What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Το KRAIT αναβαθμίζεται

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Έλα, μεταξύ μας τώρα, αυτός δεν είναι συνήθως ο λόγος?
Εκτός αν το PC είναι έτοιμο να εκραγεί.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
@Mogrey665 κοίτα, εξαρτάται τι εννοείς όταν λες αξίζει. Σίγουρα, έχει καλύτερη απόδοση από την 212evo, και σε πολύ normal τιμή για αυτά που προσφέρει. Χρειάζεσαι καλύτερη απόδοση από την 212evo? Για να λες ότι σκέφτεσαι να την αλλάξεις, κάτι σε χαλάει στην 212evo, αλλά τι; Θόρυβος; Απόδοση; Απλά την βαρέθηκες και θες να την πετάξεις σαν στυμμένη λεμονόκουπα;
ξεκαθαρα απλα με τρωει ο κωλος μου και σκοπευω να πασαρω την 212evo στον αδερφο μου που ειναι με την μαμισια amd ακομα.
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
^^
Meanwhile, εγώ κοιτάω πώς θα μπορέσω να κρατήσω την True Black στο Ryzen build που θα στηθεί Q1-Q2 του 2021... 12-13 χρόνια μετά! :p

70 ευρά τότες, ακόμα θεωρώ πως δεν έχουν αποσβεθεί!
 

Crusader

Gelatinous Cube
Joined
Dec 12, 2012
Messages
101
Δες και τη Be Quiet Dark Rock 4

Να μην την παινέψω λίγο τώρα που την έβαλα; :p

Πέρα από την πλάκα η CPU φτάνει το πολύ στους 60 ακόμα και σε gaming. Άντε να ανέβει λίγο ακόμα σε κάτι πιο απαιτητικό.
Εγώ πάντως έβαλα τη Noctua NH-D15 που θεωρείται πολύ καλύτερη και πιο αθόρυβη από τη Dark Rock 4 και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Λίγο μεγαλούτσικη βέβαια και με το ζόρι χωράει στο κουτί, αλλά αξίζει τα λεφτά της.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Εντάξει άλλο επίπεδο τιμής όμως αυτή.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Να κι εγώ στον χορό των αναβαθμίσεων.
Αν πάνε καλά τα πράγματα μάλλον θα πασάρω τον 2600 στην αδερφή μου για να πάω στον 5800χ ή αν αποφασίσω να το ξεφτυλισω, 3950
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Ok, απλά BIOS που να υποστηρίζουν τη νέα σειρά Ryzen θα βγουν κατά Γενάρη-Φλεβάρη.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Καλά κι εγώ δεν βιάζομαι. Έχω πολλά να φέρω βόλτα προτού με μαδησω και σκορπισω τα προικιά μου στους 4 ανεμους...
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Θα το στήσεις και θα βάλεις μετά την GPU ή θα περιμένεις;
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Δεν ήξερα τι ακριβώς να πατήσω. Panic ή Καλά...
 

jonirenicus13

Kraken
Joined
Nov 30, 2012
Messages
8,214
Το σωστό θα ήταν "χαράς την υπομονή σου", αλλά το σκέφτομαι ως εξής. Να ανοιχτεί μια και καλή, να καθαριστεί σωστά και να τα βάλω όλα. Αρκεί φυσικά να περιμένουμε εύλογο χρονικό διάστημα. Γιατί αν έχουμε πάλι paper launch, μάλλον θα στήσω και στο επόμενο εξάμηνο βλέπουμε.
 
Top Bottom