What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,394
αν και δεν παίζω, το έχω αφήσει εγκατεστημένο να κόβω καμιά βόλτα όποτε είμαι σε mood. Έβαλα και 2 mods για καλύτερο φως και σύννεφα και τσεκάρω τώρα τις περιοχές που δείχνουν κάπως καλύτερα είναι η αλήθεια (αν και δεν είδα την μέρα με την νύχτα που φανταζόμουν από τα screenshots του mod page...)

Ότι και να λέμε, όσο ωραία και να ήταν τα Σκαλίτζ, όσο ωραίο και να ήταν η Νότια Γαλ... ε η Τουασάντ, σαν τα βουνά των Γουίτσερων δεν έχει.

2021-03-15_2229_1.jpg2021-03-15_2306_1.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,458
οποτε σκοτωνω καποιο ζωακι που ετυχε να περναει αναμεσα απο μενα και στον εχθρο, κατευθειαν menu και load, ακομα και σε καταστασεις οπου εφαγα ζορι και την γλυτωσα στο τσακ. Εσεις φαρμαρετε αγελαδες και αθωα ζωακια, γιατι; δεν σας φτανουν τα φραγκα;
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,394
For science ofc.
BTW τώρα που μπήκα σήμερα τι μαμούνι το μεγάλο είχε κάνει respawn. Γελάδια πουθενά.
Το χάλασαν μάλλον με το patch.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,622
οποτε σκοτωνω καποιο ζωακι που ετυχε να περναει αναμεσα απο μενα και στον εχθρο, κατευθειαν menu και load, ακομα και σε καταστασεις οπου εφαγα ζορι και την γλυτωσα στο τσακ.

Ξεκάθαρη απόδειξη του πόσο βίαιοι και αποκτηνωμένοι γίνονται οι gamers από τη βία στα παιχνίδια τους.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,394
Ξεκάθαρη απόδειξη του πόσο βίαιοι και αποκτηνωμένοι γίνονται οι gamers από τη βία στα παιχνίδια τους.
ή απλά έχει παίξει shadow warrior και προσπάθησε να βλάψει τα κουνελάκια και έμαθε με τον ζόρικο τρόπο ότι δεν μπλέκεις.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,458
Ο ρολος των κουνελιων στα παιχνιδια ειναι συγκεκριμενος



πιασατε παλι την κουβεντα και θα με κανετε να ξεκινησω για φορα #15 το witcher 3
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,764
Πρέπει να αναφέρω πως τα κουνέλια είναι τέρμα bugαρισμένα. Αν τα σκοτώσει άλλο πλάσμα (ή εσύ, δεν έχει σημασία), ενώ βλέπεις τη λάμψη να lootάρεις, τα σώματα τους είναι βυθισμένα στα textures του δαπέδου και άρα δεν μπορείς να πάρεις τα δέρματα. Τσίκι μπάσταρτνς, τρόλινγκ μετά θάνατον.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Μολις ξεκινησα ξανα για νεο playthrough. Εχεις κανεις χρησιμοποιησει το Mod ghost mode η το enhanced edition να μου πει εντυπωση? Καποιο αλλο Mod που να αξιζει? thanks in advance
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,957
To μόνο που έβαλα ήταν εκείνο που απλά μηδενίζει το βάρος όλων των αντικειμένων στο inventory. Άκρως απαραίτητο για hoarders.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,394
Εγώ έβαλα ένα για καλύτερο φωτισμό μόνο αλλά δεν θυμάμαι πως το λένε, θα το δω όταν επιστρέψω σπίτι το βράδυ
Κάτι έχω ακούσει για ένα με καμήλες...

gamila.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,394
Λοιπόν αυτά που έλεγα πριν
και είναι dependency και αυτό
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Thanks! Θα τα τσεκαρω σημερα. Ηθελα να βαλω καποιο overhaul για να αλλαξω τη μαχη και ειδα αυτα τα δυο που ανεφερα. Φυσικα, εχω ξεκινησει και κοντευω να τελειωσω το πρωτο χαρτη οποτε φοβαμαι να τα κανω install διοτι προτεινουν νεο save. Θα αποφασισω σημερα.
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,764
@akarthis τσέκαρε μήπως σε ενδιαφέρει κανένα από αυτά

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,080
Γουατ; Τι update;
 
Top Bottom