What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
Εγω δεν εχω δει και το ανεφερα ως πληροφορια. Τωρα, για το γεγονος οτι δε συμφωνεις για το ποσο, εχει ενδιαφερον το τι θεωρειται σωστη αποζημιωση.
Εγω ειπα συμφωνω με τα νουμερα, Δε θα με χαλαγε ως υπαλληλο και 200 ευρω το μηνα αλλα ως εργοδοτη?
αν ήμουν εργοδότης θα φρόντιζα να δώσω καλό hardware to keep για να κάνουν την δουλειά που τους πληρώνω και όχι να περιμένουν σαν μλκς να φορτώσει το ένα και το άλλο.
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
 

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,628
Εντάξει? Διαγράφηκε το χρέος και μπορούν να γυρίσουν στο παλιό όνομα?
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Εγω δεν εχω δει και το ανεφερα ως πληροφορια. Τωρα, για το γεγονος οτι δε συμφωνεις για το ποσο, εχει ενδιαφερον το τι θεωρειται σωστη αποζημιωση.
Εγω ειπα συμφωνω με τα νουμερα, Δε θα με χαλαγε ως υπαλληλο και 200 ευρω το μηνα αλλα ως εργοδοτη?

Όχι ειλικρινά επειδή έτυχε να μας έρθει κάποτε η PWC και ειδα τι συμπεράσματα βγάλανε και κυρίως πως τα βγάλανε για αυτό το είπα.
 

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
409
Καλημερα.
Πραγματικα, βλεποντας και ακουγωντας τη περιπτωση παραδειγματος ως brain gain το γιο βιομηχανου που θα εργαστει στη δουλεια του μπαμπα αλλα και το συμψηφισμο διαδρομου και μεθ σε σχεση με το οτι κανενα μεσο ενημερωσης δε λεει κατι με σοκαρει.

Δεν εχει σχεση με τις πολιτικες αποχρωσεις, αλλωστε ολοι αυτο θελουν, το δεσιμο υπερ τους θεσμικων ανεξαρτητων αρχων. Το επιπεδο ομως στο οποιο εχει γινει σημερα ειναι απιστευτο και διπλα απιστευτο οτι κανεις δεν αναρωτιεται εστω. Παρολα αυτα η ανεση με την οποια κατακρινουμε αλλους πολιτικους αλλων χωρων ειναι και αυτη εντυπωσιακη.

Επισης, 4.5% πληθωρισμος και ολοι σφυριζουν ενεμελα.

Πρεπει να φυγω και να φυγω αμεσα(οπως και πολλοι απο εδω μεσα αν εχω καταλαβει σωστα)
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,280
το θέμα με τον πληθωρισμό είναι παγκόσμιο βέβαια και στις επόμενες εκλογές θα φύγει ο μητσοτάκης και θα έρθει ο ήλιος του ΠΑΣΟΚ!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
ΓΙΟΡΤΗ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ

 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Δεν υπάρχει σωτηρία ρε...
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567

YΓ.

264196052_196508746020406_8500911970573264740_n.jpg
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,272
Η ανατροπή του ΓΑΠ στον δεύτερο γύρο θα κάνει και τον Μπέο να χειροκροτήσει!
 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,567
 
Top Bottom