What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι Παίζετε Αυτόν τον Καιρό - Part II

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
Υπάρχουν δύο pc στο γραφείο, ένα για γενική χρήση και ένα για gaming
αχ γμτ... είχα μια ελπίδα ότι κάπου, κάπως, μου ξέφυγε ότι μπορεί να τρέξει minimized
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
Η φάση αυτές τις μέρες είναι rip n tear. Και λίγο stealth killing. Έτσι να περάσουν οι μέρες πριν το cyberpunk.
 
Last edited:

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,269
ρε ναι έβαλαν τα win virtual desktops το είχα ξεχάσει... να πάρει θα το δοκιμάσω, αν και φοβάμαι μην τραβάει κανένα 3d render η γυναίκα και με πεθάνει :p
 

maladroid

Mind-flayer
Joined
Nov 27, 2012
Messages
1,947
Για κάποιο λόγο (Star Wars fever λέγεται) πήρα πριν κάτι μήνες το Battlefront II (2017) σε προσφορά για να παίξω την campaign και την έχω φτάσει πριν τον επίλογο. Έχουν κάνει φιλότιμη προσπάθεια να γεμίσουν κάπως το σεναριακό κενό μεταξύ Return of the Jedi και Force Awakens, πλάθοντας παράλληλα μια συμπαθητική (αλλά τέρμα προβλέψιμη) ιστορία με παλιούς και νέους χαρακτήρες. Ωστόσο, το λεγόμενο moment-to-moment gameplay δεν είναι και τόσο του γούστου μου, ειδικά οι αερομαχίες με ζάλισαν. Επίσης, μου θυμίζει συνεχώς πόσο πιο γαμάτη εμπειρία ήταν το Jedi Fallen Order συγκριτικά.

Όταν μπουχτίζω, φορτώνω πάλι λίγο Hades να πάρω τζούρα από αγνό, κρυστάλλινο gameplay. Καψούρα αυτό το game ρε γμτ.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,261
Συνεχίζω με Football Manager και Yakuza στα διαλείμματα. Θα έπαιζα πολύ περισσότερα γιαπωνέζικα παιχνίδια αν είχαν το art style και τις ηλικίες του Yakuza αντί για τα anime παιδιά του δημοτικού που πρωταγωνιστούν στα περισσότερα.
 

Chris2756

Blackguard
Joined
Nov 17, 2020
Messages
1,308
Θελω να παρω καποια παιχνιδια (pillars, divinity) με βαζει και σε πειρασμο στο Steam, με τις προσφορες του, αλλα εγω, που ειμαι αλλιως, σαν παλαιος, θελω ρε παιδι μου ναχω τα σιντακια μου στα κουτακια τους, κιοταν δεν παιζω, να τα βλεπω στα ραφακια τους.
Ενταξει εχω παρει παιχνιδια, απο steam, αλλα νιωθω οτι δεν τα εχω. Σαν κατι να μου λειπει. Προσφατα, βρηκα το εξωφυλλ0 dvd του Inquisition πηγα και μου το τυπωσαν σε ωραιο χαρτακι, τοβαλλα σε μια θηκη αδεια βεβαια και διπλα στα υπολοιπα της σειρας, ετσι για ναχω την ψευδαισθηση οτι εχω το παιχνιδι.
ΟΚ καλα τα στιμια και τα οριτζινια, αλλα..........
 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
για κάποιο λόγο έχω ερωτευτεί την φωνή της narrator
MV5BOTk5Njc3NzgxOV5BMl5BanBnXkFtZTgwMzgyMjIzNzE@._V1_.jpg
 

mits@kos

Death Knight
Joined
Dec 8, 2012
Messages
2,942
Τζάμπα η κλάψα για τα Grandmaster sets. Με Feline φορεμένη και Corvo Bianco πλήρως ανακαινισμένο (ανοίξαμε και σε περιμένουμε Yen), έχω 30k στον κουμπαρά. Με πολλά side quests να εκκρεμούν και το main quest στις αρχές του. Θα βγει και η Wolven, πιθανώς να πουλήσω και τα ασημικά και να προσπαθήσω και για Manticore ή Ursine.

Μέχρι στιγμής εκπληκτικό το Blood & Wine, και τεράστιο, επική προσθήκη στο GOAT.
 

Crusader

Gelatinous Cube
Joined
Dec 12, 2012
Messages
101
Πρόσφατα κυκλοφόρησε αυτό το διαμαντάκι. Δεν το παίζω (ή μήπως όχι ;-) αλλά το αφήνω εδώ για κάθε ενδιαφερόμενο

 

Bathory

Lich
Φασαίος Larianός Rocket League RQ Crew 1st Tournament Order of Alucard Foot Clan Inductee
Joined
Dec 5, 2012
Messages
7,045
Άντε ρε, η Pike είναι? Για αυτό μου άρεσε τόσο πολύ η φωνή της (αδικαιολόγητος βέβαια που δεν την αναγνώρισα εξαρχής)
Αδικαιολόγητος, αλλά είσαι σύντροφος Kingmakerάς, σε συγχωρούμε.
btw στο Deadfire, υπάρχει free dlc με voice acting των χαρακτήρων της πρώτης campaign του Critical Role.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Αδικαιολόγητος, αλλά είσαι σύντροφος Kingmakerάς, σε συγχωρούμε.
btw στο Deadfire, υπάρχει free dlc με voice acting των χαρακτήρων της πρώτης campaign του Critical Role.
I know, μάντεψε ποιος ακούγεται σαν τον Gilmore :)
(Αν και ψηνομουν να φτιάξω barb μόνο και μόνο για να βάλω την φωνή του Gorg)
@Bathory
Ξέρεις γιατί έφαγε πόδι ο Tiberius?
 
Top Bottom