What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,885
Η πρώτη σου μαγειρεύει, σου κάνει όλα τα χατήρια, σου μιλάει με το σεις και με το σας, είναι όλα εύκολα και δρομολογημένα για μια ήρεμη ζωή.

Η δεύτερη σε ειρωνεύεται, σου φωνάζει, σου πάει κόντρα, σου σπάει τα @@ γενικά, και σου εγγυάται πως ούτε μία στιγμή δεν θα είναι ήρεμη και εύκολη.

Προφανώς και επιλέγουμε την 2η. #TeamYen
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Η Τρις εχει το υφος του Ξανθοπουλου, ωχ τι παθαμε και σημερα.

Την Τρις την προτιμουν οι τυποι που δεν ξεβολευονται. Ενα μικρο σπιτακι, ρουτινα χωρις εκπληξεις, φιλαμε και πηδαμε στο κρεβατι-καλτσες δεν βγαζουμε, μπανιο στα Καμενα Βουρλα το καλοκαιρι, συνταξη. Οι ιδιοι που θεωρουν περιπετεια να πιουν καφε στην αλλη πλευρα της πλατειας. Καφε εκτος σπιτιου μονο το Σ/Κ.
Την Γιεν την προτιμουν οι τυποι που θελουν κατι περισσοτερο, που το ψαχνουν το θεμα αλλα θελουν και κινητρο.
Με την Γιεν δεν βγαινεις βολτα, βγαινεις για να αρπαξεις την ευκαιρια. Δεν θα πιεις τον καφε που ηπιες και χθες. Θα φας εξω γιατι στο σπιτι δεν υπαρχει χρονος για μαγειρεμα.
Ολοι αυτοι που εγιναν κατι στην ζωη τους, ειχαν μια Γιεν στην καμπουρα τους στο πλευρο τους
Οριστε, σας εβγαλα και το ψυχογραφημα.


yenandbunny.jpg
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
σε συμπαθω κουνέλο, αλλά σχωρα με, δεν θα σε πληρωνα για ψυχολογο. :LOL:
Φυσιολογικο, πρωτα πρεπει να δεις τις αληθειες μεσα σου και μετα να ερθεις να με βρεις, για να τις αντιμετωπισεις.

Οταν η Γιεν απουσιαζει για δολοπλοκιες.

trissandbunny.jpg
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,666
οφτοπικ, λελο, αυτο το θεματακι με τα χερια και τα δαχτυλα στις δημιουργιες σου, εχει αρχισει και γινεται καπως σπουκι. :ROFLMAO:
 

vlad

Half-Ogre
Approval of the Admiral
Joined
Oct 31, 2013
Messages
655
Το οτι υπάρχουμε και εμείς οι κομπλεξικοί που θέλουμε να βρέκσουμε οτι ψηφιακό είναι όμορφα καμωμένο από τον ευφάνταστο προγκράμερ, δεν μετράει; Και με την Τρις και με τη Γιεν. Και με τη Σανι και με την Κειρα και με τη Σασα (μέχρι εκεί τα κατάφερε ο Βλαντ, σαφώς υπάρχουν και πιο μερακλήδες κέιμερς εκεί όξω που βρήκαν μορ).
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,941
Τημ Ρεντχεντ μόνο ρε. Τι λέμε ακριβώς;

Μη γίνει κάνα γκάλοπ τώρα και διαπιστώσουμε ότι στη μειοψηφία αρέσει ο πλάστης (λογικό κιόλας). Εντάξει υπάρχουν βίτσια και βίτσια, δεν κρίνουμε...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Και με τη Σανι και με την Κειρα
Εννοειται... Το θεμα ειναι ποια θα ειναι η τελικη επιλογη.
Ρε @Adhan, Ρε μαν, πουλας τιποτα βαφες μαλλιων;

Μη γίνει κάνα γκάλοπ τώρα και διαπιστώσουμε ότι στη μειοψηφία αρέσει ο πλάστης
Μουχλα το λενε αυτο που προσπαθεις να περασεις. Η Γιεν, δεν εβγαλε ποτε πλαστη. Επιχειρηματα εβγαλε πολλα.
Επιλογες εχουμε και στο τελος κρινουν εαν ηταν οι σωστες. Για τον Γεραλδο, μια ζωη οπου η κοκκινομαλα θα του ψηνει πιτες ενω αυτος θα κοβει το γρασιδι στην αυλη, ειναι καταντια.

