What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Σίγουρα δεν έχεις κάνει κάπου λάθος? Η έχουν θέμα γιατί μου βγάζει error.

IMG_20210722_003045.jpg
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Το πρόβλημα με το poco m3 είναι ότι δεν είναι στην λίστα με τα υποστηριζόμενα κινητά στo ARCore. Κατεβάζω APK να δω αν τρέχει, δεν θα μείνω εγώ στην απέξω :p
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
τσίφος, δεν δουλεύει, ενεργοποίησα και το google maps μήπως αυτό του έλλειπε αλλά από ότι καταλαβαίνω θέλει όλο το πακέτο με τις σαβουροεφαρμογές της google για να τρέξει και το google camera πχ.

επόμενος...
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
@Mogrey665 Πώς με βρήκες τελικά, μήπως θέλει χωρίς κενά?
Μη ρωτάς. Μπορεί απλά να είχε σκαλωσει. Αλλά όταν ξαναμπήκα σε είχε στην friendlist xD
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,517
@nitro912gr Πρέπει να κάνεις side load τα Google Play Services προκειμένου να έχεις μισή πιθανότητα να παίξει.

Επίσης, ΙΟΥ ΜΠΥΘΟΥΛΕΣ, δεν αγοράζετε το τελευταίο iPhone κάθε χρόνο;! Συγνώμη, δεν χρεώνεστε 1.5Κ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ για να πουλάτε μούρη στους υπόλοιπους χρεωμένους;! Ώρα είναι να μου πείτε πως παίζετε και κινητοπαίχνιδα χωρίς battle pass/συνδρομή/100άρικο την εβδομάδα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
@nitro912gr Πρέπει να κάνεις side load τα Google Play Services προκειμένου να έχεις μισή πιθανότητα να παίξει.

Επίσης, ΙΟΥ ΜΠΥΘΟΥΛΕΣ, δεν αγοράζετε το τελευταίο iPhone κάθε χρόνο;! Συγνώμη, δεν χρεώνεστε 1.5Κ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ για να πουλάτε μούρη στους υπόλοιπους χρεωμένους;! Ώρα είναι να μου πείτε πως παίζετε και κινητοπαίχνιδα χωρίς battle pass/συνδρομή/100άρικο την εβδομάδα.
τα έχει όλα το poco, απλά έχω κλείσει διάφορα γιατί οκ είναι σκατένιες οι εφαρμογές και δεν θέλω να τρέχουν χωρίς να τις χρησιμοποιώ. Είναι και το android για κλωτσιές οπότε έχει εξτρά λόγους να απενεργοποιώ διάφορα. (ναι, απενεργοποίηση, δεν επιτρέπει να τα σβήσω χωρίς μαγκιές...) τεσπά δεν θα σκάσω για κάτι που θα παίξω ένα απόγευμα και μετά θα το ξεχάσω.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
τεσπά δεν θα σκάσω για κάτι που θα παίξω ένα απόγευμα και μετά θα το ξεχάσω
Παρόλα αυτά έχεις πόσες μέρες που παλεύεις 😛

Στάλθηκε το Redmi note 7, το οποίο τρέχει απρόσκοπτα το Witcher Go
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Δεν είναι του παρόντος αλλά aosp android που είχα πριν χρόνια όχι δεν ήταν για κλωτσιές. Και το σχεδόν pure των motorola (και pure που έβγαζε η google η ίδια) ήταν μια χαρά.

Η σειρά note της Xiaomi @Chronomancy είναι mid range κατηγορίας και το παίζουμε άνετα. Οι πτωχοί με entry level πολλά ζητάνε


Ο @Borracho ξεκάθαρα παιδί της apple. Έχει πάντα το τελευταίο μοντέλο iphone.


@nitro912gr Android devices compatibility
 
Last edited:

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,517
Apple προϊόν ΠΟΤΕ στα χέρια μου. Φανατικός του Android από τα παλιά τα χρόνια. Προφανώς πλατινένιο Galaxy S22 (μη μας περάσετε και για τίποτε πτωχούς άλλωστε) αλλά Android!
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Apple προϊόν ΠΟΤΕ στα χέρια μου. Φανατικός του Android από τα παλιά τα χρόνια. Προφανώς πλατινένιο Galaxy S22 (μη μας περάσετε και για τίποτε πτωχούς άλλωστε) αλλά Android!
Ο μόνος που θεωρεί κακά τα android είναι ο @nitro912gr και αυτό επειδή είχε πάντα σάπια.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
όχι το θεωρεί σάπιο γιατί είχε winphone και ξέρει πως είναι να έχεις ένα μοντέρνο και responsive mobile OS.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
όχι το θεωρεί σάπιο γιατί είχε winphone και ξέρει πως είναι να έχεις ένα μοντέρνο και responsive mobile OS.
αν η εμπειρια σου σε android ειναι miui τοτε σου εχω κακα μαντατα αλλα aosp/pure ειναι μια χαρα responsive.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,224
Αυτό είναι ο ορισμός του κάρμα. Τόσα χρόνια έτρωγες μήλα στο όνομα του Jobs και τώρα ο Geralt σε έχει στην ίδια κάστα με τους παπάδες της Αιώνιας Φλόγας
 

Borracho

Ancient Red Dragon
Joined
Nov 26, 2012
Messages
12,517
Δεν το διάβασα, δεν μπορεί...Windows Phone ανώτερο του Android;! Μήπως έχεις ξεκινήσει μυστικά κολλητιλίκια με Σρέ και δεν το 'μολογάς; Μόνο έτσι εξηγείται :D
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
Αν δεν το δουλέψεις δεν μπορώ εγώ να στο μεταφέρω σαν εμπειρία. Windows phone 10 ήταν φοβερή εμπειρία, σφαίρα σε όλα, αν πάταγες να πας στο κεντρικό το λειτουργικό το έκανε αμέσως, είτε είχες το φθηνότερο είτε το ακριβότερο κινητό. Ότι είχε σχέση με την λειτουργία του τηλεφώνου είχε πρώτη προτεραιότητα, όχι αυτό το μπάστε σκύλοι αλέστε που τρέχουν διακόσιες εφαρμογές στο bg με το android. Πάταγες να ανοίξει η εφαρμογή κλήσεων, άνοιγε άμεσα, όχι σε 2-345678 δευτερόλεπτα.

Άμα πρέπει να αγοράζω android 300€ για να έχω εμπειρία, ε... τι να λέμε. Το Lumia 650 130€ το είχα πάρει και ήταν αέρας.
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Aosp δεν ήθελε 300 ευρώ κινητό. Το πρόβλημα των android είναι ότι ο κάθε OEM έκανε και κάνει ότι γουστάρει.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,266
είμαι όλος αυτιά για προτάσεις pure android στα 130€
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
είμαι όλος αυτιά για προτάσεις pure android στα 130€

Εγώ πήρα σε αυτή την τιμή το Moto e7 και είναι αξιοπρεπές. Δεν ξέρω αν είναι 100% καθαρό Android αλλά είναι πολύ κοντά σε stock.
 
Top Bottom