What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

3 μήνες Game Pass Ultimate (PC + console) με 1 € συνολικά

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265
Δεν υπάρχει λόγος αν δεν έχεις xbox
 

mruseyourbrain

Blackguard
Joined
Oct 29, 2015
Messages
1,178
Ακόμα δεν υπάρχει, σε λίγο καιρό που θα έχει αποκλειστικότητες μια φευγαλέα σκέψη θα περνάει από το μυαλό.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Γιατί ο δίσκος που είχα τα windows δεν χωρούσε και τα παιχνίδια.

Το πρόβλημα το προκαλούν τα συνδρομητικα παιχνίδια του gamepass και όχι τα αγορασμένα. Με το Forza Horizon δεν είχα ποτέ πρόβλημα.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Φαίνεται πως η προσφορά επανήλθε:

 

Hellion

Αρχιμανδρίτης
Staff member
DDD PCMaster Veteran Order of Alucard Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
16,564
Αραγε δίνουν και Discord Nitro ως δώρο πάλι?

ΥΓ. Offer available to new Ultimate members only. Άρα όσοι την έχουμε ήδη ενεργοποιήσει στο παρελθόν τρώμε Χ μάλλον.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Αν όντως περιλαμβάνει και ΕΑ Play, λογικά θα έχει και Mass Effect Legendary Edition.

Καθόλου άσχημα λοιπόν, αλλά δοκίμασε κανείς να το ενεργοποιήσει; Πρώτον τελικά μου βγάζει ότι το 1 ευρώ είναι για 1 μήνα μόνο (δεν με πειράζει), δεύτερον όταν φτάσεις στο σημείο να πληρώσεις, δεν το επιτρέπει για χώρες εκτός USA.

EDIT: Άκυρο το πρώτο, είναι όντως για 3 μήνες, απλά έχει παράξενο τρόπο που το λέει "1$ for first month, then two months free". Αλλά το θέμα με την πληρωμή παραμένει.
 
Last edited:

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Αν όντως περιλαμβάνει και ΕΑ Ultimate, λογικά θα έχει και Mass Effect Lefendary Edition.

Καθόλου άσχημα λοιπόν, αλλά δοκίμασε κανείς να το ενεργοποιήσει; Πρώτον τελικά μου βγάζει ότι το 1 ευρώ είναι για 1 μήνα μόνο (δεν με πειράζει), δεύτερον όταν φτάσεις στο σημείο να πληρώσεις, δεν το επιτρέπει για χώρες εκτός USA.

Ίσως επειδή είναι το αμερικανικό link, δοκίμασε να αλλάξεις τη χώρα σε Ελλάδα. Το EA Play που συμπεριλαμβάνεται δεν είναι το Pro, άρα δεν έχει EA games day 1.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
ΕΣΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ LINK ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ!!!!1111!1!!

Με το microsoft account που ξέρει μέχρι και τι νούμερο σώβρακο φοράω συνδέομαι, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.
 

The Nameless One

Mind-flayer
Joined
Jun 16, 2015
Messages
1,812
ΕΣΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ LINK ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ!!!!1111!1!!

Με το microsoft account που ξέρει μέχρι και τι νούμερο σώβρακο φοράω συνδέομαι, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.
Άλλαξε νούμερο σώβρακο
ή βάλε το μέσα έξω (πιάνει στα τρυπια!)
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
ΕΣΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟ LINK ΓΙΑ ΕΛΛΑΔΑ!!!!1111!1!!

Με το microsoft account που ξέρει μέχρι και τι νούμερο σώβρακο φοράω συνδέομαι, δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.

Δοκίμασε με αυτό το ελληνικό link. Υπόψην όμως, είναι μόνο για νέους πελάτες. Αν είχες πάρει την προηγούμενη προσφορά δεν ισχύει, θα πρέπει να φτιάξεις νέο account.

 

nitro912gr

Ancient Red Dragon
Approval of the Admiral PCMaster Veteran Klika Member
Joined
Nov 26, 2012
Messages
14,265

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Δοκίμασε με αυτό το ελληνικό link. Υπόψην όμως, είναι μόνο για νέους πελάτες. Αν είχες πάρει την προηγούμενη προσφορά δεν ισχύει, θα πρέπει να φτιάξεις νέο account.


Ευχαριστώ, φαίνεται να δουλεύει παρόλο που έχω πάρει την προηγούμενη προσφορά, τουλάχιστον με αφήνει να φτάσω μέχρι το τελικό πάτημα του buy. Aλλά τελικά δεν το πάτησα το buy, μιας και το ΜΕ Legendary δεν περιλαμβάνεται τελικά. Βασικά μην το πείτε σε κανέναν, αλλά πήγα τα έσκασα για το ΜΕ και ησύχασα, pre-loading 93GB...
 

