What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τσάμπα παιχνίδια

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
πφφφ ούτε αναφορά δεν αξίζουν πλέον, για αυτό πέρασε μια ολόκληρη μέρα μέχρι να το γράψει κάποιος, και ποιος; Ο πρασινοφρουρός βέβαια.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Αντιλαμβάνομαι τη διακαή σου επιθυμία να ποστάρουμε συχνότερα νέα σχετικά με το EPIC STORE, και ζητώ ταπεινά συγνώμη που άργησα μία ημέρα. Δεν θα επαναληφθεί, ορκίζομαι. Από τούδε και στο εξής, ΜΟΝΟΝ ειδήσεις σχετικά με το EPIC STORE.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Βασικά εκεί που φαίνεται ότι δεν την παλεύει μια πλέον ο Τίμαρος είναι το next week's free game. Ξέρει ότι θα ξεφραγκιαστεί με το Apple lawsuit, και από games άρχισε να δίνει ότι του παραχωρούν οι devs για ένα σακούλι πατατάκια με ρίγανη.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Με τόσα δωρεάν παιχνίδια και χρονικές αποκλειστικότητες, πόσα λεφτά έχει σπαταλήσει που θα μπορούσε να τα διοχετεύσει σε έναν καλό σχεδιασμό αρχιτεκτονικής και λειτουργικότητας του EGS? Πιστεύω για τα μεγέθη κερδών που έχει ότι είναι ψίχουλα και το όφελός του θα ήταν πολύ πιο μακροπρόθεσμο.

Οποιοσδήποτε σκέφτηκε αυτό το πλάνο παίζει να έχει marketing skills, παρά τρίχα, ένα επίπεδο παρακάτω από τη γυναίκα του Roberts.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
από όλα τα free που έχει δώσει μόνο το Civ 6 έπαιξα, δεν μου άρεσε και το έσβησα καπάκια να επιστρέψω στην αγκαλια΄του Civ 5
 

Crusader

Gelatinous Cube
Joined
Dec 12, 2012
Messages
101
Τελικά το έπαιξε κάνεις το total war saga που το δίναν τζάμπα ή;
Εγώ ακόμη δεν έχω παίξει τίποτα από αυτά που έδωσε το Epic Store και έχω πάνω από 100 παιχνίδια στη βιβλιοθήκη μου :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Εγώ ακόμη δεν έχω παίξει τίποτα από αυτά που έδωσε το Epic Store και έχω πάνω από 100 παιχνίδια στη βιβλιοθήκη μου :p
στην βιβλιοθήκη του epic εννοείς;
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Τόσα topic έχουν γίνει με διάφορες ψηφοφορίες, θα πρέπει κάποια στιγμή να γίνει και ένα με το πόσα games έχει ο καθένας σε έκαστο ψηφιακό shop. Όχι τίποτ' άλλο, αλλά είτε για να δείτε του αλλουνού και παρηγορηθείτε, είτε για να συνειδητοποιήσει ο καθένας τα δικά του και βάλει μια σειρά. Έχω δει κάτι νούμερα στο gog. Άλλος έχει >700, μόνο στο gog!

ΥΓ: Ή καλύτερα να μη γίνει το topic, επειδή θα έχω τα λιγότερα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
αν θέλετε να τις βγάλουμε έξω να τις μετρήσουμε (τις βιβλιοθήκες) δεν έχω πρόβλημα, τελευταίος απολογισμός κόντευε τα 600 μαζί με τα κουτάτα.
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Δεν ξέρω αν έγινε κατανοητό απ' το post μου, αλλά εννοούσα τα ατερμάτιστα παιχνίδια, όχι όλα. 600 ή 700 δεν είναι ούτε ο συνολικός αριθμός που έχω!
Οπότε, και για είμαι δίκαιος, αυτόν που είχα δει στο gog να έχει πάνω από 700, μπορεί τα περισσότερα να τα έχει τερματίσει ο άνθρωπος.
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Θεωρούνται πολλά τα 700 ατερμάτιστα παιχνίδια; Για φαντάσου...
Μάλιστα... Τί να πω! Εύχομαι μόνο τα περισσότερα απ' αυτά να είναι μεγέθους Dear Esther (πάνω κάτω) και όχι Gothic 3 και πάνω!
 
Top Bottom