What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τηλεοπτικές σειρές της προκοπής

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,612
Δείτε το Guardians of Justice, παιδιά. Πιστεύω ότι αδικήθηκε επειδή όλο το κόσμο τον πήρε το The Boys, αλλά αξίζει.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Better call Saul.

Cameo o walter και jesse. Καταλαβα οτι δεν ηταν και τοσο αναγκη. Ο Walter καλα τα πηγε αλλα ο Jesse δε το ειχε. Μεγαλωσε αρκετα και δεν ειχε το attitude meth head πιτσιρικα.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Είδα τα πρώτα 4 επεισόδια του For All Mankind και αυτομουτζώνομαι που δεν την είχα ξεκινήσει νωρίτερα.

Τελείωσα και το 5ο και είμαι hooked τελείως. 🤌
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,503
μετά του φταίει το password sharing...
Εγώ είμαι μαζί σου, αλλά αν έχουν data ότι πιο πολλοί πληρώνουν συνδρομή για να δουν love island από αυτούς που βλέπουν archive 81? Ή ακολουθείς τα νούμερα (#diplhs) ή ακολουθείς τον δρόμο της ποιότητας και όπου σε βγάλει
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Εγώ είμαι μαζί σου, αλλά αν έχουν data ότι πιο πολλοί πληρώνουν συνδρομή για να δουν love island από αυτούς που βλέπουν archive 81? Ή ακολουθείς τα νούμερα (#diplhs) ή ακολουθείς τον δρόμο της ποιότητας και όπου σε βγάλει
αν δεν έχει τίποτα να δούμε και έμειναν με αυτούς που δεν ξέρουν που να δουν καμιά τσόντα, λογικό...
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Ο Nathan Fielder συνεχίζει το σερί και μέχρι τώρα το "The Rehearsal" δεν έχει απογοητεύσει. 2 επεισόδια μείνανε :(

 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Sandman: Αρκετά καλό ανταπτεσιο (δεν το περίμενα). Με χάλασε που δεν ήταν τόσο σκοτεινό και rated r, αλλά κατανοώ πως δεν τα σηκώνει και τόσο εύκολα το Netflix. 8/10
 

Eaglos

Mind-flayer
Joined
Jan 3, 2020
Messages
1,509
Ειμαι στο 4ο επεισοδιο. Εχω την εντυπωση οτι ειναι αρκετα κοντα στο κομικ που ειχα διαβασει πριν 25 χρονια
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,326
Δεν εχω να προτεινω καποια σειρα. Για τα αμετρητα δεφακ, γιατι; με bold μορφοποιηση στο ερωτηματικο και αλλα πολλα.
Βρηκα εναν φιλο εδω, που ειναι υγιεστατος και με σωας τα φρενα του, να καιγεται με το καναλι τελεμουντο. Ειναι οι ανθρωποι που δινουν αγαπημενες σειρες στις μικρομεσαιες νοικοκυρες, τους ταριφες και οχι μονο. Η σπανιολιτα, η καρπουζετα και αλλες σειρες που υποκρινεστε οτι δεν γνωριζετε. Μεγαλοι ερωτες, τρομερα παθη, αναιτιο μισος, απαραδεκτο και ανουσιο voice over. Μοντελα-ηθοποιοι και πλαστικα μπουμπις.
Μια απο τις σειρες που παρακολουθει ο φιλος και δεν ξεφευγει απο την παραπανω συνταγη. Ειναι μια σειρα που δειχνει τα γεγονοτα μετα τον θανατο του γνωστου στα ρουθουνια, Παμπλο.
Ντραγκ λορντς προσπαθουν να ηγηθουν των αλλων καρτελ. Διεφθαρμενοι μπατσοι και στρατηγοι του στρατου, απαγωγες, δολοφονιες και δολοπλοκιες.
Highlights.Στους τιτλους αρχης φαινεται ενας τυπος που ειναι δεμενος σε μια καρεκλα ενω του κοβουν το χερι με μια μασετα.
Ενας απο τους ντραγκ λορντς εχει απαγαγει εναν τυπο. Ενω απουσιαζει, ο ομηρος καταφερνει να αποδρασει απο το κελι του.
Η εγκυος γκομενα του εμπορκουα τον πυροβολει στο στηθος γιατι ειναι αποφασισμενη να κερδισει τον εμπορακο ο οποιος ειναι παντρεμενος με μια αλλη γυναικα.

