What's new

Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

EA SPORTS FC 24

Northlander

Tarrasque
Staff member
Approval of the Admiral PCMaster Veteran RQ Elite Beta Tester
Joined
Nov 26, 2012
Messages
18,692
Σε κάποιο fifa είχε κουμπί για απευθείας κόκκινη. Νομίζω στο 98.
Το πλήκτρο "Q" έδινε εντολή για αντιαθλητικό τάκλιν με τις τάπες ψηλά στο γόνατο, ενώ αν είχες την μπάλα ως τερματοφύλακας την άφηνε για να μπορέσει να ντριμπλαρει.

Fast forward 26 χρόνια μπροστά και αν με ρωτήσεις τι έφαγα χτες μεσημέρι, δεν θα θυμάμαι να σου πω.
 

Chronomancy

Todd's Minion
Staff member
Joined
Oct 8, 2013
Messages
10,333
Στο πλεηστεησιο θυμάμαι ότι πατούσαμε όλα τα πίσω κουμπιά μαζί και προσευχοσουν να μην σε δει ο διαιτητής.
Λίγο το που το έψαξα, μάλλον ήταν το Adidas, διότι πρώτον ήταν αγορασμενο από δεύτερο χέρι και δεύτερον, με τα λεφτά που δεν έπαιζαν, είχαμε παίξει όλες τις απομιμήσεις από τον πειρατή του νομού.

Κάπως έτσι είχαμε μάθει και το προ, διότι ζητήσαμε ΦΙΦΑ και μας ήρθε ένα RPO evolution με ψεύτικα ονόματα και εμφανίσεις, γύρω στα 2005-6.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,576
Για όσους αναρωτιούνται αν αξίζει το SBC του Aspas η απάντηση μου
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,576
1698703587501.png
its-leviosa-not-leviosar.gif
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,576
Ενημερωτικά το Trailblazer interceptor Εvolution έχει θέμα αν το τελειώσεις. Το έκανα για τον Gallagher και όποτε πάω να μπω στο rivals χάνεται η σύνδεση και ακυρώνεται ο αγώνας. Τα ίδια διάβασα πως παθαίνουν όλοι με οποιοδήποτε παίχτη.
Και πράγματι τον έβγαλα από την ομάδα και έπαιξα κανονικά μετά. Ελπίζω να φτιαχτεί άμεσα είχε γίνει τούμπανο ο παίχτης
1699148159047.png
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,529
75K!? Μακριά από μας! Εγώ το μαζεύω το χρήμα για μια ώρα ανάγκης!!! Μόνο Rivals θέλει?! Δεν μπορείς να το ολοκληρώσεις στα SB?!
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,576
Μπορείς εννοείται. Εκεί έπαιζα περισσότερο. Θέλει να παίξεις και τον καρκίνο που λέγεται evo friendlies βέβαια αν και μόνο στο τελευταίο level ζητάει δύο νίκες. Βγήκε γρήγορα το evolution πάντως.
 

Havanezos

Death Knight
Joined
Aug 3, 2013
Messages
2,529
Τόσο χάλια εμπειρία είχες στα Evo Friendlies?! Προσωπικά αν και αρχικά θεωρούσα ότι θα μου σπάσει τα νεύρα μέχρι να το βγάλω (ήθελα καμιά 10 νίκες) τα κατάφερα σχετικά ανώδυνα, χωρίς απώλειες σε χειριστήρια και χωρίς να χρειαστώ ψυχοφάρμακα! Σημαντικότατο! Και με την ευκαιρία είδα και παίκτες που δύσκολα βλέπουν ενδεκάδα/αποστολή!
 
Last edited:

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,576
Πραγματικά όποτε θέλω να κάνω μία νίκη το παιχνίδι μπορεί άνετα να μου σπάσει τα νεύρα μια ώρα ολόκληρη:ROFLMAO:
In other news..this happened todayo_O
 

Admiral

Ancient Red Dragon
Staff member
Joined
Nov 27, 2012
Messages
12,463
Πραγματικά όποτε θέλω να κάνω μία νίκη το παιχνίδι μπορεί άνετα να μου σπάσει τα νεύρα μια ώρα ολόκληρη:ROFLMAO:
In other news..this happened todayo_O


Ένσταση, σίγουρα δεν έβαλαν σωστά τις γραμμές.
 

Chosen Undead

Death Knight
Joined
Jul 14, 2015
Messages
3,576
Και πάνω που είσαι έτοιμος να πατήσεις uninstall εξαιτίας των απαράδεκτων play offs στο EA FC 24 ξαφνικά κάνεις τέτοιο ματς!
 
Top Bottom