.tracking-board.com/tb-exclusive-gem-collectors-beware-a-thief-movie-is-in-development/" class="bbcode_url">A “THIEF” MOVIE IS IN DEVELOPMENT από τους παραγωγούς της ταινίας Hitman
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628


kara wrote:
από τους παραγωγούς της ταινίας Hitman</blockquote>

Ωχ

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
ο αντωνης σαμαρας 8α εχει πρωταγωνιστικο ρολο ;
 
Top Bottom