Μια αλλη σειρα δειχνει την αρχη της επαναστασης στο Μεξικο.
Highlight. Ενας στρατηγος του Παντσο Βιλα κρυβει ενα μεγαλο μυστικο, ειναι γυναικα που ντυνεται αντρας κκαι γουσταρει γυναικες. Αγαπησε μια γυναικα απο ενα χωριο και τον αγαπησε και αυτη. Οταν εμαθε το μυστικο του, παρα τις βεβαιωσεις του/της στρατηγου οτι μπορει να την ικανοποιησει οπως ενας αντρας, απογοητευτηκε γιατι τις αρεσουν τα λολο.
Αυτη η γυναικα μπηκε φυλακη απο τα κυβερνητικα στρατευματα και ο/η στρατηγος, μπηκε στο χωριο με τους ανταρτες,για να απελευθερωσει τον ερωτα του, ακομα και αν αυτος ο ερωτας δεν εχει αντικρυσμα.

σιλικονατες γυναικες που πυροβολουν, πουλανε ντρογκια, εχουν σπιτια της χαρας, καβαλανε αλογα και ξεκινανε επαναστασεις.
Ο Κουνελος αποχωρει ενω παιζει αργη και ρομαντικη μουσικη στο background.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564


Αν παρατηρήσετε πάρα πολύ προσεκτικά, θα δείτε πως υπονοούν ότι κάτι θα γίνει αύριο. Μόνο 1 στους 100 μπορεί να το δει αυτό.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Προμόσιο βίντεο για την Tomorrowland λογικά


Σε άλλα νέα
Saul showrunner Peter Gould advised viewers during this week’s Talking Saul to plan thusly for the episode: “Find somebody who will let you hang onto them and grab ’em, and that’s how you should watch the finale.”
 
Last edited:

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Double post για το εξαιρετικό φινάλε του Better Call Saul


1ο επεισόδιο της 1ης σεζόν/τελευταίο επεισόδιο της τελευταίας σεζόν
TMFpCDA.png
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Τόνυ η τελευταία σκηνή είναι φώτοσοπ ή από τρέηλερ, δεν την είχε το δικό μου Νέτφλιξ, έκοβε μόλις την έκανε από το σπίτι της γιαγιάς ο Σώλ.

Εκπληκτική σειρά, απίστευτη σπουδή χαρακτήρων.

Η δε φοβερή 'νέα' ζωή της Κιμ, που μετά από τα σαράντα κύματα βρίσκεται παντρεμένη μ'έναν ηλίθιο που κάθεται και συζητά τη γεύση της μαγιονέζας λες και πρόκειται για κάτι άξιο λόγου, απλά ισοπεδωτική.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,167
Είναι όταν η Κιμ του ρίχνει επίσκεψη στην φυλακή. (Κάπου στην 1ώρα και τα πρώτα πέντε λεπτά) και απλά ρίξανε και την "πρώτη" τους γνωριμία από το 1ο επεισόδιο σε μια καλή φωτοσοπιά.
Στα του Νετφλιξ. Δεν ξέρω τι έχουν βγάλει/βάλει, μιας και τα βλέπω από το πειρατικό καράβι του amc με το που βγουν




εντιτ:
Τώρα αν λες για τίποτες άλλο. Μη σκούζα, αλλά δεν έχω πιει ακόμα το Χεμο μου
 
Last edited:

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,519
Ρε είμαι τόσο γιωτάς που νόμιζω πως το ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ήταν το φινάλε της σειράς και πανηγύριζα που έκλεινε έτσι αμφίσημα.

Μέα κούλπα ασούμ, ΕΧΕΙ ΚΙ'ΑΛΛΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΝΑ ΔΩ!
 
Top Bottom