What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Epic Store : όταν o Gabe έφτιαχνε client, o Sweeney έτρωγε βελανίδια.

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
ΣΟΚ ΚΑΙ ΠΕΟΣ

ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΤΑΝΑ ΗΓΕΤΗ ΤΩΝ ΠΙΣΤΩΝ
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
2 χρόνια και κάτι (μπορεί και παραπάνω εχω χάσει τα χρόνια) και ακόμα έχει θέματα. Για να δω την library μου το κάνω από το gog galaxy 2.0 γιατί στο epic έχει μια καθυστέρηση η library list.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
2 χρόνια και κάτι (μπορεί και παραπάνω εχω χάσει τα χρόνια) και ακόμα έχει θέματα. Για να δω την library μου το κάνω από το gog galaxy 2.0 γιατί στο epic έχει μια καθυστέρηση η library list.
το οποίο epic library στο gog με επίσημο integration έδειχνε μόνο τα μισά παιχνίδια μέχρι πρόσφατα σε αρκετό κόσμο... πολύ καλοί, όχι μπράφο :p
 

Mogrey665

Lich
Φασαίος Larianός Approval of the Admiral Fighting stocism with stoicism Order of Alucard
Joined
Feb 23, 2013
Messages
5,931
το οποίο epic library στο gog με επίσημο integration έδειχνε μόνο τα μισά παιχνίδια μέχρι πρόσφατα σε αρκετό κόσμο... πολύ καλοί, όχι μπράφο :p
δεν μπορω να πω οτι παρατηρησα κατι. στην τλκ μονο τα kingdom come deliverance-world war z-axiom verge επαιξα που εχει καποιο αρκετα μεγαλο καιρο που τα ειχε δωσει. τωρα τελευταια με το warhammer total war ειπα να τσεκαρω πως ειναι ο epic client και απλα δεν παλευεται. και στο gog galaxy αν μου τα δειχνει λειψα ενας θεος ξερει μιας και δεν ξερω τι εχω στο epic ετσι και αλλιως xD
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,267
δεν μπορω να πω οτι παρατηρησα κατι. στην τλκ μονο τα kingdom come deliverance-world war z-axiom verge επαιξα που εχει καποιο αρκετα μεγαλο καιρο που τα ειχε δωσει. τωρα τελευταια με το warhammer total war ειπα να τσεκαρω πως ειναι ο epic client και απλα δεν παλευεται. και στο gog galaxy αν μου τα δειχνει λειψα ενας θεος ξερει μιας και δεν ξερω τι εχω στο epic ετσι και αλλιως xD
ναι δεν το πάθαιναν όλοι, εγώ απλά το έπαθα και όταν το έψαξα είδα ότι δεν είμαι μόνος. Τελικά έστρωσε με κάποιο από τα τελευταία updates. Όχι τίποτα άλλο, αλλά τσέκαρα τι να βάλω να παίξω τις προάλλες και δεν ήξερα πραγματικά τι έχω στο epic, οπότε πέρασα 1-2 τίτλους που ήθελα να δοκιμάσω.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,813
Θέλω να ευχαριστήσω τον Sweeny για τα καταπληκτικά δώρα που μας κάνει. Χάρη σε αυτόν, ξεκίνησα να παίζω το Warhammer που για χρόνια ήμουν σε δίλημμα εάν θέλω να ασχοληθώ και μετά από λίγες ώρες μόνο, κατάλαβα ότι αξίζει να επενδύσω μερικές εκατοντάδες ώρες :)

Για αυτό το αγόρασα στο steam :p
 
Top Bottom