What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Ένα κομμάτι που θα μπορούσε να βελτιωθεί σε μελλοντικό παιχνίδι είναι η βαρύτητα στο Witcher senses. Σχεδόν όλα τα quests σε βάζουν να κυνηγάς κόκκινα σημάδια.
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
to mod που χρησιμοποιω σου δινει 4 σταρτερ ντεκς στο white orchard οποτε μπορω να παιξω και τα 4 απο την αρχη,εγω βεβαια ειμαι velen οποτε τα εβαλα μεσω κονσολας.τα ματσακια τελειωνουν γρηγορα με το μοδ ενω και η AI ειναι αρκετα καλη,εξαρταται και τι καρτες εχει αλλα λιγες φορες εχω δει να κανει ανοητες κινησεις.
το μοδ ειναι αυτο Gwent Overhaul and Faster Gwent
 

razvedchiki

Death Knight
Joined
Dec 1, 2012
Messages
2,740
ολο αυτο το παμπλισιτυ ειναι που θα σπρωξει πολυ τις πωλησεις του cyberpunk 2077 σε λιγους μηνες.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Τελείωσα την κύρια campaign, πάμε τώρα στα expansions.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Κύρια campaign ούτε 100 ώρες ε; Πρέπει να είναι speedrunning ρεκόρ αυτό.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Κύρια campaign ούτε 100 ώρες ε; Πρέπει να είναι speedrunning ρεκόρ αυτό.

Κανονικά είναι περισσότερο; Έχω κάνει σχεδόν τα πάντα εκτός από το Gwent, όλα τα διαθέσιμα Witcher contracts και όλα τα side quests.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,651
Παίζει ο χάρτης σου να ειναι ένα τεράστιο ερωτηματικό. Για το Skellige ούτε λόγος.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,632
Από περιέργεια, πόσες ώρες έχει γράψει το κοντέρ ως τώρα?
 

chek2fire

Mind-flayer
Joined
Dec 14, 2012
Messages
2,150
για μένα πάνω από 200 και το έχω αρχίσει ξανά αυτή την περίοδο καθώς θέλω να ολοκληρώσω το blood and wine που είχα αφήσει στην μέση
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,249
175 ώρες με ανολοκλήρωτο μόνο το B&W. Εννοείται ότι δεν υπάρχει ούτε ένα ερωτηματικό για δείγμα, ενώ έχω γράψει και πολλές ώρες idle. Οπότε το 100 δεν μου φαίνεται και τόσο speedrun
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,467
Μου εχετε αναψει ολα τα λαμπακια ρε κατεργαρηδες. Σημερα θα παω στον "θειο" να μου δανεισει το witcher.
επειδη εχω αψογη οργανωση, εχω παρει και ενα σφυρι για την περιπτωση που ο "μπαγλαμας" δεν καταφερει να το σηκωσει.

 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,354
Όταν βρίσκω ? στον δρόμο μου το εξερευνώ αλλά δεν ασχολήθηκα να τα καθαρίσω, δεν έχω πια και τέτοιο OCD.
 

Arwindan

Mind-flayer
Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice PCMaster Veteran Rocket League RQ Crew 1st Tournament
Joined
Dec 3, 2012
Messages
2,487
Όχι μη! Τι να κάνω, βαριέμαι να καθαρίζω monster nests και bandit camps!
Μα τότε είναι σαν να μην έπαιξες το παιχνίδι. Το κεντρικό στορυ το έχουν βάλει για ξεκάρφωμα άλλο είναι το νόημα του παιχνιδιού.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,632
Τα μόνα ερωτηματικά που δικαιολογούνται (οριακά!) να μην εξερευνηθούν είναι αυτά στο Skellige, που είναι σε νησάκια στου διαόλου τη μάνα ή στο μπάτο της θάλασσας και τις περισσότερες φορές απλά προσφέρουν λίγα λεφτά. Από τα υπόλοιπα, τα μισά είναι sidequests ή μικρά lore dumps και ουσιαστικά αποτελούν, μετά το Gwent, το λόγο για να παίξει κανένας το game.
 
Top Bottom