Nobody

Gelatinous Cube
Joined
May 12, 2021
Messages
174
Όσοι ψήνεστε για τέτοια εφηβικά κασκαντεριλίκια, ψάχνετε τις χώρες στις οποίες είναι διαθέσιμο, κουμπώνετε ένα VPN του Θεού από τη συγκεκριμένη χώρα, κάνετε ένα @outlook.com του πεταμάτου και το έχετε ένα μήνα. Μετά πάτε τουρίστες στην επόμενη χώρα κ.ο.κ.

Είναι ωραία προσφορά πάντως, μπορεί στο σκληρό κέημερ να μην έχει να πει πολλά (θα αγοράσουμε ούτως ή άλλως ό,τι μας ενδιαφέρει, τη στιγμή που μας ενδιαφέρει) αλλά για την πλειοψηφία εκεί έξω, είναι λουκούμι. Προσωπικά είχα την ευκαιρία να χαρώ το όραμα του MSF (όποιο παιδάκι δεν πήγε να δει το σπίτι του, έχασε) και να βεβαιωθώ πως μια πληθώρα indies που προσπέρασα, όντως δεν είχαν κάτι να μου πουν.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Δοκίμασε με αυτό το ελληνικό link. Υπόψην όμως, είναι μόνο για νέους πελάτες. Αν είχες πάρει την προηγούμενη προσφορά δεν ισχύει, θα πρέπει να φτιάξεις νέο account.



Λοιπόν, τι ψυχή έχει 1 ευρώ σκέφτηκα, και το πήρα. Από το link του Admiral, και ενώ έγραφε με μεγάλα γράμματα πως η προσφορά ισχύει μόνο για νέους συνδρομητές, το ενεργοποίησα κανονικά, πλέον έχω Xbox Game Pass UIltimate μέχρι 18/08/21, οπόταν θα με χρεώσει 13 ευρώ αν δεν κάνω cancel στο ενδιάμεσο (έκανα ήδη cancel).
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Λοιπόν, τι ψυχή έχει 1 ευρώ σκέφτηκα, και το πήρα. Από το link του Admiral, και ενώ έγραφε με μεγάλα γράμματα πως η προσφορά ισχύει μόνο για νέους συνδρομητές, το ενεργοποίησα κανονικά, πλέον έχω Xbox Game Pass UIltimate μέχρι 18/08/21, οπόταν θα με χρεώσει 13 ευρώ αν δεν κάνω cancel στο ενδιάμεσο (έκανα ήδη cancel).

Πώς το κατάφερες ρε συ; Εμένα μου βγάζει τιμή 12,99.
 

Great0ldOne

Lich
Staff member
Joined
Dec 1, 2012
Messages
7,418
Τι να σου πω, το δικό σου (δεύτερο, ΑΙΛΥΝΙΚΩΩ) link ακολούθησα, 1,00€ έβγαλε και 1,00€ χρέωσε, το επιβεβαίωσα και από το web banking, μην τυχόν και με έκλεψε ο Gates. Δεν ξέρω αν έχει σημασία, αλλά η πρώτη και μοναδική συνδρομή μου στο παρελθόν ήταν όταν ξεκίνησε η υπηρεσία.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Τι να σου πω, το δικό σου (δεύτερο, ΑΙΛΥΝΙΚΩΩ) link ακολούθησα, 1,00€ έβγαλε και 1,00€ χρέωσε, το επιβεβαίωσα και από το web banking, μην τυχόν και με έκλεψε ο Gates. Δεν ξέρω αν έχει σημασία, αλλά η πρώτη και μοναδική συνδρομή μου στο παρελθόν ήταν όταν ξεκίνησε η υπηρεσία.

Χμ, άρα μπορεί να με θεωρεί ακόμα active γιατί η προηγούμενη συνδρομή τελείωσε τον Μάρτιο.
 

Hank

Mind-flayer
Sign me up! Approval of the Admiral The Ultimate Sacrifice Fighting stocism with stoicism
Joined
Jan 22, 2020
Messages
1,889
Όταν ξεκίνησε η υπηρεσία είχες πάρει το απλό, όχι το ultimate. Αυτή η προσφορά ισχύει για όσους δεν έχουν ξαναβάλει Ultimate.
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,259
Όταν ξεκίνησε η υπηρεσία είχες πάρει το απλό, όχι το ultimate. Αυτή η προσφορά ισχύει για όσους δεν έχουν ξαναβάλει Ultimate.

Α, έτσι εξηγείται. Θενκς!
 
Top Bottom