Αν προτιμας μια ζωη οπου θα ακους, αχ! μου εκοψε το αυγολεμονο, τι κανω τωρα; τι καταστροφη! εμεις δεν κρινουμε.
Γουστα ειναι αυτα. Μαντεψε ποιος θα τρεξει στην αγορα. ο πλαστης κανει την διαφορα;
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,135
Για να τα λεμε κιολα βεβαια, ο γκεραλτ την ξυνεγκω την ακατανομαστη πρεπει να την κερναει κωλαρινακι σαν αλλος ντετπουλ
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,125
Η Τρις εχει το υφος του Ξανθοπουλου, ωχ τι παθαμε και σημερα.

Την Τρις την προτιμουν οι τυποι που δεν ξεβολευονται. Ενα μικρο σπιτακι, ρουτινα χωρις εκπληξεις, φιλαμε και πηδαμε στο κρεβατι-καλτσες δεν βγαζουμε, μπανιο στα Καμενα Βουρλα το καλοκαιρι, συνταξη. Οι ιδιοι που θεωρουν περιπετεια να πιουν καφε στην αλλη πλευρα της πλατειας. Καφε εκτος σπιτιου μονο το Σ/Κ.
Την Γιεν την προτιμουν οι τυποι που θελουν κατι περισσοτερο, που το ψαχνουν το θεμα αλλα θελουν και κινητρο.
Με την Γιεν δεν βγαινεις βολτα, βγαινεις για να αρπαξεις την ευκαιρια. Δεν θα πιεις τον καφε που ηπιες και χθες. Θα φας εξω γιατι στο σπιτι δεν υπαρχει χρονος για μαγειρεμα.
Ολοι αυτοι που εγιναν κατι στην ζωη τους, ειχαν μια Γιεν στην καμπουρα τους στο πλευρο τους
Οριστε, σας εβγαλα και το ψυχογραφημα.

Αυτά είναι τα "καλά" της Γιεν... Τα "κακά" ποια είναι; Γιατί αν κρίνω από όλες τις απαντήσεις όσων υποστηρίζουν την Team Γιεν, η ιν-ρίαλ-λάιφ Γιεν, πρέπει να είναι εφιάλτης όσον αφορά τα "κακά" της.

Και σχώρα με Λέλο μου, αλλά πιστεύω πως όσοι έγιναν κάτι στη ζωή τους, είχαν το απαραίτητο στήριγμα και όχι τα δεκανίκια που προσφέρουν οι Γιεν αυτής της κοινωνίας. Τι να τους κάνω τους καφέδες και τις διακοπές σε ευφάνταστα μέρη και τα διάφορα άλλα "καρυκεύματα" όταν το μόνο που θα εισπράξει κάποιος από μια Γιεν όταν τα πράγματα "σοβαρεύουν" είναι παντοφλιές, τηγανιές, απογοήτευση και, τελικά, εγκατάλειψη;

Εκτός κι αν κατάλαβα λάθος...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Μποτακι, πρεπει να κανεις σωστο mining πληροφοριων.
Η Γιεν, δεν βγαζει παντοφλες, αυτο ειναι αποκυημα της φαντασιας των κοκκινοτριχοπαθων.
Παραδειγμα. Για ενα πολυ σημαντικο της ζητημα, ζητησε απο τον Γεραλδο βοηθεια και υποστηριξη.
Η αναζητηση του πλοιου. Δεν απαιτησε.
Τα "κακά" ποια είναι;
Ειναι ανυπομονη, αλλα συμβαινει η ανυπομονησια της να ειναι δικαιολογημενη.
Παραδειγμα. Οταν ζητησε απο τον Γεραλδο να την ακολουθησει, στο καστρο της φλογας που χορευει στους ταφους των εχθρων του. Στον δρομο τους προλαβαν οι"παγωμενοι".

