What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τηλεοπτικές σειρές της προκοπής

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Τι προβλέπουμε γενικά για το Witcher; Υπάρχει αισιοδοξία;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,049
Συγκρατημένη.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,049
O Γάιος (Γουέλκαμ Μπακ!)
κλασικά θα κράζει γιατί δεν είναι turn-based οι σκηνές μάχης.
 

Raz

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,523
Εγώ πάλι όσο πλησιάζουμε στις 20 Δεκέμβρη αισιοδοξώ όλο και περισσότερο. Φαίνεται να είναι αρκετά πιστή στα βιβλία η σειρά. Θα δείξει...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
κοιτά έχω μια θετική νότα αλλά πάντα κρατάω και χαμηλό καλάθι (σε αντίθεση με το star wars που δεν έχω καν καλάθι xD)
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
Πω, στο 5ο επεισόδιο Mandalorian το nostalgia factor χτυπάει 9000.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,049
To 4ο επεισόδιο της δεύτερης σεζόν του Final Space είναι απ' τα highlight της σεζόν. Φοβερό 20λεπτο.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,327
Δεν το είδα, εννοείται. Το πετάω σαν είδηση. Δεν ξέρω αν θα είναι τίγκα στα μαθήματα προπαγάνδας, αλλά δείχνει καλή φάση.
Για το τρέιλερ ρίχνουν προειδοποίηση ότι ίσως να έχει spoilers. Για τον τίτλο ήδη βγήκαν γκρίνιες ότι είναι spoiler. Τα έχουμε ξαναπεί αυτά περί spoiler. Κάπου καταντάει ψυχαναγκαστική υπερβολή.
Ιδού ο.... Δεν μπορώ να γράψω τον τίτλο γιατί είναι spoiler.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,706
Σε όσους δεν είχατε ενεργή συνδρομή Netflix, σας έστειλε ένα μήνα δωρεάν έτσι απλά;
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Marvelous Mrs. Maiden S3 ξεκινάει αναμενόμενα. Όμορφα υστερικό.
Final space, αν μη τι άλλο έχω μαζέψει ολόκληρο αρχείο από reaction faces. Έπος, και όμορφη ανάπτυξη χαρακτήρων.
His Dark Materials, εξαιρετικό όσο προχωράει. Το BBC κεντήσε, η ταινία είναι μια κακή ανάμνηση.
 

Spahar

Gelatinous Cube
Approval of the Admiral
Joined
Dec 25, 2012
Messages
56
His Dark Materials, εξαιρετικό όσο προχωράει. Το BBC κεντήσε, η ταινία είναι μια κακή ανάμνηση.

Είδα χτες τα δύο τελευταία και το προχώρησε πολύ δυνατά, έδωσε πολύ πράμα. Για να δούμε αύριο το επόμενο.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Θα μείνεις ευχαριστημένος. Την επόμενη εβδομάδα #θαγινουνπραγματακια
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Σε όσους δεν είχατε ενεργή συνδρομή Netflix, σας έστειλε ένα μήνα δωρεάν έτσι απλά;

Έστειλαν στον αδερφό μου.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Δεν ξέρω τι λέτε, αλλά κόλλησα σαν χάπατο με το gntm και τώρα έρχεται και Master Chef :p
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,049
Γάμησε το 6ο HDM.
Ακόμα δύο επεισοδειάκια για να πούμε με σιγουριά ότι πρόκειται για την καλύτερη μεταφορά βιβλίου στη μικρή οθόνη.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Ναι, εκεί που φαινόταν anticlimactic είχε δόσεις θρίλερ, είχε resolutions, είχε προώθηση ιστορίας. Κεντάει το BBC λέμε.
 

Raz

Mind-flayer
Joined
Dec 1, 2012
Messages
1,523
Marvelous Mrs. Maiden S3 ξεκινάει αναμενόμενα. Όμορφα υστερικό.
Final space, αν μη τι άλλο έχω μαζέψει ολόκληρο αρχείο από reaction faces. Έπος, και όμορφη ανάπτυξη χαρακτήρων.
His Dark Materials, εξαιρετικό όσο προχωράει. Το BBC κεντήσε, η ταινία είναι μια κακή ανάμνηση.

Λατρεύουμε Mrs. Maisel. Εξαιρετικά εμπνευσμένο. Και το HDM αρκετά καλό. Περιμένω με αγωνία τις επόμενες σεζόν για να είμαι ειλικρινής.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,049
Βέβαια, να τα λέμε και αυτά, είναι το πρώτο επεισόδιο που διακρίνω ίχνη βιασύνης.
Αλλά είναι τόσο όμορφα δοσμένο που δεν με επηρέασε αρνητικά.
 
Top Bottom