What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

vtheofilis

Death Knight
Joined
Dec 11, 2012
Messages
4,433
Forgive father, for I have sinned. Αλλά χωρίς να κηνυγάω τα set, είμαι ήδη πολύ πάνω από τις 100 ώρες, πριν μπω στο Hearts of Stone. To Wolf School ( για το lore ) και το Ursine ( καθώς παίζω "tanky" build από το 1ο Witcher ) θα τα παλέψω.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Δεν κυνηγάν όλοι τα Witcher Sets, τουλάχιστον όχι απευθείας, στο 1ο playthrough.
Η αληθεια ειναι οτι παιζει πρωην φιλος ο οποιος ηταν περηφανος για το τσεκουρι που βρηκε, με το μεγαλο damage, αλλα δεν ειχε ακομα το lvl για να το πιασει στα χερια του και ειχε ξενερωσει.

Αυτα τα πραγματα ειναι ωραια απο θεμα οπτικο αλλα και απο αυτα που σου δινουν αλλα οταν εισαι στο σωστο lvl για να τα εχεις, εχεις ηδη κατι καλυτερο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,471
δηλαδή εσείς είχατε όπλα με βάση τα stats και όχι τα looks? λελ γεροπλέμπα
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
@nitro912gr σε πληροφορω οτι σε προηγουμενο run κρατησα ολα τα ομορφα λεπιδια στο σεντουκι της γιαγιας. Μονο κατι κακο-σφυρηλατα αφησα στον παλιατζη.
Συντομα θα ετοιμασω και ενα video αφιερωμα με τα κουτσομπολια των χωριων τα οποια ειναι υπερβολικα αστεια και αληθινα.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Απορια
Καποιες επιλογες προκαλουν ηθικες συγκρουσεις αλλα νομιζω οτι το where the cat and wolf play το τερματιζει και φερνει στα ορια την λογικη του Γεραλδου.


καθε φορα του εδινα λεπιδι αλλα το σωστο ειναι το αντε σπασε ρε μαλακα.
Διαβασα διαφορα σχολια στο ιντερνετ για την αποφαση και θεωρω οτι ολοι εκαναν στην ακρη την λογικη για λογους ηθικης. Ελαχιστοι εβαλαν νερο στο κρασακι τους.
 

maximum armor

Umber Hulk
Joined
Jun 14, 2019
Messages
825
Διαβασα διαφορα σχολια στο ιντερνετ για την αποφαση και θεωρω οτι ολοι εκαναν στην ακρη την λογικη για λογους ηθικης. Ελαχιστοι εβαλαν νερο στο κρασακι τους.
Και βέβαια το σωστό είναι να τον αφήσεις. Ούτε εμένα θα μ' άρεσε να κλέβουν τον κόπο μου. Και όχι μόνο απλήρωτος, ήθελαν και να τον σκοτώσουν κι από πάνω!
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,797
Κι εγώ τον άφησα. Εντάξει οι γάτες δεν έχουν και την φήμη του καλύτερου παιδιού ακριβώς αλλά θεώρησα πως ήταν γκρίζα ζώνη για να τον δικάσω.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Ήταν από τις πιο ωραίες μη-central plot-related στιγμές του παιχνιδιού αυτό το quest.

Ειδικά αν επιλέξεις να τον αφήσεις, και ο Γκέραλτ του λέει λίγο-πολύ "ναι, συμβαίνει στη δουλειά μας και αυτό", σχεδόν νιώθεις να του σκάνε οι φλασιές.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,489
Τελικα αυτο το φορουμ νοιωθει την αγωνια και τον μοχθο των witcher. Δεν περιμενα τοσες απαντησεις με τον αντιχειρα επανω.
Παντα τον εκοβα, ισως μια φορα να τον αφησα για την αλλαγη, ισως να το ειχα ξανα-φιλοσοφισει. Αυτη την φορα το φιλοσοφισα γιατι εχω πολυ ελευθερο χρονο και το σωστο ειναι να τον αφησεις.
Εκτος απο αυτα που ειπατε, ο Geralt δεν ειναι μπατσος τιμωρος και παντα προσπαθει να μην σκοτωνει οποιον μπαινει στον δρομο του. Επειδη εχει προηγηθει η συζητηση με τον κομπλεξικο του Wolf, που σου λεει για τα παιδικα του τραυματα κτλ ναι, το αντε γεια ειναι το λιγοτερο κακο.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,471
ε ναι βασικά και εγώ έτσι το είδα, δεν είναι ότι είμαι ο μεγάλος παλαντίνος που ήρθα να σώσω τον κόσμο, μισθοφόρος είμαι και το ένοιωσα λίγο το στόρι του τυπάκου πιο κοντά μου.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,665
Κάτσε παίξε κάνα 4ωρο Gwent για αρχή, για να μάθεις τα βασικά του παιχνιδιού.
 

Stamatimenos

Death Knight
Joined
Nov 30, 2012
Messages
3,620
Ποιος ανώμαλος ΔΕ μαζεύει ΌΛΑ τα Witcher set, αν όχι για να τα φορέσει τότε για να στολίσει το σπίτι του? Μαζεύω πάντα (το "πάντα" είναι τα 2 playthroughs μόνο που έχω κάνει) Cat set και σε συνδιασμό με κάτι decoctions και perks έχω critical και lifesteal στο θεό, δε ψοφάει λέμε!
 
Top Bottom