Οι θαυμαστες της Τρις μπερδευουν την δυναμικοτητα με την παντοφλα. Τους ειναι λιγο δυσκολο να καταπιουν οτι μια γυναικα μπορει να εχει αποψη και επιχειρηματα.


Και σχώρα με Λέλο μου, αλλά πιστεύω πως όσοι έγιναν κάτι στη ζωή τους, είχαν το απαραίτητο στήριγμα και όχι τα δεκανίκια που προσφέρουν οι Γιεν αυτής της κοινωνίας
Ειπα εγω δεκανικια; εγω ειπα οτι δινουν κινητρα για δραση. Επειδη μου ετυχε Γιεν irl, παραδειγμα.
Ειχα μια σημαντικη εκκρεμοτητα που την απεφευγα επειδη, βαριεμαι.
Μου ειπε να τελειωσω με την ιστορια, για να αραξω μετα χωρις αγχος. Δεν επαιξε παντοφλα.
Που και που χρειαζομαστε καποιον να μας βαλει σε κινηση.

Δεν πηγα, την πρωτη μερα αραξα και ελεγα, ποιος παει τωρα να μαζεψει χαρτια; την δευτερη μερα το ιδιο, την τριτη μερα το ιδιο. Την τεταρτη μερα πηγα και τελειωσα, δεν ηταν τιποτα τελικα. Την επομενη μερα αραξα χωρις να με ενοχλει καποια σκεψη.

Με την Τρις πανε οσοι φοβουνται τις γυναικες, οπως οι ισλαμιστες.
 

Tony Corvus

Ancient Red Dragon
Φασαίος Larianός Τσοβόλα δώστα όλα Sign me up! Approval of the Admiral
Joined
Dec 1, 2012
Messages
11,471
Η Yen μου θυμίζει τον "άνθρωπο" που μου έχει προκαλέσει κάμποσες ανατριχίλες (ξεπερνά αυτές του martyrs και του combat shock).
Μιλώ για το βαλσαμωμένο bubblehead, aka Γιάννα Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη...
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,135
Ε, και? Στην απόλαυση δεν υπάρχουν ταμπού.

Για να το λες, έτσι θα είναι. Με το τρισάκι θα το απολαύσεις όμως, με την άλλη την ξυνή θα νιώσεις ενοχικός ενώ δεν πρέπει.
 

Dim Gian Bot

Death Knight
Sign me up! Approval of the Admiral Born Leader PCMaster Veteran
Joined
Apr 2, 2016
Messages
4,125
Μποτακι, πρεπει να κανεις σωστο mining πληροφοριων.
Η Γιεν, δεν βγαζει παντοφλες, αυτο ειναι αποκυημα της φαντασιας των κοκκινοτριχοπαθων.
Παραδειγμα. Για ενα πολυ σημαντικο της ζητημα, ζητησε απο τον Γεραλδο βοηθεια και υποστηριξη.
Η αναζητηση του πλοιου. Δεν απαιτησε.

Ειναι ανυπομονη, αλλα συμβαινει η ανυπομονησια της να ειναι δικαιολογημενη.
Παραδειγμα. Οταν ζητησε απο τον Γεραλδο να την ακολουθησει, στο καστρο της φλογας που χορευει στους ταφους των εχθρων του. Στον δρομο τους προλαβαν οι"παγωμενοι".

Οι θαυμαστες της Τρις μπερδευουν την δυναμικοτητα με την παντοφλα. Τους ειναι λιγο δυσκολο να καταπιουν οτι μια γυναικα μπορει να εχει αποψη και επιχειρηματα.



