What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τηλεοπτικές σειρές της προκοπής

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Η καλλιτερη σειρα ever. "As the world turns" μονο και μονο οτι επαιξαν παπουδες, παιδια κι εγγονια ηθοποιων τα λεει ολα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,024
Περιμένω να δω αντιδράσεις από το σημερινό Wandavision :eek:. Στο thread του Marvel Cinematic universe θα γράψω δυο πράγματα για τις πιθανές εξελίξεις στο MCU μετά τα όσα είδαμε.

Γίνονται πραγματάκια.
 

kara

Kraken
Joined
Dec 15, 2012
Messages
9,095
Δεν ξέρω αν έχει ξαναυπάρξει σειρά που να αλλάζει τίτλους αρχής σε κάθε επισόδειο. Μου αρέσει πολύ η ιδέα και η υλοποίηση του WandaVision.

Και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ κάποιος είπε πως είχε μονόχιτο τον Θανάση αλλά because of reasons την άφησαν στον πάγκο στη μάχη.
 

erevos

Blackguard
Joined
Jul 19, 2014
Messages
1,321
Δεν ξέρω αν έχει ξαναυπάρξει σειρά που να αλλάζει τίτλους αρχής σε κάθε επισόδειο.

To Game Of Thrones το έκανε, που έδειχνε τα μέρη του χάρτη που θα εξελίσσονταν η δράση του επεισοδίου. Εκεί πάντως υπήρχε ένα μοτίβο. Με τελείως διαφορετικούς τίτλους αρχής, όχι, δεν νομίζω να υπάρχει άλλη.
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,944
Είδα τα πρώτα 5 επεισόδια του Lupin και μπορώ να πω ότι διασκέδασα αρκετά αλλά η σειρά ζητάει εμφανώς τη "συνενοχή" σου ώστε να μην πολυσκέφτεσαι τις ευκολίες της πλοκής και τις τραβηγμένες cool-αμάρες που σκαρώνει ο υπεργαμάτος πρωταγωνιστής της. Επίσης, έχετε υπόψιν ότι το πέμπτο επεισόδιο σταματάει με ένα "επιστρέφουμε σύντομα" και το Part 2 θα έρθει κάποια στιγμή μέσα στο 2021, απ'ό,τι φαίνεται. Νομίζω καλύτερα να ασχοληθεί κάποιος με το TV backlog του και να περιμένει. Πάντως, όπως και να΄χει είναι μια αρκετά ευχάριστη σειρά αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο.
6.5/10 από μένα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,024
Εκπληκτική σκάι-φάι τηλεόραση απ' το Expanse για 5η σερί σεζόν. 'Εχουν αλλάξει τόσα πολλά, τα πάντα παραμένουν πολύ ενδιαφέροντα, το chartacter development συνεχίζει σε ψηλούς ρυθμούς, φοβερά εφέ και μάχες σε σεζόν με μετρημένη δράση, φάμιλυ ντράμα σε άλλα σημεία και άλλα πολλά.
Τι να πω. Όσοι δεν βλέπουν χάνουν ειλικρινά.
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Ναι αλλά εδώ κρατάει κινητό με πορτάκι πριν καν επινοηθεί.
spock+comm+002.jpg
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Ε τι ίδιος είναι.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,220
Την πρώτη φορά που είδα το Star Trek αυτό που μου είχε κακοφανει ήταν τα πλαστικά από το τζάμπο σκηνικά και η έλλειψη δράσης σε σχέση με το πιου πιου του star wars. Μεγαλώνοντας έμαθα να ξεχωρίζω τα φύκια από τις μεταξωτές κορδέλες.
Οπότε μην αγχώνεσαι, ότι χάνει σε εικόνα κερδίζει σε ουσία, τουλάχιστον στο μεγαλύτερο μέρος του.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,216
Εντάξει, κατέληξαν σε μια πιο λογική επιλογή.



Αυτός τι μέσον έχει και παίρνει όλους τους ρόλους τελευταία;
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
WTF? Κάτι δεν καταλαβαίνω εγώ; Που είναι το λάθος σε αυτό που είπε;

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,199
WTF? Κάτι δεν καταλαβαίνω εγώ; Που είναι το λάθος σε αυτό που είπε;

διάβασε παρακάτω, έχει ιστορία με ψεκασμένα ποστ, μάλλον φόρτωνε η φάση από πριν και δεν ήταν περ σε αυτό το ποστ που ξεχείλισε την φάση
 
Top Bottom