What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Βλάκ Φράιντεϊ

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,412
Να σου πω ότι πήρα GPU από stockhouse plaisio (R9 290) και δουλεύει ακόμα!!
και GPU και Mobo πήρα... δεν χάλασαν, δε δούλεψαν ποτέ! Αλλά δεν μου επέστρεφαν τα λεφτά μου, μόνο πιστωτικό να πάρω κάτι άλλο από το πλαίσιο...
Μιλάμε για απάτη... πουλάνε πράγματα που δε δουλεύουν και μετά σε αναγκάζουν να ψωνίσεις από αυτούς με το πιστωτικό.

Ειδικά με την μητρική... θυμάμαι είχα δει μια μητρική των 120€ στο στοκ μισή τιμή, πήγα ακούμπησα τα 60€ μου και μετά αντί να μου δώσουν τα λεφτά μου πίσω να πάω να πάρω μια άλλη που ήθελα από άλλο μαγαζί, αναγκάστηκα να πάρω ότι είχε το Πλαίσιο... δηλαδή τίποτα... έπρεπε να δώσω άλλα 20€ για να πάρω την πιο φθηνή ΑΜ3 που είχαν. Παλιόσκυλα... εκεί είναι που σταμάτησα να αγοράζω από το Πλαίσιο βασικά.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Χμ, σαν να το πόσταρα σε λάθος θρεντ.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,536
ρε σεις τρελοσυφορουμίτες, αυτο μηπως ειναι καλη περιπτωση? σαν το κοριτσακι με τα σπιρτα, εγω δυστυχως δεν θα ψωνισω, αλλά κοιταω οξω απ το τζαμι θλιμμενα για κομπόνεντς για να περασω την ωρα.
γενικα δεν το πλησιαζω ουτε απ εξω το πλαισιο, αλλά βλεπω στο σκρουτζ και στην εξελιξη τιμης, οτι μαλλον προκειται για καλη ευκαιρια και σας καμνω χεντζ απ για μας τους φτωχομπινεδες που κινουμαστε αναμεσα σε 1080p, αντε με το ζορι 1440.


vs

 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
3,973
Με αφορμή το παραπάνω σχόλιο του @Χειρομαλάχτης, νιώθω πως έχει χαθεί η μπάλα με τη φετινή Βλακ Φράιντεϊ (ίσως περισσότερο από κάθε άλλη φορά)... Πάλι καλά που δεν θέλω να αγοράσω κάτι. Ή μήπως θέλω αλλά δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα;... :Ρ

Υπάρχει, αλήθεια, καμιά πραγματική προσφορά σε οποιοδήποτε προϊόν; Όλες οι προσφορές μού φαίνονται τόσο μα τόσο fake!
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,426
ρε σεις τρελοσυφορουμίτες, αυτο μηπως ειναι καλη περιπτωση? σαν το κοριτσακι με τα σπιρτα, εγω δυστυχως δεν θα ψωνισω, αλλά κοιταω οξω απ το τζαμι θλιμμενα για κομπόνεντς για να περασω την ωρα.
γενικα δεν το πλησιαζω ουτε απ εξω το πλαισιο, αλλά βλεπω στο σκρουτζ και στην εξελιξη τιμης, οτι μαλλον προκειται για καλη ευκαιρια και σας καμνω χεντζ απ για μας τους φτωχομπινεδες που κινουμαστε αναμεσα σε 1080p, αντε με το ζορι 1440.


vs


Τίμια πρόταση για τα δεδομένα της αγοράς. Θα έπρεπε να κόψει άλλο ένα πενηντάρικο για να την πεις πραγματική ευκαιρία, αλλά αυτό είναι άλλο timeline στο multiverse.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,412
Με αφορμή το παραπάνω σχόλιο του @Χειρομαλάχτης, νιώθω πως έχει χαθεί η μπάλα με τη φετινή Βλακ Φράιντεϊ (ίσως περισσότερο από κάθε άλλη φορά)... Πάλι καλά που δεν θέλω να αγοράσω κάτι. Ή μήπως θέλω αλλά δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα;... :Ρ

Υπάρχει, αλήθεια, καμιά πραγματική προσφορά σε οποιοδήποτε προϊόν; Όλες οι προσφορές μού φαίνονται τόσο μα τόσο fake!
πήρα κάτι ρούχα σε blackfriday έκπτωση, αν και δεν πήγα ψάχνοντας, ήθελα ρούχα, είδα μπροστά μου "αρχίσαμε blackfriday μια βδομάδα νωρίτερα" οκ λέω δε μαμιέται;

εκπτώσεις 40-50% περίπου νοτ μπαντ quicksilver μπλουζάκι 11€
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Όλες οι προσφορές μού φαίνονται τόσο μα τόσο fake!

οποιος προκανει

bf.png
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,811
339 6700χτ pulse απο την γνωστη αλυσιδα αξιζει?
1700770684901.png

ιδια τιμη, ισως και λιγο παραπανω απο τελη σεπτεμβρη που την εβρισκες καπου στα 295
1700770735392.png

χωρις προσφορα θα ελεγε πως ειναι η κανονικη της τιμη αυτο το καιρο...ως προσφορα ειναι κοροιδια
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,232
Άσχετο/οφ τοπικ.
Αλλά έτσι όπως βλέπω τον Νορθσγκαθ με τη παραπάνω προφαηλ πικ και το καπελάκι, μου θυμίζει ραβίνο!
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Το οφτοπικ το εχω λιγο διαφορετικα στο μυαλο μου, σιγουρα, δεν ειναι black friday απο την Ιουδαια.
Αυτο δεν ειναι οφτοπικ, αυτο ειναι με διαστρικο ταξιδι με φακο.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,536
Θα ήθελα σχετικά decent bluetooth ακουστικά για μουσική και podcasts όταν ταξιδεύω ή κάνω δουλειές μέσα στο σπίτι αλλά που να κουμπώνουν κιόλας για ταινίες / gaming. Ζαχαρώνω τα (Anker) Soundcore Q45, τα βρίσκω στα 109, θα κοιτάω και εγώ ως και την Δευτέρα αλλά αν κάποιος τα δει κάπου φτηνότερα ας μιλήσει, και ας σιωπήσει αργότερα. Δεν θα τον ακούω έτσι κι αλλιώς γιατί θα φοράω τα ακουστικά.
 
Top Bottom