What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Τι Παίζετε Αυτόν τον Καιρό - Part II

akarthis

Half-Ogre
Joined
Oct 15, 2019
Messages
411
Τελος το bg3. Οπως ξαναειπα το εχω ξεκινησει και με evil playthrough αλλα αποφασισα να το τελειωσω με τον rogue μου. Με κουρασε λιγο το 3 act αλλα γενικα το ευχαριστηθηκα. Οχι μεσα στη πενταδα των αγαπημενων μου rpg - βοηθαει η ηλικια(δουλεια, παιδι , γυναικα κτλ).

Ξεκινησα το mass effect trilogy και ζοριζομαι-βαριεμαι πολυ στις μαχες με αποτελεσμα να το εχω στο easy και απλα να βλεπω το στορυ. Στο δευτερο και τριτο ελπιζω σε καλυτερα δεδομενα.

Αγορασα και το mount and blade 2 στο ps5 και μπορω να πω οτι μου αρεσει πολυ. Εχοντας ειδη 40 ωρες , εχω βαρεθει τα quests που ειναι συνεχεια τα ιδια αλλα οι μαχες ειναι μια απολαυση, ακομη και αν το μονο που καταφερνω να σφαζω ειναι ο αερας.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
Ξεκινησα το STAR WARS JEDI SURVIVOR . Αμεσως με το που ξεκινησε καταλαβα γιατι λενε οτι εχει κακκο optimization Εκανε 6 λεπα για τα shaders! Αλλα μετα τρεχει κανονικα με γραφικα στο Epic και ray tracing FSR ULTRA PERFOMANCE 1440P 60 FPS. Τα γραφικα του ειναι πολυ καλα και ειναι το ιδιο καλα !Σαν παιχνιδι παιχνιδαρα οπως και το fallen order.
 

munkinnousu

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Dec 6, 2014
Messages
1,544
A financial service representative (or FSR) generally works for a bank or credit union, although there are also a limited number of FSR positions available in insurance agencies, financial groups, and other institutions.

Νόμιζα ότι όλοι το γνωρίζαμε.
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
"Οχτάποδα φρικιά: ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΣΤΕ ΤΑ".
Πού τη θυμήθηκες την ταινία ρε θηρίο! Δημοτικό πήγαινα ακόμη όταν την είδα καλοκαίρι στο κινηματογράφο
 

Norshgaath

Mind-flayer
Approval of the Admiral
Joined
Aug 3, 2023
Messages
1,872
Hell fracking Divers 2.
Εχει γινει αρκετο σουσουρο, η αισθητικη του μου βγαζει Starship Troopers του βερχοφεν και με ψηνει, αλλα δε ξερω ποσο θα κρατησει σε end game επιπεδο.
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,476
Εχει γινει αρκετο σουσουρο, η αισθητικη του μου βγαζει Starship Troopers του βερχοφεν και με ψηνει, αλλα δε ξερω ποσο θα κρατησει σε end game επιπεδο.
κάπου διάβαζα ότι όλοι ξέθαψαν το Starship Troopers ακριβώς λόγω του παιχνιδιού :p
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418

lelos kounelos

Tarrasque
Joined
Dec 9, 2012
Messages
15,492
Γεμισαν οι δρομοι με αυτοκινητα και κοσμο, μου επρηξαν τα @@. Αυτο σημαινει οτι μπηκαν οι μισθοι.
Θα αγορασετε κανενα παιγνιο; για να κοιταμε εμεις την οθονη, οπως οι πεινασμενοι κοιτανε απο την τζαμαρια τον τυπο που τυλιγει τα σουβλακια.

@shredder αστους να λενε ρε παιδι. Ζηλευουν που δεν σε φτανουν ουτε στο νυχακι του ποδιου σου.
Που να ξερουν οι ψηφιακοι ποιμενες απο V=I×R; Αν προσεχεις να μην πεφτει το turnover, θα αυξηθει και το FSR.
 

shredder

Death Knight
Joined
Sep 17, 2013
Messages
4,418
Ζηλευουν γιατι οι περισσοτεροι δεν εχουν το τερας μου που τρεχει ολα maxed 1440p 60 fps. Εχω φιλο ο οποιος ειναι τεχνικος pc και pc gamer και εχει ακομα pc του 2016 (core i5 6600k gtx 1070 16 gb 3200 mhz 250 gb ssd pci 3.0). Και παρα πολλοι εχουν ακομα τετοια παλια pc σαν το δικο του που δεν ειναι τιποτα σε συγκριση με το δικο μου!
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,476
Έκανα πάλι μια προσπάθεια για Quake 4, η πρώτη ήταν κάπου εκεί πίσω το 2006-7 αλλά πάλι δεν...
Πολύ αργό, πολύ scripted, πολύ σπαρχιδουα squad κτλ...

Quake 2016 πότε;
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
Ποτέ. Ακόμη κ αν βρεθεί κάνας χριστιανός, multiplayer θα το κλανουν. Λες κ το Quake είναι μονον το Arena κ όλοι περιμένουμε την αναγέννησή του.
#not
 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,476
γιατί ρε; μια χαρά δεν το έκαναν το Doom 2016-eternal?
 

bald_killer

Death Knight
Joined
Jul 26, 2014
Messages
3,889
Ναι δε λέω, απλά είμαι αρκετά απαιδιόδοξος πως θα γίνει κάτι προς αυτή την κατεύθυνση.
 
Top Bottom