What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Witcher 3 : The Wild Hunt

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,532
Ειχα την ιδια απορια, μεχρι που μιλησα στον βεντορα. Νομιζω οτι εχτισαν ολο αυτο το μερος, για να κανεις τον διαλογο με τον βεντορα και κατα την γνωμη μου, αξιζε τον κοπο. Δεν θυμαμαι εαν πουλαει κατι που ειναι ψιλο-rare.
Το συγκεκριμενο σημειο κανει μπαμ, λογω μεγεθους, αλλα υπαρχουν μερικα σημεια που δεν εξυπηρετουν και πολυ.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,507
eh?

δε ξέρω γιατί σκατά δε μπορώ να κάνω share...

1700059338961.png
 

Adhan

Horror addict
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
14,810
Ένα tl;dr για το χιόνι που αχνοφαίνεται στο παραπάνω εικαστικό;
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,558
δεν ειναι απ το ost του γουιτσε, ειναι κατι υπεροχα επικο που εχει γραψει ενας Kári Sigurðsson πριν απο καμια δεκαρια χρονια.. κι απλα ταιριαζει ΤΟΣΟ ομορφα με τον ασπρο λυκο που καποιος εφτιασε ενα βιντεακι.

δε μου κανουν καλο τετοια βιδεος. με τρωει το χερι για ινστωλ και δεν δυναμαι αυτη την εποχη....

Τo ΕΠΟC:

 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,532
Τα πραγματα ειναι πολυ απλα. Ειδα νεο πραμα στο witcher και μπηκα να πατησω like, καρδουλες και βγαζω γουστα.
Δεν χωρανε μιση εδω μεσα.
Αυτο δεν σημαινει οτι θα αφησω ευκαιριες να πανε χαμενες.

Η αληθεια ειναι οτι θα την εκανα κι εγω μια εκδρομουλα στα λασπωμενα χωραφια.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,290
Δευτέρα βράδυ, ξάπλα στο κρεββάτι με τον ΠΕ, παίζουμε Witcher. Κάποια στιγμή καβαλάμε τον μονοκερο με Γιεν και της εξηγώ λίγο τι παίζει με την εν λόγω μάγισσα.
Επειδή ήθελα να τελειώσω το παιχνίδι με την Γιεν στο τσαρδί μας και λόγω του ότι ξεκίνησα το playthrough πριν ενάμιση χρόνο και είχα ξεχάσει τις μισές μου επιλογές, άρχισα να ψάχνω αν μπορώ να διαπιστώσω τι έκανα με την Triss, διότι την προηγούμενη φορά με άφησαν στα κρύα λουτρού επειδή ήμουν μπηχτής και δεν ήθελα να την ξαναπατήσω.
Σημερα το πρωί λοιπόν, ενώ πίναμε καφέ σε τοπική καφετέρια με τον ΠΕ, διαβάζω τι και πως πρέπει να βρω στο journal και διαπιστώνω ότι πάλι έπεσα στα μαγικά της Triss. Ρωταω και τον ΠΕ, αν οντως προχθές καβαλούσαμε μονομερούς στο Witcher και μου λέει ναι.
Ξενερωμενος σηκώνομαι από το τραπέζι και φέρνω μια γύρα.
Καλα τι έπαθες;
Τι να έπαθα; Ήθελα να πάω με την άλλη και τώρα μπλέξαμε. Άστο, φεύγω.

Δεν έχω ξαναδεί άνθρωπο να γουρλώνει έτσι τα μάτια. Ακόμη δεν το έφερε σαν θέμα συζήτησης αλλά μάλλον θα πρέπει κάποια στιγμή να της εξηγήσω τι ζόρια περνάω.

Εξ όσον θυμαμαι, έχω μια ακόμη ευκαιρία να απορρίψω την Yennefer και τουλάχιστον να μην καταλήξω για ακόμη μια φορά εργένης.
Ισως επανέλθω μόλις ολοκληρωθεί κι αυτό το playthrough.
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,672
Για μια στιγμή το "καβαλάμε μονόκερο με τη Γιεν" νόμιζα ότι είναι συνθηματικό και ότι μιλούσατε για Witcher κατά τη διάρκεια. My imaginary fedora was about to be tipped.


Κόψε λάσπη στη Yenn σε κάθε advance της, νομίζω το point of no return για το romance είναι στο quest που παραλληλίζει και την πρώτη συνάντηση του Gerald μαζί της.
 