Ειπα εγω δεκανικια; εγω ειπα οτι δινουν κινητρα για δραση. Επειδη μου ετυχε Γιεν irl, παραδειγμα.
Ειχα μια σημαντικη εκκρεμοτητα που την απεφευγα επειδη, βαριεμαι.
Μου ειπε να τελειωσω με την ιστορια, για να αραξω μετα χωρις αγχος. Δεν επαιξε παντοφλα.
Που και που χρειαζομαστε καποιον να μας βαλει σε κινηση.

Δεν πηγα, την πρωτη μερα αραξα και ελεγα, ποιος παει τωρα να μαζεψει χαρτια; την δευτερη μερα το ιδιο, την τριτη μερα το ιδιο. Την τεταρτη μερα πηγα και τελειωσα, δεν ηταν τιποτα τελικα. Την επομενη μερα αραξα χωρις να με ενοχλει καποια σκεψη.

Με την Τρις πανε οσοι φοβουνται τις γυναικες, οπως οι ισλαμιστες.

ΟΚ, δε θυμάμαι τους χαρακτήρες της καθεμιάς. Όμως, με όλα όσα διάβασα στα τελευταία ποστ και, κάνοντας αναγωγή στην πραγματική ζωή, αυτή η εντύπωση μού δόθηκε για την Γιεν. Ότι δηλαδή πρόκειται για μια μπιτς που μόνο να περνάει καλά θέλει και στα δύσκολα (στα δύσκολα για σένα, όχι για κείνη) σε μουτζώνει και άντε γεια.

Από την άλλη, μου λες ότι η Τρις είναι μπουχέσα επειδή θέλει να φροντίζει τον (εξίσου μπουχέσα) άντρα της και ότι όσοι προτιμούν μια Τρις, θέλουν άβουλα όντα για να τους πλένουν και να τους μαγειρεύουν;

Κάπου λίγο το έχασα...
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Από την άλλη, μου λες ότι η Τρις είναι μπουχέσα επειδή θέλει να φροντίζει τον (εξίσου μπουχέσα) άντρα της και ότι όσοι προτιμούν μια Τρις, θέλουν άβουλα όντα για να τους πλένουν και να τους μαγειρεύουν;
Ναι...
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,941
Τους ειναι λιγο δυσκολο να καταπιουν οτι μια γυναικα μπορει να εχει αποψη και επιχειρηματα.

goodfellas-henry-hill.gif

Αυτό που συμβαίνει στην πραγματικότητα είναι πως εσείς οι μεγαιρόπληκτοι έχετε μπερδέψει την άποψη και τα επιχειρήματα με τη διπολική διαταραχή και τα tandrums. Είπαμε μερικοί το προτιμούν καυτό πρησμένο. Το συκώτι και το σκαλπ τους.

Τους παραδέχομαι πάντως τους Πολωνούς, λίγο-πολύ έπιασαν το vibe που μετέφεραν τα βιβλία για εκείνη, αν και από όσο θυμάμαι είχε λιγότερη συγκέντρωση CH3COOH σε αυτά...

Απλό, λαϊκό, κοκκινούρι της διπλανής πόρτας, οποιαδήποτε μέρα της εβδομάδας.-
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,680
Αυτό που συμβαίνει στην πραγματικότητα είναι πως εσείς οι μεγαιρόπληκτοι έχετε μπερδέψει την άποψη και τα επιχειρήματα με τη διπολική διαταραχή και τα tandrums.
Καλα, ασε και λιγη μουχλα για το τυρι, οχι ολη πανω σου.

Από τις δυο αυτή που θα μας αφήνει στην ησυχία μας μέσα στην man cave να παίζουμε με τις ώρες τα TB RPG μας είναι η κόκκινη ομάδα!
Εχεις λυσει τα προβληματα σου για να παιξεις; δεν εχεις να βαλεις το πιατο στο τραπεζι και το εξαργυρωνεις σε χρονο για gaming;
 
Top Bottom