What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι Παίζετε Αυτόν τον Καιρό - Part II

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Σρέντερ να μη ρωτήσω αν παρακολουθείς την ιστορία :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,439
Χμ, σε κάθε πίστα γίνεται καταιγισμός από collectibles, τα οποία όμως δεν είναι κάτι δευτερεύον στο παιχνίδι που σου δίνουν κάποια έξτρα πληροφορία κλπ. Είναι κύριο συστατικό του. Σαν τα δαχτυλίδια του Sonic. Πρέπει να μαζέψεις εναν συγκεκριμένο αριθμό για να μπορείς να πας σε επόμενες πίστες. Ο αριθμός δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλος, αν ακολουθεις το μονοπάτι που φτιάχνουν οι εχθροί πάνω κάτω μαζευεις οτι χρειάζεσαι. Αλλά επειδή το παιχνίδι είναι δομημένο με τέτοιο τρόπο ώστε να μην σε δυσκολεύει τόσο το πως θα πας από το σημείο Α στο Β αλλά το πως θα μαζέψεις όλα τα collectibles της πίστας, καταλαβαίνεις οτι είναι λίγο ο άγραφος σκοπός του να τα βρεις ΟΛΑ! 🙂



Γενικά μαζί σου είμαι, αλλά όταν ξαναθυμήθηκα το spyro ήταν η φάση που ανακοινώθηκε το remake. Οπότε είπα να περιμένω, Την τριλογία του Crash πρόλαβα και την έπαιξα original στο playstation που ξέθαψα, γιατί την θυμήθηκα πριν την ανακοίνωση του δικου του remake.
το γαμάτο είναια ότι εγώ ήθελα να το γράψω στον κούνελο :p
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,538
Και τι ειναι?
Τα προηγούμενα 5 παιχνίδια δεν πρέπει να τα έχεις παίξει για να κάνεις τέτοια αστεία ερώτηση. Γι'αυτό δεν πηδάμε τα παιχνίδια και πάμε στο τελευταίο ξέρεις για να ξέρουμε τι μας γίνεται....
Εστω καθόμαστε και βλέπουμε σε κάνα youtube μια περίληψη κάτι για να μην γίνουμε ρεζίλι
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,786
3itooi.jpg
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Τα προηγούμενα 5 παιχνίδια δεν πρέπει να τα έχεις παίξει για να κάνεις τέτοια αστεία ερώτηση. Γι'αυτό δεν πηδάμε τα παιχνίδια και πάμε στο τελευταίο ξέρεις για να ξέρουμε τι μας γίνεται....
Εστω καθόμαστε και βλέπουμε σε κάνα youtube μια περίληψη κάτι για να μην γίνουμε ρεζίλι
το 5 έχει κάλο recap στο τι γίνετε. άρα μπορείς να παίξεις κατευθείαν αυτό. από κει και πέρα main plot του παιχνιδιού είναι
η σχέση της kait με τους locusts και δείχνει πως ξεκίνησαν όλα πως δημιουργηθηκαν.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,414
Τα προηγούμενα 5 παιχνίδια δεν πρέπει να τα έχεις παίξει για να κάνεις τέτοια αστεία ερώτηση. Γι'αυτό δεν πηδάμε τα παιχνίδια και πάμε στο τελευταίο ξέρεις για να ξέρουμε τι μας γίνεται....
Εστω καθόμαστε και βλέπουμε σε κάνα youtube μια περίληψη κάτι για να μην γίνουμε ρεζίλι
1 και 4 εχω παιξει τα αλλα οχι επειδη δεν βγηκαν σε pc.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,257
Γατάκια ο Σρεντερ είναι ότι πιο σκληροπυρηνικό έχει να επιδείξει αυτή η κοινότητα που βρίσκεται σε λανθάνουσα κατάσταση και νομίζει ότι αναπτύχθηκε επειδή σήκωσε ένα φόρουμ.

Σε άλλα νέα, ολοκλήρωσα επιτέλους τα campaigns από το AoE II DE.Εντάξει όσο κι αν δεν είναι ουάου από θέμα μηχανισμών, ιστορικά/σεναριακά παρέχει μίας πρώτης τάξεως εικόνα για την συνολικότερη επιδρομή των Μογγόλων στην Ευρώπη και τώρα πρέπει να διαβάσω και το the secret history of the mongols
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Σωστός ο Shredder. Δεν βγήκε σε PC = δεν υπάρχει. :PCMR:
σωστά. αλλά και στο πρώτο λέει ότι δεν είναι εξωγήινοι.
 

captain kal

Death Knight
Joined
Dec 2, 2012
Messages
3,333
Wing Commander!!!! Το πρώτο, το καρακλασικό, το ανδροπρεπές!!! Τόσο ανδροπρεπές, που έσπασα το joystick (από τα νεύρα βεβαίως, βεβαίως). Ένα ασύρματο Logitech Freedom 2.4 :cry::cry::cry:!!!! Το οποίο αφού αποσυναρμολογήθηκε και συναρμολογήθηκε ξανά, ξαναδουλέυει κανονικά o_Oo_Oo_O!!!!! Τελικά είναι σκυλιά, τα άτιμα!!!!!
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
άργησα λίγο αλλά τέλος και το gears 5. από άποψη shooting κατά μακράν το καλύτερο της σειράς για έμενα. στόρυ ωραίο μεν αλλά σίγουρα είχε και κάποιες αδύναμες στιγμές αλλά σαν σύνολο ήταν καλό, μου άρεσε και η ιστορία και το lore. βέβαια δεν μου αρέσουν καθόλου τα sequel baits αλλά κλαιν μαιν θα το καταπιώ. θα έχω κίνητρο να συνεχίσω την σειρά και στο επόμενο που θα βγει κάπου στο μέλλον μιας και θέλω να δω πως θα πάει η συνέχεια.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Έσφαξες κι εσύ όλους τους εξωγήινους?
φυσικά. τι θες να πεις ότι δεν ήταν εξωγήινοι? δεν φαίνονται για γήινοι οι τύποι.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
Εμείς είμαστε οι εξωγήινοι :PCMR:
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,932
ancient-aliens-guy.jpg

πρώτες εντυπώσεις halo:reach καλές αλλά νομίζω κάτι μου φαίνεται περίεργο. ίσως να φταίει και ο ήχος αλλά με κάνει να νιώθω περίεργο το gunplay. θα επανέλθω όταν θα έχω περισσότερες ώρες και πιο ασφαλές συμπεράσματα.
 
Top Bottom