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,532
Φιλαρακι, ελευθερα με την Τρις, απλα μην μπεις στο παπορι. Ειναι και ξενερωμα το τελος παρεα με την Τρις. Σκατα ζωη θα δωσεις στον ασπρομαλλη ηρωα μας.
Μονο αυτο.

Το γενεφακι ειναι η καλυτερη επιλογη.
Ξενερωμενος σηκώνομαι από το τραπέζι και φέρνω μια γύρα.
Καλα τι έπαθες;
Τι να έπαθα; Ήθελα να πάω με την άλλη και τώρα μπλέξαμε. Άστο, φεύγω.

Δεν έχω ξαναδεί άνθρωπο να γουρλώνει έτσι τα μάτια. Ακόμη δεν το έφερε σαν θέμα συζήτησης αλλά μάλλον θα πρέπει κάποια στιγμή να της εξηγήσω τι ζόρια περνάω.
:LOL::LOL::LOL:

Μην τα πετας ετσι ευκολα τα "ηθελα να παω με την αλλη", θα σε βρουν σε κανενα χαντακι χαρακωμενο και μολις σε βγαλουν απο εκει θα δουν οτι θα εισαι και παλουκωμενος, μαχαιρωμενος, πυροβολημενος, καμενος, ακρωτηριασμενος, ξεκοιλιασμενος και ισως, δηλητηριασμενος.

Εγω ειχα φαει καημο που πετσοκοψα την Κυρα Μετζ. Τελικα, μετα απο 7-8 τερματισμους, ανακαλυψα οτι δεν χρειαζεται να την κανω φετες του τοστ. Το καλυτερο γκομενακι γιατι ειχε και σπηλια με κουνελια.

με άφησαν στα κρύα λουτρού επειδή ήμουν μπηχτής και δεν ήθελα να την ξαναπατήσω.
Δεν πρεπει να υπαρχει σοβαρος παιχτης που να μην βουτηξε στα κρυα νερα της λιμνης.
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,090
Ποτέ δεν με τράβηξε η yen. Team redhead από το Witcher 1 ακόμα!

giphy.gif
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,290
Κι εγώ πάντα με το Trissακι ήμουν, με το ίδιο save από το πρώτο παιχνίδι. Ειπα τώρα να κάνω μια αλλαγή, αλλά παλι την πάτησα.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,507
Μια χαρά ending με Τρις εκεί στο εξοχικό μου στη Γάλ... εεεε στην Τουασάντ πωστηλεν.

Τι θέλει ο άνθρωπος για να είνια χαρούμενος στην τελική; 2 ρίζες ελιές στην Τουασάντ, 20 πακιστανούς εργάτες και το κοκκινόμαλλο κορίτσι του.
 

Χειρομαλάχτης

Death Knight
Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism
Joined
Nov 24, 2019
Messages
3,558
αρπιγκί ειναι ρε αθρώποι, βαλτε λιγο τον πραγματικο εαυτο σας μεσα..!!
οκ, να καταλαβω καποιες κουεστς που θες να δεις διαφορετικους οχτρούς ή ανταμοιβες... λογικο να τις παιξεις ξανα με διαφορετικο τροπο. αλλά, γνωμουλα μου, οταν μιλαμε για κομενικά, γιατι να θες να δεις ολα τα άουτ-καμς (χο, ειδες τι εκαμα???).

θελω να πω, σ αρεζει μία, θα πηγαινες μ αυτην την μια στην κανονικη σου ζωη, παγαινε και στο κέιμ. και βεβαια αν εισαι και λιγο σκελετοντουλάπας στην rl, παγαινε και με τρις και με τεσερες μπορω να σου πω (ξαναχοχοχοχο)... αλλά την ΒΑΣΙΚΗ, ΤΗΝ ΟΦΙΣΙΑΛ, μην την αλλαζεις απο πλειθρου σε πλειθρου. δεν γκσερω πως το βλεπει ο καθεις βεβαια, τα 2 μου σεντς κατεθεσα.


σε άλλα νεα, ΜΟΝΟ ΓΕΝ ΡΕ. παλι τα ιδια θα λεμε?
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,090
Οπως και στο BG3. Μια romance option υπαρχει. Συμβαινει φαινεται στα goats αυτο, βαζουν μια επιλογη μονο.
 
Top Bottom